Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

DDUU..A

Oni szukają od dwudziestu pięciu lat, a ty gościu nie udawaj szukającego pracy. Tam pracują sami kamikadze.

wszyscy

W żadnym miejscu w moich wypowiedziach nie ma nic co by świadczyło o braku szacunku dla firmy markam (celowo przez małe m). Ludzi szanowna Pani nie szanuję się za to że hodują świnki ,uprawiają działkę lub sprzedają kiełbasę. Proszę sobie przeanalizować hierarchię wartości bo chyba się Pani troszeczkę pogubiła.

wszyscy

Wszyscy

Niestety do niektórych trzeba łopatą.Te wyznania są moje. Po prostu czytaj ze zrozumieniem.Napisałem tylko że życie jest zbyt krótkie i piękne żeby je spędzać od rana do wieczora w pracy nawet dobrze płatnej. Kolegami nie jesteśmy . Mam swoich przyjaciół. Boże chroń od makramu!!!

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wszyscy

Pamiętajcie wszyscy że życie jest darem który dostaliśmy od Boga i nie pozwólmy nikomu by go nam marnował. Jutra po prostu może nie być!. Nie sprzedawajcie go za żadną cenę!.Pieniądze dają wolność którą zapewne ma właściciel lecz za cenę zniewolenia tych którzy na niego pracują. Wszyscy którzy tylko mają cień szansy na inna pracę to odchodzą. Panie właścicielu proszę najpierw dostrzec w tych pracownikach ludzi z ich małymi i dużymi problemami którzy czują i odbierają ten świat podobnie jak Pan a nie są tylko trybikami w Pańskiej maszynie.Dlaczego wszyscy tak żle mówią o Panu i tej firmie , czy to nie daje do myślenia . Czas to zmienić . Pozdrawiam całą załogę a na końcu Pana.

nowa

Mi tylko żal ludzi, którzy są zmuszeni tam pracować za marne grosze, ponieważ nie mają innej możliwości zarobienia na chleb. I niech nikt nie mówi,że każdy może odejść bo w pewnym wieku pracy już nie znajdzie tak łatwo i to jest właśnie wykorzystywane w Markamie.

wielki

Mała z twojej wypowiedzi wynika że nie jesteś bezstronna i pisząc te wierutne kłamstwa utwierdzasz mnie w przekonanie że słoma ci z butów wystaje.

nowa

Ta firma ma już z górki ha ha

były

Większość byłych pracowników markamu doskonale sobie radzi w innych firmach. Mało tego zajmują eksponowane stanowiska, są cenieni, szanowani na rynku pracy oraz przez pracodawców (przykładów jest dużo) i za nic nie wrócili by do makramu w którym wszyscy byli uważani za idiotów.Ten Się śmieje kto się śmieje ostatni.A Ja Ha HA Ha.

ona

pracowalam w tej firmie rok temu wytrzymalam zaledwie miesiac.to prawda ze pracuje sie ponad norme godzin .natomiast liste obecnosci wypisuje sie zgodnie z harmonogramem obowiazujacym w danym miesiacu .nadgodzin sie nie wpisuje .nie sa one wyplacane ani nie ma mozliwosci odbioru ich jako np dnia wolnego .z powodu ciaglego braku personelu.pani kierownik traktowala kase jako firme pozyczkowa nigdy pogotowie kasowe sie nie zgadzalo .jedno wielkie oszustwo .ja rozumiem ze sa ciezkie czasy brak pracy itp.prosze mi wierzyc bylam w ciezkiej sytuacji z dnia na dzien zostalam sama bez pieniazkow bez pracy z niepelnoletnim dzieckiem .ale nie poddalam sie odeszlam z markaru i udalo mi sie .mam swietna prace .nikt mnie nie wykorzystuje .wiem za co i za ile pracuje.drogie panie wiecej wiary w siebie.

ktos

Firma która wyłącznie uzurpuje sobie prawo do pracownika .Spróbuj się zwolnic z tej firmy a będziesz największym wrogiem a pan właściciel każe ci odpracować trzy miesiące, bo inaczej dyscyplinarka. Nie ważne że tyrałeś po 260 godz i więcej w mcu on ma władzę i za nic nie pójdzie nikomu na rękę. Nigdy nie zrozumiem tego człowieka. Pewnie gdy by mógł strzelać to prawdopodobnie by to robił bo liczy się tylko on i jego biznes , reszta nie istnieje. Many ,many many.Uch igelne jest blisko.

Marika

W pełni popieram wypowiedz mysle ze solidna firma pracuje od nie dawna kazdy jest czlowiekiem a wylewanie kwasu na forum nic nie da warunkiem sukcesu jest praca uczciwosc i własciwa komunikacja zawsze mozna zadz do firmy i pomoga doradza mysle ze jest ok zycze cierpliwosci . A w ktorej pracy jest lekko i nic nie mosisz robic naeet dyrektor i kierownik jezdza zadz o 21 on nadal jest w pracy nie zazdroszcze .

były

Jeżeli masz ciasne buty to je zmień i przestań narzekać,nie chcesz ich zmienić to chodz w ciasnych i tym bardziej nie narzekaj. To ty decydujesz o sobie a nie Pan Właściciel masarni czy jakiś kierowniczyna który wchodzi im do d....y. A jeszcze jedno nie obrażaj ludzi bo wówczas sam nie jesteś w porządku.

ktos

kierownik jak z du....y trąbka kawał oszusta wchodząc do pracy trzeba się przed wszystkimi rozebrać bo tak sobie wymyślili. to co sie tam teraz robi to masakra oszusci i zlodzieje ostatnio z koperd pieniadze gina goraej jak oswiecim.

Chuda
@ktos

Mam lepszy pomysł:-) dajmy sobie wszyscy zdjęcia na FB w bieliznach lub jak leżymy w łóżku. Porażka!! Co to za kierownik jak robi z siebie ofiarę losu?! Czy ktoś taki może być kierownikiem??? Gdzie tu szacunek dla samego siebie a pracownicy jaki mają obraz?:-) jaki szanujący się i inteligentny facet obnaża się przed całym światem.

ola

witam .praca w tej firmie to naprawde ostatecznosc,wspolczoje wszystkim ktorzy sa zmuszeni przez zycie aby tu harowac za psie pieniadze (usunięte przez administratora) bez zadnej nadzeji na jutro.

Gwiazdka
@ola

Najgorsza firma jaka istnieje! Zwolnili jednego a przyjęli drugiego gorszego kierownika! Wydaje się taki dobry a to tylko pozory!! Mobbing to jego drugie imię. Kobiety nie dajcie się omamić jego fałszywą i zdradziecką buźką. Powodzenia!!!

były

Pracowałem w tej firmie i nie było to pozytywne doświadczenie . Pracowałem bo jak większość musiałem utrzymać rodzinę. Kłamstwo , pomówienie , intryga,mobbing przez duże M, były na porządku dziennym.Nie pasowało to odszedłem!.Natomiast chcę powiedzieć że pieniądze były wypłacane zawsze na czas i bez przyczyny nikt pochopnie nic nie potrącał.Chcecie to pracujcie albo nie , lecz bądzcie obiektywni.

Ruda
@były

Zgadzam się w stu procentach!

małpa

nadgodziny owszem będą wypłacone jeśli dokładnie sobie spiszesz swoje godziny pracy, wystąpisz do zakładu o ich zapłatę a jeśli nie to podasz ich do sądu pracy - przypominam w sklepach jest monitoring a zgodnie z zaleceniem dyrektora ostatnia rzeczą jaką robisz po zakończeniu zmiany to wysłanie sms-a o utargach do wielce szanownego dyr i kierownika - pozdrawiam i trochę myślenia

SIM

Pieniądze to nie wszystko. Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć, przede wszystkim mentalnie.Frak na biznesmenie dobrze leży dopiero w trzecim pokoleniu a narazie to trzeba słomę z butów wytrzepać i zaczać pracować nad sobą.Jaki pan taki kram.

astronom

To właściciel decyduje jaki charakter ma firma itd i za to odpowiada.Zasłanianie się jednym czy drugim adamem nie zmieni opinii ani nie zasłoni prawdy o właścicielu. pan adam Konacki to zwykły opowiadacz który mówi i robi wszystko na pokaz . Po prostu pozer i do tego zwykły cham który zupełnie nie szanuje ludzi.Uważam że nie nadaje się nawet do pasienia krów bo przy jego podejściu zapewne przestały by dawać mleko.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam