Opinie o PW POLMAR w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PW POLMAR. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PW POLMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW POLMAR w Katowice

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w PW POLMAR?

Anonimowo Nowy wpis

Jak można traktować ludzi ktőrzy do nie dawna pracowali w bezczelny sposób zostali zwolnieni i mija dwa tygodnie i dzwoni się dzisiaj o swoje wynagrodzenie to ludzi nie znają. WSTYD Ż RESZTA TO NIE PIERWSZY CZLOWIEK ZOSTAŁ TAK POTRAKTOWANY.

Dorota Nowy wpis

@tak a jaka umowa ? I jaka stawka ?

Tak Nowy wpis

Słaba płaca, nie płatne nadgodziny,(usunięte przez administratora) Wypłata nie raz z dwutygodniowym opóźnieniem. Żenada

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PW POLMAR? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Konrad

Pewnie niejedna osoba z narzekających nie ma szans dostać się tu do pracy więc musi sobie poprawić nastrój.

Rodzinne patologie.... Omijać firmę szerokim łukiem Obłuda, wyzysk, wieczne krzyki i telefony o 3 w nocy.... Brak jakiejkolwiek możliwości rozwoju zawodowego, rozwinąć tam można tylko zaawansowaną nerwicę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zniknąć z rynku pracy

Bogdan

@Blaszany Drwal Proszę nie atakować innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i tego typu wpisy kwalifikują się do usunięcia. Czy nadal jesteś pracownikiem tej firmy, jeżeli nie, to dlaczego zrezygnowałaś? Czy do tej pory byłeś zadowolony z pracy dla firmy PW POLMAR?

Blaszany Drwal

Zastanawiam się skąd na tym profilu same negatywy do firmy czy kierowników. Myślę iż to raczej wpisy leserów którzy coś tam umieją a jedyną ich bronią jest pisanie paszkwilów. Skoro Ci było źle to czemuś nie zmienił roboty, jeśli jesteś fachura to każda firma przyjmie Cię z otwartymi ramionami.Ale pewnie jesteś nic nie wart skoro stać Cie tylko na jęczące wpisy Jeśli nie godzisz się na jakieś warunki zbierasz zabawki i idziesz kaj indziej i dupcysz to. Miałem do czynienia z tą firmą i kiedy nie podobało mi się po prostu powiedziałem Pa i zmieniłem pracę !!!!

Bogdan

@były pracownik Wspomniałeś w swoim wpisie o oszustwach, to poważny zarzut w stosunku do pracodawcy, czy możesz przytoczyć na to jakieś dowody? Jak Ci się pracowało w tej firmie i czy udało Ci się znaleźć jakieś pozytywne strony tej pracy? Wartościowe wpisy są chętnie czytane przez osoby poszukujące informacji o swoich przyszłych pracodawcach. Rozwiń swoją wypowiedź.

teraz się przenieśli z jednej nory do drugiej , urzędują na wsi w jakiejś starej szopie na zadupiu - Ul, Michałkowicka 2 obrzeża Chorzowa , siedzą tam jak szczury zasypani śmieciami - omijajcie tę firmę z daleka - same oszustwa , nie polecam

tech

Polmar Katowice - serwis na obiektach - omijać z daleka same oszustwa a kierownicy na obiektach dorabiają na lewo kasę , a pracownikom potrąca z premii za pójście na urlop ,zero podwyżek i perspektyw żenada , szukać coś lepszego i spadać od nich z daleka , nie dadzą zarobić

Transportowiec

Witam . Byłem podwykonawca dla tej firmy i chce wszystkich ostrzec ponieważ są to oszuści, nie płacą , mija już prawie rok a ja do dnia dzisiejszego nie dostałem wpłaty za fv .Nikomu nie polecam tej firmy

okił

polmar i polmar bis to ten sam właściciel OMIJAĆ

bambi

nie płaci składek zus

hanys

Nie polecam. Brak słów. Nie płaci na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o PW POLMAR - Katowice

• Jak się pracuje w PW POLMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PW POLMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PW POLMAR