Opinie o Siódemka S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Siódemka S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Siódemka S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siódemka S.A. w Wrocław

Gustaw Nowy wpis

Może doczekam się jakichś informacji o firmie i najważniejsze o pracy w firmie. Czy w ogóle potrzebujecie nowych pracowników?

paolao Nowy wpis

Jednak ta firma kurierska i och oferta obejmuje atrakcyjne ceny usług, zaawansowane narzędzia do organizacji i kontroli wysyłek no i przesyłek, mają system wewnętrzny, teraz starają się widze troche wybić i przekonać do siebie na nowo klientów, do jakości usług.

E. Nowy wpis

W Siódemce jako telemarketer pracowałem rok. Uważam, że w firmie można się bardzo rozwinąć i poznać tajniki sprzedaży, a także nabrać szacunku do konkurencji. Zarobki są bardzo dobre jak na telemarketera, ba! Nigdzie nie znajdziecie lepszych.(1,9K na rękę licząc z premią) do tego multisport i prywatna opieka medyczna. Do tego warto dodać, że jest tam świetna atmosfera. Chociaż trzeba oczywiście trochę [usunięte przez moderatora] bo plany do zrealizowania nie są najniższe, ale do zrobienia. Telemarketer ma bardzo dużą swobodę, nikt nad nim nie stoi i nie pyta: Ile!? Dlaczego tak mało!? Chociaż jeśli nie robi się planu to odbywa się rozmowa mająca na celu motywację (i w odróżnieniu do wielkich Call Center nie jest to [usunięte przez moderatora] ). Generalnie polecam wszystkim osobą z doświadczeniem na stanowisku telemarketera, albo teleankietera które chcą nauczyć się czegoś o sprzedaży, a nie wciskania i pracować za godne wynagrodzenie w świetnej atmosferze.

z mięsnego Nowy wpis

to niezła kiszka !!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Siódemka S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
geko

Idź, zawsze to jakieś doświadczenie. Generalnie ta firma poszukuje młodych których będzie mogła wydoić i poniżać, jeśli masz jakieś już doświadczenie handlowe to odpuść sobie...gdyż będzie to dla Ciebie krok wstecz. Jak się zatrudnisz to szukaj już czegoś nowego. To specyficzna praca gdyz twoj plan nie jest uzalezniony tylko i wylacznie od tego co masz podpisane na umowie z klientem lecz ile i za ile faktycznie wysłał. A na to składa się juz więcej czynników na który ty nie masz wpływu a za które jesteś odpowiedzialny. Co do samej atmosfery pracy to również nie najlepiej, zarówno w centrali jak i w oddziałach. Siódemka teraz strasznie schodzi z cenami ale to bardzo slaba firma i ciezko kogos pozyskac...inaczej łatwo polozyc stawje o polowe nizsza ale jak klient zobaczy jakosc obslugo na wlasne oczy to przestaje wysylac za co winny jestes ty

Witam, Jutro mam miec rozmowe we Wrocławiu na stanowisko P.H. wartko w ogole isc? Z tego co czytalem to firma srednia i kazdy odradza.. ale malo bylo napisane w Wroclawiu. pozdro!

Zostaw merytoryczną opinię o Siódemka S.A. - Wrocław

Siódemka S.A.