Opinie o MAGARDEN Marek Flak w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MAGARDEN Marek Flak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAGARDEN Marek Flak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGARDEN Marek Flak w Piekary Śląskie

samuel Nowy wpis

Hej, wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich normalnie zatrudnienie? Z góry dzięki za odpowiedź.

oszukany Nowy wpis

OSZUST,NIE MA POJĘCIA O ZAKŁADANIU OGRODÓW, PO PODPISANIU UMOWY KOMPLETNIE UNIKA KONTAKTU!!! DAJCIE SOBIE Z TĄ FIRMĄ SPOKÓJ!!!!!!!!

kris Nowy wpis

Panie Flak niech się Pan nie wygłupia i nie robi z siebie anioła, bo do kościoła Pan chodzi, a kłamczuch z Pana jak ta lala. Panie rozwalił Pan u mnie kostkę, syf zostawiony i co zabrał Pan kasę i telefonu nie odbiera i co dalej...??? Panie mam już dość ciągle mówisz chopie,że przyjdziesz i skończysz a tu nic. Kłamie Pan w żywe oczy i w dodatku zapewniasz,że gwarancje dajesz jaką???? taką,że nie dokańczasz roboty, a kasa zabrana. Już masz opinie tak złą, że najlepiej spotkamy się na innej drodze. na tym kończe . Ludzie nie zamawiajcie nic u tego chopa.

tedi

Szanowny marku dopłacę ci ten cały 1 tys. zł jak poprawisz to pobojowisko, które u mnie i mojego sąsiada pozostawiłeś. Biorąc pod uwagę ile kosztowała nas ta inwestycja żałuję, że niedopłaciłem ci tylko ten 1tys. zł. Chętnie przedstawię zdjęcia wszystkim zainteresowanym co po sobie pozostawiłeś. Dziwię ci się, że nie masz odwagi zadzwonić i rzetelnie poprawić to co rozgrzebałeś u mnie i sąsiada. Przypuszczam, że ty to zrobiłeś po prostu na złość. Widzę, że dalej idziesz w zaparte, za co cię niezmiernie podziwiam. Powinieneś się wstydzić, że tak traktujesz klientów.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MAGARDEN Marek Flak? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Redeye Group Sp. z o.o.
tedi

Szanowny marku dopłacę ci ten cały 1 tys. zł jak poprawisz to pobojowisko które u mnie i mojego sąsiada pozostawiłeś. Biorąc pod uwagę ile kosztowała nas ta inwestycja żałuję, że niedopłaciłem ci tylko ten 1tys. zł. Chętnie przedstawię zdjęcia wszystkim zainteresowanym co po sobie pozostawiłeś. Dziwię ci się, że nie masz odwagi zadzwonić i rzetelnie poprawić to co rozgrzebałeś u mnie i sąsiada. Przypuszczam, że ty to zrobiłeś po prostu na złość. Widzę, że dalej idziesz w zaparte za co cię niezmiernie podziwiam. Powinieneś się wstydzić, że tak traktujesz klientów.

JP II

cóż za zbieg okoliczności, że dzień po dniu, trzem różnym klientom przypomniało się, iż firma Magarden coś im źle wykonała... :)

klient

Gdyby ktokolwiek na tym forum miał wątpliwości czy opinie są prawdziwe to zapraszam do obejrzenia efektów pracy Magarden w moim ogrodzie : (usunięte przez administratora)br /> Efektem miał być ogród z trawnikiem którego przygotowanie miało trwać 2 tygodnie. Faktycznie efektem jest POBOJOWISKO, nawiezione 20ton ziemi (zamiast 80 jak w zawartem umowie) która została rozrzucona jak popadnie i oczywiście BRAK JAKIEGOKOLWIEK kontaktu z właścicielem. Przestrzegam przed jakimkolwiek kontaktem z tym Panem który w rozmowach o tym forum będzie Was przekonywał że to "dzieło jego konkurencji".

PJ

Drodzy Państwo. Działania Pana Marka Flak i firmy Magarden w pewnych aspektach noszą znamiona popełnienia przestępstwa. W ciągu kilku dni na forum przedstawimy dane kontaktowe na które będą Państwo mogli przesłać informacje w na jakie naruszenia obowiązujących umów natrafiliście Państwo we współpracy z Magarden. Informacje te posłużą do wystąpienia na drogę prawną i wystosowanie roszczeń. Ponieważ kancelaria będzie reprezentowała jednego z klientów, przystąpienie dodatkowych osób do sporu nie będzie obarczone żadnymi kosztami dla Państwa

tedi

Zgadzam się z większością negatywnych opini dla tej firmy na tym forum. Ponieważ w podobny sposób zostałem oszukany. Mianowice: - trudny kontakt z Panem Markiem, - pracownicy z łapanki z przystanku autobusowego, - nie wywiązywanie się z umowy, - całkowity brak kompetencji oraz poszanowania klienta, - nie usuwanie reklamacji, - brak odwagi szefa (Pana Marka)do rozmowy z usługodawcą w sprawie reklamacji na miejscu wykonanej usługi. - na reklamacje wysyła swoich pracowników, którzy odwalają niezłą fuszerkę. Proszę się od około 2 lat aby poprawił położenie kostki brukowej. Dziwię się tutaj wszystkim oszukanym przez tą firmę, że nie wystąpiły do Sądu z pozwem zbiorowym. Ten proceder musi się wreszcie skończyć!!! Chętnie się do tego pozwu dołączę. Pozdrawiam!

ms
@tedi

robert, mogles jeszcze napisac, ze przez dwa lata nie zaplaciles za ta usluge!!!

pol Nowy wpis
@tedi

Mam podobny problem z kostką brukową położoną przez w/w firmę. TRAGEDIA!!!!!!!!!!!

M.

A ja właśnie złożyłam reklamację na prace wykonane w zeszłym roku. Zobaczymy co dalej.

Pwr daj spokój przecież widzisz że tu piszą ciągle te same osoby…jak nie będziesz krakać tak jak one to Cię zadziobią…co widzimy np. po odpowiedzi przez nica "kolejny pokrzywdzony" Ty jak wchodzisz na to forum to po prostu musisz walnąć negatywa czy byłeś klientem czy nie… Bo jak nie daj Boże napiszesz pozytywną opinię lub wskażesz brak logiki to Cię zlinczują… Zresztą wejdź na inne firmy nawet te bardzo znane…Wszędzie to samo… wniosek… otwórz swoją działalność… bo najwidoczniej w naszym pięknym kraju wszyscy przedsiębiorcy to złodzieje, przekrętasy i pijawki… a pozostali… wszyscy idealni. Pozdrawiam i życzę spostrzegawczości jak dotychczas..

anna.SBE

miałam okazję zobaczyć trzy wykonane roboty przez firmę magarden (kostka, rośliny, trawnik oraz oczko wodne lub kaskada). zdecydowałam się podpisać umowę i nie żałuję. przez przypadek natknęłam się na opinie, m.in. o firmie magarden, jak przeczytałam kilka z nich roześmiałam się na głos :) u mnie robili trochę poważniejszą robotę niż rozsypanie nasion trawy, więc jak dla mnie opinie zamieszczane tutaj są kompletnie niewiarygodne i żal mi właściciela. termin co prawda lekko przeciągnięty ale nawet firmy, które wykańczały mi środek miały przesunięcie, a raczej nie są uzależnieni od pogody. z ciekawości szukałam podobnych firm i widzę, że przybywa ich jak grzybów po deszczu. jakoś na rynek trzeba się wbić, ale chyba pisanie obraźliwych komentarzy na pokrewne firmy nie jest najlepszą drogą. jestem pewna, że magarden obroni się jakością wykonywanych prac, a ceną chyba też bo trzymają "środek" cenowy wśród konkurencji. pozdrawiam wszystkich uczciwych "pisarzy" :)

dx

bez sens

test

t5

ale sie ktos uparl na wypisywanie bzur :)

Klient

Oijać szerokim łukiem , zasada działania skasować i zapomnieć .Brak kontaktu przekładanie terminów .Szkoda nerwów i kasy.

bloker

szukajmy fachowców, którym nie będzie trzeba płacić za wykonaną pracę :) wszyscy będą zadowoleni i nic nikomu nie będzie przeszkadzało :)

pro

a u mnie super! może przez to, że zainwestowałem w trawnik z rolki :)

tom

do postu wyżej - dziwne że pracujesz tam 7 lat skoro firmy tej jeszcze 7 lat temu nie było na rynku - dla mnie też porażka

ktoś z pokrewnej branży
@tom

cały sezon 2008 (od lutego) 2009 2010 2011 2012 2013 2014 (praktycznie jest po sezonie) Chyba wiem ile pracuje mój kumpel, bo w tym samym czasie dostaliśmy pracę :)

Zostaw merytoryczną opinię o MAGARDEN Marek Flak - Piekary Śląskie

MAGARDEN Marek Flak
2.3/5 Na podstawie 48 ocen.
  • ul. Kwiatowa 6
    41-945 Piekary Śląskie