Opinie o UNIHUT SA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy UNIHUT SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie UNIHUT SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIHUT SA w Kraków

Fabian Nowy wpis

Na stronie firmy zamieścili ogłoszenie o prace dla elektryka-elektromontera. Mam świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV i doświadczenie w tej branży. W wymaganiach mile widzianych podali wiek między trzydzieści a czterdzieści pięć lat. To tylko w miarę młodych szukają? Jak ja mam pod pięćdziesiątkę to będzie problem z przyjęciem bo jak dla mnie to trochę dyskryminujące.

Na tej plantacji gdzie przywileje mieli tylko założyciele na początku mojej przygody z tą firmą było całkiem OK,ale przyszedł czas że nastały bardzo chude lata,chude dla zwykłego (usunięte przez administratora) a założyciele mieli jak pączki w maśle.Zamierzałem odejść z tej firmy ale jak to w życiu bywa ciągle nie mogłem się zdecydować żeby odejść z tej plantacji aż w końcu decyzję za mnie podjął los i teraz ta firma to tylko złe wspomnienie

Czy zgłaszając się do pracy na stanowisko ślusarza mogę liczyć na początku na szkolenia? I jak one mniej więcej wyglądają? Pracuję z kimś bardziej doświadczonym i ten ktoś ocenia moją pracę? Czy przez jakiś czas trzeba się liczyć z samymi szkoleniami, a pracę można zacząć dopiero po ich ukończeniu?

AS Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie wiele lat temu. To byly dobre czasy. Jednak odszedłem gdy firma zaczęła się psuć. Obecnie z tego co słyszę pozostały tylko wspomnienia o dobrych czasach i ludziach dla których Firma to coś więcej niż umowa o pracę.

Spawacz

Fakop

Jakie zarobki dla spawacza odbiorowego 141/135/111 141/111

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
Były pracownik.

Miałem kiedyś wątpliwą przyjemność pracy na tej plantacji,piszę plantacji bo (usunięte przez administratora) na plantacji bawełny miał większe prawa i przywileje.A przywileje z pracowników mieli tylko założyciele którzy byli (usunięte przez administratora)którzy wszystkiego mieli więcej a w szczególności pieniędzy mieli więcej i stwierdzenie że więcej pieniędzy mieli więcej nie jest do końca miarodajne,mieli bardzo dużo więcej.

@Były pracownik.

A możesz podać konkretne przykłady traktowania pracowników? Piszesz tak w sposób dosłowny, że ludzie nie mają tu praw, a te choćby zawarte w umowie? O jakich przywilejach tych osób rządzących tu piszesz?

Czy firma UNIHUT SA w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Firma na swojej stronie internetowej ma umieszczoną ofertę pracy na stanowisko elektryka/elektromontera. Widzę, że dla firmy mile widziane jest, aby kandydat był w wieku od 30 do 45 lat. Skoro mój ojciec ma już 50 lat, to będzie miał jakiekolwiek szansę, aby się tutaj dostać? Wszystkie inne wymagania spełnia, oprócz tego... Dajcie znać, bo nie wiemy, czy tata ma składać CV.

Szkoda czasu

Witam tak w skrócie w tej firmie pieniędzy nigdy się nie doliczysz lepiej wybrać inna firmę np STORMET tam chociaż masz czarno na białym ile zarobisz!

Były pracownik.

Jestem ciekawy czy założyciele dalej są świętymi krowami i są forowani pod każdym względem.

Szukam pracy na Murarz. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy UNIHUT SA? Czy oferują tam zarobki w okolicach 4800 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

osama

hahahaha ile??? chlopie szukaj gdzie indziej chyba ze nie szkoda ci nerwow i zdrowia

Duch

Kto wytłumaczy jakim sposobem opłacalne jest wynajmować pracowników ktorzy zarabiaja po ponad 4 tys za prace pomocnika bo niewiele wolno im robic...a ucinać swoim pracownikom co sie tylko da za prace w tych warunkach????? wynajmowani goscie zarabiaja wiecej niz etatowi wieloletni pracownicy...Co tu jest grane? a Przecież firma która wynajmuje tych pracownikow też musi napewno zarobić... Na usta cisną się same nie cenzuralne słowa!!!

@Duch

Już ci tłumacze firma jest na skraju rozpadu przez niekompetentne zarzadzanie! I zeby uniknąć wyplacania odpraw swoim pracownikom zatrudnia się ludzi z obcej firmy a swoim się obcina pensję żeby sami odzeszli!

Niestety ludzie którzy w tym momencie prowadzą tą firmę nie mają zielonego pojecia co robią i co będą robic dalej! zastraszanie i nieszanowanie pracowników .a szczytem żenady jest obcięcie wyplaty przed swietami tylko po to zeby ludziom dac pozniej jako premię świąteczną!

Zbrozło

Trzymac sie z daleka... Kto pozwala na odejscia najlepszych pracownikow a w zamian wypozycza pracownikow nie majacych pojecia o pracy??? Raczej mniej im nie trzeba placic... Ciezko dorzucic 3/4 stowki zasluzonym wieloletnim pracownikom zeby nie odchodzili??? Za robote w tym (usunięte przez administratora) placicie jak na kasie w biedronce, a potem jestescie zdziwieni ze ludzie odchodza i nie chca pracowac... Nawet nie ma z kim rozmawiac, odrazu jestes zbywany jakby nikomu nie zalezalo, najlepiej zatrudnijcie jeszcze kilka osob do biura, napewno ich gdzies upchacie bo malo tam was, pytanie kto na to bedzie robil...

Stoigniew
@Zbrozło

Kiedyś tam pracowałem, była to naprawdę fajna firma. Ale nastąpiły zmiany... Szkoda

spawacz

Szukam pracy w Krakowie,możecie napisać jakie są w unihucie stawki dla spawaczy i czy są przyjęcia,czy warto głowe sobie zawracać tą firmą.Pozdrawiam.

@spawacz

Firma potrzebuje dobrych spawaczy to jest pewne , ale o same stawki trzeba zapytać, z tego co wiem kokosów nie ma

@Stańczyk

Firma nie potrzebuje spawaczy tylko (usunięte przez administratora) do pracy !!! spawaczowi trzeba zaplacic a nie obiecywac zlote góry!!! A najlepiej zapytac ilu pracowników sie zwolniło w tym roku to sami zrozumiecie.

Loki

Niestety pani Prezes doprowadziła do takiej sytuacji że pracownicy szykują się do wszczęcia sporu zbiorowego z firmą! Niestety po spotkaniu z panią Prezes sytuacja się nie zmieniła a wręcz pogorszyła!!!

@Loki

Ale o co dokładnie chodzi? Napiszesz więcej informacji? Jak wygląda obecna sytuacja w Unihucie? Co jest takiego nie tak?

@Ewa

Pytasz co jest nie tak zarobki!!!

@ozi

Dobra, widać, że Cię nosi ze złości, ale wiesz, że jak ktoś jest spoza firmy to się pyta, bo nie zgadnie sam z siebie. Ok, zrozumiałam - zarobki. Pewnie pani prezes Wam obniżyła, albo się dowiedzieliście, że nie będzie podwyżek.

Anonimowo

Pani z rekrutacji po zadaniu kilku pytań podczas rozmowy telefonicznej wyśmiała że nie mam umiejętności na stanowisko które zaaplikowałam. No cóż jestem świeżo upieczonym absolwentem studiów, dopiero się uczę a na pewno nie brak mi kultury, której ta Pani nie ma a nie wspomnę o profesjonalizmie. Chyba tej Pani brakuje umiejętności na stanowisku którym pracuje. Nie polecam, niepoważna firma.

Nikt cię w unihucie nie trzyma, skoro jest ci tak źle to się zwolnij. A piec i stalownia nie stają, wiec roboty jest w brud. Nowi kontrahenci tez się pojawili i to dzięki działaniom zarządu. Jest dużo chętnych do pracy, wiec może warto zrobić miejsce innym.

Stańczyk

Nie wiem czy kobieta czy mężczyzna lub całkiem nowa płeć , ale na pewno nie szanuje firmy - nazwa Unihut z małej i nie tłumacz że przez roztargnienie , masz chętnych ludzi do pracy , chyba w markecie do układania towarów , chyba nie wiesz ile trzeba zapłacić fachowcowi np. spawacz z papierami za godzinę , jak do tej pory to ludzie odchodzą z firmy ( nie jakoś bardzo ale jednak ) niż na odwrót , sytuację na razie ratuje W.P - przynajmniej oddalony w czasie proces wygaszenia , a na przyszłość radż sobie , nie przyjmowałeś mnie do spółki to i nie zwalniaj , a zarząd na pewno załatwił to że ludziom odebrali część premii a nie nowych kontrahentów , pozdrawiam chwalącego zarząd ( przyjmij taki nick ) łatwiej będzie Ciebie rozpoznać w siódmym szeregu

Krzysztof
@Stańczyk

Wiesz może, czy firma zatrudnia również osoby, które nie są jeszcze specjalistami w danej dziedzinie? Przypuszczam, że większość zatrudnionych osób to wykwalifikowani specjaliści, dlatego chciałbym zweryfikować, jakie szanse zatrudnienia ma osoba bez doświadczenia zawodowego.

@Krzysztof

Tak zatrudniała ludzi bez doświadczenia ale to było kiedyś , dziś jest naprawdę ciężka sytuacja w firmie , nawet o pracę są zaniepokojeni fachowcy

Helena
@Stańczyk

Skoro nawet fachowcy nie mogą czuć się pewni, to faktycznie - sytuacja w UNIHUT nie przedstawia się najlepiej. Na pracodawcy. pracuj.pl pojawiło się jednak ogłoszenie od nich - szukają mianowicie Pracownika obsługi administracyjnej. Możesz powiedzieć mi coś więcej o tym stanowisku?

@Helena

Nie mam pojęcia ale najlepiej zapytać u żródła

obywatel

Tak widziałem te kolejki chętnych

Helena
@obywatel

Czyli w takim razie sugerujesz, że nie ma zbyt wielu chętnych do pracy w firmie UNIHUT. Rozumiem. No ale na ten moment szukają tam jedynie: Mechanika, Ślusarza oraz Specjalisty ds. Kontaktu z Klientem. Chyba zatem nie mają tam aż tak dużych braków kadrowych. Pracujesz tam jeszcze czy już nie?

Czyżby osoba z zarządu? ????

Aliali

Niestety firma już prawie padła, chciwość i zachłanność wygrala. Rozmawiałem z jeszcze obecnym pracownikiem, roboty na hali już nie ma, a firma przekwalifikowała się na wypożyczalnie pracowników.

prorok?

Kiedyś tam pracowałam. Poświęciłam tej firmie 10 lat, cały czas pracując w oparciu o umowę na czas okre-ślony. Pracę w niej przypłaciłam 4-letnią ostrą depresją, a decyzja o odejściu była jedną z najlepszych w mo-im życiu. Organem założycielskim firmy - ciekawostka - są OPZZ. (usunięte przez administratora) łamanie kp i praw pracowni-czych były wówczas na porządku dziennym do tego stopnia, że miałam problemy z uzyskaniem świadectwa pracy i nawet interweniujący ZUS długo nie mógł dać sobie rady z tą bandą socjopatów. Podjęta próba in-terwencji u organu nadzorczego, czyli związków, nie przyniosła rezultatu. Nie mieli czasu dla pracownicy i członkini płacącej składki. Usłyszałam jedynie, że "zarząd uzyskał absolutorium i oni nie wtrącają się w mo-del/sposób prowadzenia firmy". Pracy tam mogłabym życzyć chyba tylko śmiertelnemu wrogowi. Dzisiaj czytam komentarze oraz opinie i widzę, że miałam rację. Byłym kolegom i koleżankom nie zazdroszczę, cho-ciaż nie żal mi ich. Mają to, czego chcieli i na co przyzwalali, włażąc w tyłki zarządowi i jego przy...pasom. Dzisiaj już wiadomo, że Mittal wygasi ostatni wielki piec, ludzie zostaną bez pracy, a ta przeklęta firma zatonie. Widzę, że próbują nieco zmienić profil działalności, ale obawiam się, że na zmiany jest za późno...

Tadziu

Niestety ta baba z zarządu co ja zwą prezeska zrobiła i robi wszystko żeby położyć firmę. Kupiła maszynę za parę milionów maszyna stoi dłuższy czas bez zleceń wozi się dalej furą za nasze pieniądze, fałsz, krętactwo szukanie haków na pracowników. Nie zdziwię się jak się prokurator tą panią zainteresuje.

@Tadziu

Twoją opinie podziela większość załogi

@Stańczyk

Czy ktoś z Was mógłby opisać obecna sytuację w Firmie? Pracowałem tam za czasów "dobrej zmiany" i niepokoją mnie pogłoski o kiepskiej kondycji zakładu.

Zostaw merytoryczną opinię o UNIHUT SA - Kraków

• Jak się pracuje w UNIHUT SA?

Zobacz opinie na temat firmy UNIHUT SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIHUT SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNIHUT SA?

Kandydaci do pracy w UNIHUT SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNIHUT SA
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Jezierskiego 7
    30-969 Kraków