Opinie o Praxis (Zakończona działalność) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Praxis (Zakończona działalność). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Praxis (Zakończona działalność) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praxis (Zakończona działalność) w Warszawa

Jacek Nowy wpis

pracowałem tam kiedyś i ... uciekłem, bo byłem już na skraju wyczerpania, psychicznego przede wszystkim. Potwierdzam - prezes wszystko wiedział lepiej i najlepiej. Zwłaszcza jak niewiele płacić a (próbować) wiele wymagać. Płacono... słabo, ale na czas. Socjal żaden. W pracy -totalny żywioł i spontan, ile się udało, tyle było zrobione. Nikt, nikogo i niczego tam nie uczył. Jak ktoś nic nie umiał, albo nie miał innego wyjścia, mógł tam przeżyć długo. Pewnie do słynnej inwentaryzacji. Bardzo się cieszę, że uciekłem.

Były pracownik z wieloletnim s Nowy wpis

A kto kogo zmusza żeby pracować tam czy gdzie indziej...wolny kraj wolny wybór. Jest wielu pracowników którzy pracowali w praxis przez wiele lat i jakoś nienarzekali. Nikt ich przecie sznurem tam nie uwiązał

Jaka jest kultura pracy w Praxis? Obowiązuje typowy dress code?

pracownik Nowy wpis

że co ??????

Dorota

@Nick czyli nagle z dnia na dzień zwolnienia ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Praxis (Zakończona działalność) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Ogólnie lipa minał rok , ludzie pracowali tam całe lata a szefowi no cóż przestało się opłacać. Szanowny Panie Szefie odpowiada Pan także za ludzi - którzy pracowali tam całe lata i zostali z niczym z dnia na dzień... a dlaczego tak się stało to pewnie ktoś wie ale i tak nikt nie napisze. Pan Szef warto aby spojrzał w lustro i powiedział,że wszystko gra

Zygzak

To firma PRAXIS jeszcze działa?

i po co to rozdrapywac..firmy nie ma..ludzie poszli kazdy w swoja strone...tak bywa...a Ty bys ciągnął interes jak bys mial doplacac ???? Pewnie nie..wiec po co pisanie tych pierdół

Kierowca buldożera

czy już mogę wjechać do firmy Praxis? Czy jest coś wartego odnotowania co mogłem przeoczyć?

@Kierowca buldożera

Wszystko jest warte odnotowania...bo cała firma Praxis to skarb

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Praxis?

Tak w siedzibie na równoległej...zapraszamy ????

Firma została zamknięta ?

@Adam

Najwidoczniej Praxis nie funkcjonuje.. pracowałem tam kiedyś..miłe wspomienia co do ludzi

@Adam

nie działaja dalej, teraz jako praxis s.a.

,z,
@pracownik

W Poznaniu?

o własnym basenie, siłowni itp dla pracowników Pan Prezes mysli bardzo powaznie, ale póki co musi nam wystarczyć (usunięte przez administratora)Uwierzcie mi tez jest fajnie

Kłapcie

Może Praxis został zamknięty, ale działa jeszcze AJP. Wszystkim odradzam nawet współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora) . Zatrudnianie pracownika bez kwalifikacji wiąże się z tym, ze tego pracownika trzeba przeszkolić i wszystkie obowiązki powoli mu przekazywać, w tej firmie jest na odwrót. Wszystkiego musisz się uczyć samemu albo prosić kolegów z innych działów o pomoc. Wiadomo nie każdy jest bez winy i swoje za uszami zapewne każdy ma, (usunięte przez administratora) Gorzej niż w jakiejś korporacji

Praxis zakończył działalność z dniem 31.10.2019 i nikt nic nie wiedział

Były

Szkoda pracowników... :( Do właścicieli: dostaliście na co zasłużyliście. Karma wraca!!!

Robert

Ciekawe dlaczego zakończyli działalność.....

@Robert

Pewnie ktoś wie , a nawet jak wie to nie powie...

Qrczak

Zawsze możesz spytać Prezesa. Mi powiedział dlaczego. W sumie wszystkim powiedział, ale może nie słuchałeś. Albo Cię nie było.

firma już nie istnieję .

@Robert

Szczelba

Co jest, przychodzę do roboty a roboty NIE MA!!!! Poproszę o wyśnienie na rolę

@Szczelba

No i co dalej z Tobą wnioskuję że pracowałeś niemal od początku? Było do przewidzenia ze padnie praxis? W sumie na wlasne życzenie! Nie obrażając pana S.P i tak długo to trzymał z taką kadra zarządzających .!

Halina

Mam pytanie do osób pracujących w firmie- czy streścicie jak wygląda praca na stanowisku Asystentki handlowej, rozumiem że jest to prawa ręka handlowca, więc pytanie czy prowizja handlowca jest również przekazywana asystentce?

Zdezorientowana
@Halina

A jest jeszcze jakaś oferta pracy w praxisie?

Kazimierz

Na dzień dzisiejszy dostępnych jest 10 ofert zatrudnienia, z którymi można zapoznać się w witrynie firmy: https://www.praxis.pl/pl/oferty-pracy-78600.html Jak obecnie oceniacie warunki pracy w Praxis? Czy sytuacja uległa zmianie od czasu ostatnich opinii?

katiiiiiiis

Nie polecam nie polecam i nie polecam! Na rozmowie przed podjęciem pracy, ładnie jest opisywana atmosfera oraz możliwość nauki i pogłebienia doświadczenia, nie dajcie sie na to nabrać. Ludzie przychodzą i odrazu odchodzą. Ciesze się że już tam nie pracuje.

Znany
@katiiiiiiis

katiiiiiiis W jakim dziale pracowałaś ? Czy wiesz coś może na temat pracy w dziale księgowości ?

Iwo

Jak sytuacja wygląda aktualnie? Myślałem starać się o pracę , w ogóle potrzebują kogoś?

Enuncjacja

Wszystko 100% prawda, nie bez powodu przez tą firmę przeszła niedawno lawina zwolnień, z woli pracowników.

KOko

Pracowałam kiedyś w tej firmie parę miesięcy. Dalej rządzi tam Sławomir i Anka? Oboje są genialni. Pozdrawiam

tomek
@KOko

ich firma to czemu nie mają rządzić?

Lidia

Zapraszam was do odświeżenia wątku firmy Praxis, z miłą chęcią dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa firmy oraz czy w najbliższym czasie ten pracodawca planuję otworzyć nowe oddziały? Co z poziomem wynagrodzeń i czasem przerw? Zachęcam was do udzielenia nam odpowiedzi w tym wątku!

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Praxis? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

ano..

Nie mieć pracy albo być zaraz po szkole szukając pierwszej pracy.

• Jak się pracuje w Praxis (Zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Praxis (Zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Praxis (Zakończona działalność)?

Praxis (Zakończona działalność)