Opinie o Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej w Bierutów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej w Bierutów

Pola

Dobry pracodawca, wypłata w porządku, zawsze na czas, na święta dodatkowe pieniądze. Polecam

Hilary nie do wiary

To super że Wasi byli pracownicy mogą zawsze wrócić ;)

Czy w Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

BIERSIN Nowy wpis

W BSN BIERSIN wynagrodzenia realizowane są raz w miesiącu, nie ma możliwości wypłat częściowych. Jednakże wypłata niezawodnie jest na kontach pracowników do 6-tego dnia miesiąca następnego.

Pola

Hilary nie do wiary
@Pola

Jarosław Jarosław Biersin Zbaww, pełno ludzi zwolniona w ostatnich miesiącach i najnizsza krajowa u 90 procent pracujących

@Hilary nie do wiary

Dziękujemy za wpis. Faktycznie ostatnio z przykrością musieliśmy pożegnać się z kilkoma dobrymi pracownikami. Spowodowane to było mniejszymi zamówieniami od klientów. Mamy nadzieję, że to chwilowa sytuacja i jak tylko się poprawi, zapraszamy te osoby ponownie.

Hilary nie do wiary Nowy wpis

To super że Wasi byli pracownicy mogą zawsze wrócić ;)

Jakie są warunki zatrudnienia w Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej?

Pracownik Nowy wpis

Firma zatrudnia na umowę o pracę, początkowo na czas określony. Mile widziane, a na niektóre stanowiska wymagane, jest orzeczenie o niepełnosprawności. Stanowiska i rodzaj pracy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Są dopłaty do wczasów nad morzem, możliwość zapisania się do kasy zapomogowo-pożyczkowej i zaciągania nieoprocentowanych pożyczek. Pracuję kilka lat i nie myślę o zmianie pracy.

""""

Firma przyjazna pracownikom, przestrzega kodeksu pracy, zapewnia dobre warunki pracy osobom niepełnosprawnym i zdrowym, polecam.

Aplikowałeś do Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. marketingu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Mam doświadczenie w pracy jako Konstruktor - Projektant. Myślicie, że firma Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Biersin poszukuje właśnie konstruktora - technologa. Proszę przysłać CV i dołączyć do naszego zespołu. Link do ogłoszenia: https://biersin.com.pl/kariera/

Dobry pracodawca, przyjazne warunki pracy, polecam.

Czy można liczyć na szkolenia w firmie co jakis czas? Czy firma stawia na rozwój pracowników ?

@Paweł

Firma prawie nie stawia na rozwój pracownika , masz robić tylko posłusznie polecenia i nic więcej. Nie liczyć na docenienie za poświęcenie etc. Uważać na kapusiów na każdym kroku się czają i uprzejmie donoszą.

@Andrzej

Pracownicy biurowi i na stanowiskach kierowniczych regularnie korzystają ze szkoleń zewnętrznych, a pracownicy na produkcji są szkoleni przez mistrzów i bardziej doświadczonych kolegów. Zawsze możliwy jest rozwój osobisty, nauka własna. Zdarzyły się w naszej firmie awanse z produkcji do biura - to kwestia chęci do nauki i rozwoju zdolności.

URBS
@Andrzej

To prawda. (usunięte przez administratora) bardzo miłe widziane, w ten sposób Prezes oszczędza na monitoringu.

Luiza

Może wiecie czy firma zatrudnia poza niepełnosprawnymi również zdrowych pracowników?

@Luiza

Orzeczenie jest mile widziane u wszystkich, ale na stanowiska, gdzie potrzebne są wyższe kwalifikacje, możliwe zatrudnienie bez orzeczenia.

Leszek

Wypowiedziałeś się w tym wątku jako pracownik firmy Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej, więc pozwolę sobie zapytać Cię, czy pracodawca ten Twoim zdaniem jest warty polecenia? Co możesz napisać o tym miejscu pracy? Zdradzisz mi to? Strasznie mnie ciekawi Twoje zdanie na ich temat.

@Leszek

Pracuję od kilku lat w Biersinie i jestem zadowolony. Polecam pracodawcę jako dbającego o pracowników. Teraz w pandemii mamy np. oprócz obowiązkowych środków dezynfekcyjnych zapewnione darmowe maseczki wielorazowego użytku. Mamy też maseczki jednorazowe dla klientów, którzy przyjdą bez. Słyszałem, że w innych zakładach tak nie ma. Nie myślę o zmianie pracy.

Hue hue

Wow! Żeby ci się od tego dobrobyt w głowie nie zakręciło:)

Skacowany

Wicek Zenek i Irek nadal piją w pracy i nie chcą się z innymi podzielić :///

lolek
@Luiza

tylko jak prezes ma w tym interes i po rodzinie

@lolek

Bardzo złośliwa, nieżyczliwa i nieprawdziwa opinia. Mnie zatrudniono w firmie bez orzeczenia, dopiero potem udało mi się je uzyskać. A jeśli prezes zatrudnia osoby, które zna i wie, że naprawdę będą pracować, to co w tym dziwnego? Też bym tak robił.

Pracuję od kilku lat. Wszędzie znajdą się plotkarze i ludzie zawistni. Ale jak się chce pracować i nie wtrąca się w cudze sprawy, to pracuje się dobrze. Od początku mam umowę o pracę i wszystkie świadczenia. Nie obawiam się zwolnienia. Wypłata jest na koncie zawsze w terminie. Nie myślę o zmianie pracy. Polecam firmę.

,,,,

Przyjazne miejsce pracy, praca i płaca zgodna z umową, składki ZUS płacone od całości wynagrodzenia, nie ma nic (usunięte przez administratora), urlop i chorobowe wypłacane zgodnie z przepisami, nie ma krętactwa. Dodatkowa premia na święta, niepełnosprawni mogą liczyć na dopłatę do okularów lub leczenia. Wiele osób pracuje tu wiele lat - do emerytury. Polecam firmę.

aonim

Firma ta wprowadza segregację sanitarną, Zaszczep się a dalej będziesz miał pracę. To jest wbrew prawu. (usunięte przez administratora)

Kg
@aonim

I prawidłowo. Nie podoba się to wypad do innej pracy.

@aonim

Jeśli tak jest, to cieszę się, że mój pracodawca dba o moje życie i zdrowie. Jestem zaszczepiony i chciałbym pracować z ludźmi, którzy są odpowiedzialni i nie myślą tylko o sobie, ale również, by nie być zagrożeniem dla innych. Sczepienia nie są obowiązkowe, tak jak praca w tym zakładzie.

Czy Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej zatrudnia studentów?

Tak, zatrudnia studentów uczących się zaocznie

xxx

a jak wygląda praca biurowa? czy tylko niepełnosprawni pracują

@xxx

Orzeczenie o niepełnosprawności jest zawsze mile widziane, ale w biurze nie jest to warunkiem zatrudnienia.

Nela

Nie polecam ,szkoda czasu na tą firmę

Marcelina

Co wchodzi w skład socjalu tej firmy ?

@Marcelina

Firma zapewnia pracownikom środki czystości, środki do dezynfekcji, dopłatę do wczasów nad morzem, wczasy dla dzieci za darmo lub dopłata, dofinansowuje okulary lub rehabilitację, daje ekstra pieniądze na święta. Jest możliwość brania nieoprocentowanych pożyczek z zakładowej kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej?

Jako zakład pracy chronionej zatrudnia przede wszystkim osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności każdego stopnia. Inne wymagania dostosowane do rodzaju stanowiska.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Odpowiedź

Tak, na początku dostaje się umowę na okres próbny (umowę o pracę)

werka

Czy firma dodała może do socjalu kartę multisport ?

Czy Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej zapewnia kartę multisportu?

Karawan

Nie, ale gwarantuje środki czystości : mydło krem i trzy rolki papieru toaletowego miesięcznie

analalfabeta

- Jakie spalanie ma hiszpański VW Polo 1.6 ? - Chuck Norris nie tankuje swojego samochodu, to z jego baku zasilane są rafinerie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej - Bierutów

• Jak się pracuje w Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej
1.5/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 51
    56-420 Bierutów