Opinie o Eko-Garten Barbara Grzesik w Lipnica Wielka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eko-Garten Barbara Grzesik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eko-Garten Barbara Grzesik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Garten Barbara Grzesik w Lipnica Wielka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Co wchodzi w socjal Eko-Garten Barbara Grzesik?

Sylwia

Lata temu warunki pracy w tej firmie nazwano "obozem" i stwierdzono duże trudności wynikające z organizacji pracy. Czy do teraz sytuacja ta uległa zmianie? Wiadomo czy ktoś próbował się podjąć rozmowy na ten temat z szefem?

Sylwia Nowy wpis

Co takiego?

Lenio Nowy wpis
@Sylwia

Proszę nie wysyłać wpisów

Aga Nowy wpis
@Sylwia

Nie uległa zmianie jest jeszcze gorzej.

Wspominacie o bezczelności pracodawcy i jako szef i w kontaktach z klientem czy coś się w tej atmosferze poprawiło bo aż strach aplikować?

Robert

Ile macie zmian ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eko-Garten Barbara Grzesik? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Dorota

@Niunio, czy za wszystkie przedstawione przez Ciebie godziny pracy w firmie Eko-Garten Barbara Grzesik pracodawca normalnie wypłaca wynagrodzenie? Jak wyglądają przerwy w ciągu dnia? Pracownik ma możliwość zjeść posiłek i odpocząć, aby przepracować tak dużą liczbę godzin? Napisz, jak to wygląda z Twoich doświadczeń.

@Dorota

Pani Dorotko jeżeli chodzi o wypłatę za przepracowane godziny to raczej (usunięte przez administratora) wypłaca .Jednak nikt nie wie ile kto zarabia jest to raczej ukrywane. Przerwy w pracy wyglądają ten sposób jest śniadanie i obiad, różnie to bywa jest tak zwany system zazębiający,ale musi być to raczej wykonywane w trybie jak najszybszym. Nie rozumie o jakim wypoczynku Pani pyta, odpoczynek jest dopiero wieczór w domu ,trzeba to szybko robić, czyli odpoczywać bo rano już do pracy i raczej biegać nie chodzić. To jest trudno sobie wyobrazić że człowiek tak traktuje człowieka w (usunięte przez administratora) sposób. Czy deszcz czy wiatr ,czy śnieg, czy upał 35 stopni trzeba latać biegiem,(usunięte przez administratora). Pozdrawiam

Dorota

@Smugli, jesteś klientem, który jest niezadowolony z poziomu obsługi w firmie Eko-Garten Barbara Grzesik? Możesz opisać, jak dokładnie wyglądała Twoja relacja i współpraca z tą firmą? Może posiadasz również jakieś informacje na temat pracy w tej firmie? Zachęcam Cię do bardziej szczegółowych informacji na ten temat.

Janusz

Oświadczam ,ze admirator strony go work.pl został poproszony o usunięcie mojego wpisu.

ktoś.

Zgadzam się w 100% z powyższą opinią. Totalna porażka praca po kilka set godzin w miesiącu za kilka zł/h. Wszelkie środki ochrony indywidualnej typu buty ubranie rękawiczki wpisywane są na zeszyt a później odbijane od wypłaty. Praca w tygodniu po kilkanaście godzin dziennie plus wszystkie soboty po 9. Będąc na rozmowie obiecują cuda niewidy. Praca bardzo ciężka w trudnych warunkach ( deszcz, upał). Na końcu obiektywnie podsumowując ZDECYDOWANIE NIE POLECAM WRĘCZ PRZESTRZEGAM. Na koniec pytanie do właścicieli do ich sumienia. Proszę choć na chwilkę wcielić się w sytuacje waszego pracownika który pracuję na was po kilkaset h w miesiącu i wszystkie soboty nie ma czasu dla rodziny dla siebie i jest bardzo zmęczony taką tyraczką i na dodatek pracodawca tak go docenia że karze mu płacić za wszystko łącznie z rękawiczkami za kilka zł. Jakby się Państwo czuli będać takim pracownikiem?? Myślę że jest to pytanie retoryczne.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Garten Barbara Grzesik - Lipnica Wielka

Eko-Garten Barbara Grzesik