Mysław Sp. z o.o. Zakłady Mięsne

Mysłowice

Opinie o Mysław Sp. z o.o. Zakłady Mięsne

anonim 2009-04-29 13:26:15
Słowa kojarzące się z zakłady mięsne "mysław" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w zakłady mięsne "mysław":
Najbardziej nie podobało mi się w zakłady mięsne "mysław":
OCHRONA 2015-01-02 16:07:24
Kilka słow o ochronie zakładu.Ostrzeżenie dla tych którzy chcą pracować na portierni.Obecny zarządzający p.Procner to analfabeta w dziedzinie prowadzenia
ochrony.My byli pracownicy ostrzegamy stosuje mobbing,psychicznie dręczy
swoich pracowników,napuszcza swoich pracowników przeciw sobie,zwalnia pracowników
kiedy chce i jak chce bez określenia przyczyny.Jeżeli on jest zarządzającym
odradzamy prace. Pracownicy ochrony
renifer 2015-02-14 15:05:16
fakt odradzam zatrudnianie sie w ochronie myslawa komendant to szambonurek pilśniaka łacznie ze swoją rodziną nieżle mu płacą za okradanie ludzi za niewolniczą robotę. odradzam!!!
pracownik 2015-06-03 06:41:52
Potwierdzam wpis, to wszystko prawda.
swancih 2015-09-06 17:59:58
Jak tak jest nieżle to dlaczego niewypłacili jeszcze zaległych pensi czekam od stycznia i echo.
XXX 2015-09-08 12:16:59
To Mysław jeszcze istnieje ? Podobno zmienili nazwę an Serwis M i tam zatrudnili ludzi ? a tamtym dali wypowiedzenia ?
swancih 2015-10-06 10:40:33
Witam mnie dalej zalegają z płatnością pensji czekam już 8 miesięcy FIRMA WIELKA PORAŻKA ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!
kkkkk 2016-09-17 13:57:18
taka jest prawda niech ten pan weżnie się za solidną prace bo całe życie chyba nie pracował tylko się obijał
alonso 2016-09-21 19:55:20
Pracować można ale nie z debilem zarządzającym i jego kablarką Bogusia.
renifer 2016-10-14 08:42:24
Zastanów się co piszesz 6 złociakow na godzine umowa smieciowa szukaj baranów takich jak ty.
Zostaw swoją opinię o Mysław Sp. z o.o. Zakłady Mięsne - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mysław Sp. z o.o. Zakłady Mięsne