Opinie o Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL w Łódź

Dzień dobry. chce poznać ocenę odnośnie przyuczenia na stanowisku pracownika produkcyjnego. Na stronie jest taka oferta, a tutaj nie ma zbyt świeżych komentarzy. Jeśli nie mam uprawnień na wózki to mi ze wszystkim za darmo pomogą?

ziobrowski

no ale mniej wieej jakie to zarobki ? 5000 ? 6000? 7000? netto pytam bo to staje se standartem

Joasia Nowy wpis

Hejka, kiedy będziecie potrzebować do siebie ustawiaczy? Jak sprawdzaliśmy z chłopakiem oferty na stronie to jest napisane, że jedynie produkcyjny z opcja na przyuczenie jest potrzebny. chłopak ma doświadczenie ale w nieco innym zakresie. kiedyś widzieliśmy ofertę stąd zainteresowanie

ziobrowski Nowy wpis

bdziergowski Nowy wpis

Niestety, zamówienie nie zrealizowane ze względów niezależnych, od Firmy REZAL, ale obsługa klienta na najwyższym poziomie, wszystkie informacje bardzo szybko, na wszystkie pytania bezzwłoczne odpowiedzi, Życzył bym sobie współpracy tylko z takimi firmami.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL?

Kogucik

Zapewne po roku. Aczkolwiek po max misiącu z tej roboty uciekniesz, więc chyba ta informacja jest zbędna :D

Aleksander
@Kogucik

Hahah aż tak źle? Czemu tak źle wróżysz? Ciężko tu wytrzymać bo co, atmosfera taka do kitu?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Pracuje już w firmie blisko rok :D. Normalni współpracownicy i wyrozumiałe szefostwo. Firma daje realną możliwość awansu.

Hmm
@pracownik

Tak sobie tłumacz i dźwigaj tam szkiełko. Nie zapominaj o tym, że ktoś z ukrycia będzie Cię obserwował i liczył Ci czas ????

Odp

Cicho siedź i nie zabieraj głosu! Pracuj tam dzielnie :)

Renn
@Hmm

To jest jeszcze pół biedy, najbardziej niebezpieczna jest praca przy manipulatorze który nie zawsze dobrze wszystkimi mackami zasysa i trzeba poprawiać i gdzie przenosi się szkiełko mające 2,5m i ważące ze 120kg, niech coś pójdzie nie tak- jakiś młody łepek zapomni poprawić i masz ucięte nogi przy samej (usunięte przez administratora) cholernie niebezpieczne stanowisko pracy, podziwiam chłopaków tam pracujących za tak śmieszne pieniądze...

ziobrowski

WItam .Na jakie zarobki można liczyć obecnie w Rezal ?

K
@ziobrowski

Chętnie zatrudnimy osoby mające doświadczenie w branży szklarskiej. Wysokość wynagrodzenia zależna jest od nabytych kompetencji, od doświadczenia i zaangażowania. Zachęcamy do składania swojego CV na adres e-mail praca@rezal.pl

Wiosło
@ziobrowski

Na nieadekwatne do wykonywanych czynności

Bonaparte

Wracam na Ukrainę, bo tam lepiej.

Czy Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

REZAL

Każdy z naszych pracowników, który wyrazi chęć rozwoju może liczyć zarówno na szkolenia jak i kursy podnoszącego jego kwalifikacje. Wierzymy, że rozwój naszych pracowników przekłada się na sukces firmy.

wojt.

Firma rozwija się, plan rozwoju to zakup nowych maszyn które spowodują większą ekspansję na rynku producentów szyb. Wszystkie negatywne wypowiedzi, nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Jeżeli ktoś liczy na godne wynagrodzenie to musi się sam dać coś od siebie dla firmy( zaangażowanie, sumienne wykonywanie obowiązków ) niestety nierobom w żadnej firmie nikt nie będzie płacił za samo przychodzenie do pracy nawet w Polsce ( nie te czasy) a chyba większość osób wypowiadających się jest tego pokroju. Moim zdaniem w firmie Rezal jest możliwość doskonalenia swoich umiętnośći i poznania nowych technologii w przy produkcji asortymentu branży szklarskiej, co wiąże się z konkurencyjnością na rynku pracy. Na pewno w firmie zaczyna się dziać coś dobrego, dlatego polecam tam pracę osobą ambitnym ,chętnym do rozwoju zawodowego i nauczenia się nowych umiętnośći to na maszynach CNC do obróbki szkła lub innych związanych z z obróbką szkła.

Platynowy Marian

Niestety potwierdzam wszystko to co pisali poprzednicy, szkoda zdrowia na ten zakład.... Wytrzymałem tam 5 miesięcy i również powiedziałem im do widzenia. Zakłamanie poziom level hard/ pamiętam rozmowę rekrutacyjną z paniami - wypytywanie o wszystko jakbyś się starał co najmniej na prezesa zarządu.I faktycznie jest jeden przygłup który chodzi ze stoperkiem i mierzy czas :D Zaś najbardziej się dziwie osobą które siedzą tam tyle lat/z doświadczeniem zawodowym, po kursach za takie grosze. I jeszcze te śmieszne teksy o klauzurze poufności, że nie można rozmawiać o finansach/zarobkach w pracy /po pracy itp, tak jakby ktoś tam zarabiał bóg wie ile a ;D większość ludzi ( zwłaszcza nowych/nawet mających doświadczenie) rypie na śmieciówce za najniższą możliwą krajową, bez premii i dodatków że aż śmiech bierze przez łzy. Zakład dobry na przetarcie dla 18-20 letniego pracownika aby znaleść coś lepszego.

Fajny kabaret

kakdoamd

Nie polecam tam pracy (ŚW Teresy 103d), ogromny przemiał ludzi, sukcesem jest jak nowy pracownik wytrzyma 2-3 miesiące, pensje najniższa krajowa, bez premi, na zlecenie, oprócz tego beznadziejne zarządzanie wszystkim, (usunięte przez administratora) Jedyne plusy to duży parking.

Na jakie benefity można liczyć w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL?

Każdy pracownik może skorzystać z programu MultiSport. Jest również możliwość wyrobienia karty MultiSport dla dzieci i osoby towarzyszącej. W okresie świąt Bożego Narodzenia dla pracowników czekają upominki / paczki oraz pieniężne karty podarunkowe/dodatkowo od św. Mikołaja upominki dla dzieci naszych pracowników. Kursy i szkolenia. Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego. Pracownicy mają możliwość otrzymania indywidualnych nagród finansowych.

Konstanty

Mam wrażenie, że konkurencja mocno ciśnie żeby przedstawić firmę w złym świetle.

Obcy
@Konstanty

Konkurencja nie musi nic robić, firma sama przedstawia się w złym świetle. Jeśli ktoś jest z branży to wie że tam od dłuższego czasu jest fatalnie.

Daniel
@Obcy

Większość negatywnych komentarzy pochodzi od jednej konkurencyjnej firmy "jeśli ktoś jest z branży" to wie z której. Wystarczy poczytać i wyciągnąć wnioski. Pozdro dla kumatych.

były robot

w Zgierzu u Matysiaka mam za to samo 2x na rękę

Mati
@były robot

Tak, dokładnie ! w Zgierzu płacą 2x _ raz 50% na papier i drugi raz 50% pod stołem - jak w PRL

Mambo

co tam słychać ? żyjecie ?

Maroco

świetna firma - dużo reklamacji ale robią szybko nowe szyby

Kupiec

czy firma ma do sprzedania halę przy ulicy Teresy 103 D ? Jeśli tak to proszę o pilną odpowiedź z podaniem kontaktu w celu podjęcia negocjacjo.

REZAL
@Kupiec

Dzień dobry, w związku z uruchamianiem nowych linii produkcyjnych wykorzystujących nasze opatentowane najnowsze technologie, firma Rezal prowadzi aktualnie rozbudowę kolejnych hal produkcyjnych. Jesteśmy zainteresowani wyłącznie zwiększaniem naszych powierzchni produkcyjnych. Rezal

były robocop
@REZAL

hala to jest jedna czyli liczba pojedyncza a nie mnoga. Pracownicy fachowi uciekają do konkurencji w (usunięte przez administratora)a kompletny brak zleceń do produkcji kiedy rynek owocuje świadczy o tym, że właściciel pogubił się w tym wszystkim dokumentnie. Tak kończą firmy bez żadnej filozofii działania długofalowego - rezala swego czasu zapowiadała się na kompetentnego gracza w przetwórstwie szkła budowlanego. Jeszcze 2 lata temu zleceń było po dziurki w nosie (usunięte przez administratora) Dzięki takiej sytuacji tylko konkurencja na tym korzysta. P.S. pracuję od niedawna w firmie w Zgierzu - rodzinna firma, maszyny z najwyższej półki, zleceń nie do przerobienia , codziennie dostawy szkła z hut , organizacja na najwyższym poziomie i budują nową halę na działce w Aeksandrowie a zarobki jakich w rezala nigdy nie widziałem. Dzień do nocy.

Czy można w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL liczyć na jakieś dodatki?

Rozsądny

Były pracownik...każdy ma prawo do wyborów w życiu. Wybieramy to co dla Nas najlepsze. To naturalne. Fluktuacja personelu w każdej Firmie jest zjawiskiem przewidywalnym . Każdej Firmie zależy aby budować komfort pracy i płacy. Nie każdy ma wystarczające kompetencje i wiedzę aby osiągnąć pułap wymagany przez Rynek - wtedy odchodzi oceniając jak potrafi. Najlepsi nie musza się martwić . Są szanowani i otoczeni opieką.

Rozsądny

Dzień dobry, Jedyny wirus to brak szacunku i brak jawnej identyfikacji wpisów. Osoby zrównoważone i odważne potrafią opisać sytuację i skomentować. Tylko taka opinia ma sens i pozwoli zmieniać rzeczywistość Hejt - Stop.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL - Łódź

• Jak się pracuje w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL?

Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL
2.8/5 Na podstawie 51 ocen.

Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL