SKLEP WIELOBRANŻOWY CENTRUM SMAK KAZIMIERZ MYRDA

Rzeszów

Opinie o SKLEP WIELOBRANŻOWY CENTRUM SMAK KAZIMIERZ MYRDA

clonx 2014-11-02 09:07:40
z punktu widzenia klienta sklepy SPAR są dość profesjonalne. Inaczej sprawa przedstawia się z punktu widzenia pracowników. Atmosfera na zapleczu niestety pozostawia wiele do życzenia. Do tego kadra jednak troszkę okrojona - z przyczyn oszczędności zapewne - przez co nie zawsze powierzone zadania maja szansę być przez pracowników zrealizowane. Kierownictwo poszczególnych sklepach nie zawsze profesjonalne - dziwi czasem powierzanie obowiązków kierowniczych osobom bez doświadczenia i profesjonalnego przygotowania. Nasuwają się od razu do głowy jakieś znajomości itp układy. Nieporozumieniem zupełnym jest już pani menadzer/kierownik regionu która zamiast motywować pracowników oddziałuje na nich i kierownictwo w sposób zupełnie odwrotny. Akurat nie podważam kompetencji tej pani, natomiast osoba na takim stanowisku powinna realizować swoje zadania zamiast bawić się w konwenanse i robić awantury pracownikom za to że zwracają się do siebie "na Ty". Żenujące. Podumowując: właścicielowi wydaje się że skoro mamy bezrobocie to można wykorzystywać ludzi na zasadzie aby na "cudzej d***e dojechać do raju. Nie polecam
Zostaw swoją opinię o SKLEP WIELOBRANŻOWY CENTRUM SMAK KAZIMIERZ MYRDA - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKLEP WIELOBRANŻOWY CENTRUM SMAK KAZIMIERZ MYRDA