Opinie o ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI w Rzeszów

Jak wygląda rozmowa w ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI na stanowisko Pracownik Budowlany? Z iloma osobami się rozmawia? 3 października pojawiło się ogłoszenie.

Izydor

Nie przesadzajcie z oskarżeniami bo w rzeczywistości to jest ok pracodawca tylko żeby każdy miał chęci do pracy!

Proszę cie....
@Izydor

Jasne... chęci do pracy są ale odrazu stajesz się obiektem drwin ze strony pracowników delikatnie rzecz ujmując, a gdy komuś nie pasujesz nawet gdy nie stwarzasz problemów to wylatujesz na delegacje.

Jan Nowy wpis
@Proszę cie....

Gimbaza jak wszędzie. Powiedzieli im nauczyciele że są zajebiści.

Halina Nowy wpis
@Jan

"Gimbaza"? To jeszcze używa takich określeń? ;p Ale sądząc po nastawieniu jednak już nie kandydujesz?

Mały_złośliwy_z _brodą Nowy wpis
@Halina

Niech nie kandyduje. Lepiej na tym wyjdzie. Pójdzie na WSK i go gang Cisowianki będzie gnębić. :D

Areczek

Nie polecam pracy w tej firmie . Najniższa reszta w kopercie . Praca 9 h i dłużej jak jest potrzeba . Atmosfera zależy u kogo na Wsk porażka . No i delegacje w warunkach opłakanych . Starzy pracownicy ( 5 lat i dłużej ) młodszych traktują poniżej krytyki .

Rafał
@Areczek

Piszesz, że praca odbywa się także w nadgodzinach. Czy są one dodatkowo płatne, czy raczej można odebrać za nie wolne w dogodnym terminie?

Gonzo
@Rafał

Jeśli masz nadgodziny w tygodniu to płatne jak zwykłe Jeśli w weekend to zależy jak ustali góra X2 zazwyczaj

Amadeusz
@Rafał

Szarkik jak nic nie umiałes nawet zamiatać to cicho siedz

CisowiankaPerlaż
@Amadeusz

"Kierownika" na wsk jak zwykle po 7 rano nie było że masz czas kogoś obrażać? Nie polecam tam pracować szczególnie młodych uprzedzam. Są traktowani jak śmieci, a starsi stażem poniżają nowych.

abc

@Areczek a te delegacje mówisz, że w warunkach opłakanych - jak one wyglądają?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Karol

Mam nadzieje, że dobrze się pracuje i dlatego od dawna nie piszecie!

ziomuss001

czy może ktoś powiedzieć jak tam teraz jest? bo jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną

Mietła
@ziomuss001

(usunięte przez administratora) nie pozdrawiam

Zdzichu

(usunięte przez administratora) i nie pozdrawiam

vds

wlasnie ze szukaja byle kogo ,bo tam nie ma znaczenia czy jestes fachowcem specjalista czy masz doświadczenie,po prostu jestes tanim wyrobnikiem, a prezio tej firmy sknerusek straszny,wiec szuka jeleni najtaniej jak sie da.ogólnie rotacja duza,zadnych podwyzek.odradzam tego cwaniaka

kaziu
@vds

zgadzam się z tym wyzyskiwaczem!

Szymek
@kaziu

Ja też jestem młody pracuję tam i jestem bardzo zadowolony to nie wiem gdzie ty robiłeś i co robiłeś

vbdf
@Szymek

widzisz szymuś -jestes jescze młody i głu... dlatego ci sie tam podoba bo takich glupiutkich tam potzrebuja właśnie :-)

Zwirek
@Szymek

Ja też tam pracuje i nie mam żadnych zastrzeżeń . Polecam

wojo

nie polecam Kaziu szef tego burdelu to wyzyskiwacz

marcinooo

Nie polecam ze względu na atmosferę tam panującą..

marcinooo

Nie polecam pracy osobom młodym. Wyzysk jakbyś był "murzynem" szczególnie praca na WSK Rzeszów ;) Ogólnie atmosfera w firmie -1/10 :)

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI - Rzeszów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI?

Kandydaci do pracy w ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Zawiszy Czarnego 26A
    35-083 Rzeszów