PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche

Opinie o PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche

Karolcia123 2013-10-16 23:06:14
Chciałabym tam pracować
donald 2014-10-01 10:53:08
nie polecam. W pracy stosowany jest mobing prześladowanie pracowników, zastraszanie, pracownicy są obserwowani non stop przez kamery, prezesów, pracownicy donoszą na siebie na wzajem, jest też kapuś który chodzi po sklepie i obserwuje pracowników i donosi.cieszę się że już tam nie pracuje. Istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za grosze.
daisy 2014-12-10 18:25:35
Leka przesada monitoring jest jak w każdy sklepie nie ma tu nic dziwnego, prezes ma na jego punkcie małe zboczenie fakt ale to jego problem może chce w ten sposób zrekompensować fakt braku ochrony jako takiej z wyjątkiem kierowcy do rozwożenia towarów i wspomnianego przez ciebie kapusia pana krzysztofa(dla pracowników "gestapo").
Mobingu jakoś nie odczuwam a troch już tam pracuje co do donoszenia... szefostwo to popiera a nawet nakłania w sposób jawny (wiadomo nic tak nie buduje pozytywnej atmosfery w pracy) ale to tak naprawdę najmniejszy kłopot gorzej ze państwo K nie potrafili by zorganizować pracy w kiosku ruchu ze o sklepie tych rozmiarów nie wspomnę(kierownik sklepu się zwolnił? po co nam w ogóle kierownik!? ) oczywiście winni wszystkiemu są pracownicy.
No i oszczędzanie na pracownikach jak tylko się da, na wyposażeniu czasami nawet na towarze a potem jeszcze trochę na pracownikach (tego nigdy za mało).

Na końcu chciałbym pogratulować panu Kotlińskiemu pomysłu zatrudnienia specjalnej osoby do donoszenia, pan krzysztof i jego dyktafon to jest to czego nam potrzeba.
Jan 2015-01-01 22:45:09
Patolka na maksa nie o takie Polske walczyłem , (usunięte przez administratora) i tego ich szczura który podobno jest psem
Hipokrytes 2015-01-02 07:40:07
Wiem, że Pan czasem tu zagląda, a wtedy robi się Pan czerwony jak zawsze gdy trzeba coś załatwić lub powiedzieć. Tak do Pana piszę Panie prezesie i do pana skąpej szkot pańskiej zonki. Nie rozumiem jak trzeba być małym człowiekiem, żeby tak traktować swoich pracowników?? Oszczędzacie na wszystkim, patrzycie się na ręce, inwigilujecie i gratyfikujecie tych co puszczają z ucha. Kilkuletnich pracowników nawet groszem premii świątecznej nie uraczycie, od premii za obroty się wymigujecie. Ktoś tu pisał, że to nie jest mobbing, to właśnie jest mobbing w pralince na słodko.
Ile to razy pracownicy skakali po regałach, na wózkach elektrycznych... może jakieś zdjęcie do gazety czas zrobić byście się nauczyli pokory. Nie kazdy jest na waszej łasce, to my pracujemy na was, a nie wy na nas. Zacznijcie w końcu szanować pracowników, doceniać... bo może się to źle skończyć.

Nie idzcie do brico w gryfinie, chyba, że nie macie co jeść...
AliBaBa 2015-01-06 20:02:04
Wyjątkowo chamski stosunek do pracowników jak napisano wyżej nie ma co liczyć na coś ponad minimalną krajową z wyjątkiem obietnic.
Swoją drogą dziwię się ze ten sklep jeszcze funkcjonuje
tajemnicza 2015-01-20 14:41:04
Tam zeby ktos obsluzyl to trzeba latac i szukac.Zona prezesa wysyla pracownikow jako obowiazek do nowo otwartego marketu zeby sprawdzali ceny. Raz sama byla i jako klient widzialam jak zniszczyla pewna rzecz rzucajac ja, po prostu patologia!
Marian 2015-01-22 17:37:54
Tak zgadzam się po części z Panią która wyżej napisała patologia i ogólnie jakoś tak dziwnie człowiek się czuje gdy patrzy na jakiś produkt by sprawdzić jaki jest a obok stoi gość ubrany na czarno i ciągle się patrzy jakby ktoś miał ukraść i schować do kieszeni worek cementu trochę zaufania do ludzi!!!! no i stałem przy kasie dobrą chwile bo Pani nie mogła znaleźć kodu a gdy już znalazła był błędny i wyskoczyła cena dwa razy droższa niż przy artykule ale zaskoczyło mnie że pojawiła się osoba która może coś doradzić na dziale budowlanym jakaś osoba kompetentna sympatyczny młody chłopak jeśli miał bym jeszcze tam coś kupować to zapamiętam że mogę się doradzić kogoś takiego oby było więcej tam takich pracowników !!!!!!!
Wel 2016-05-20 18:05:11
Mam nadzieję, że w PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche wszystko jest na swoim miejscu i nie będzie problemów z wypłatami, ani innymi rzeczami, z którymi te problemy moga być w normalnej sytuacji, więc generalnie póki wszystko jest dobrze, to poelcam bardzo
Zostaw swoją opinię o PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche - Gryfino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche