TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.

Opinie o TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.

Pat

Bardzo profesjonalna firma transportowa ktora ceni profesjonalnych pracownikow za dobre pieniadze tu zaczalem swoja przygode z Europa i nie zaluje

Tony
@Pat

Jeśli profesjonalizm polega na tankowany paliwa bez akcyzy z kontenera na placu to się z toba zgadzam

Krzysztof

Pracuje w firmie ponad 10 lat atmosfera jest normalna nie ma takiej sytuacji której nie można wyjaśnić . W razie potrzeby zawsze można liczyć na pomoc . Przede wszystkim kasa zawsze jest na czas a w obecnej chwili uważam że to bardzo ważne .

@Krzysztof

Dobre

Kaśka
@Honorata

Prosta sprawa dobra firma się nie ogłasza że potrzebuję pracowników... I znam temat bo mój mąż czekał długo żeby się tam dostać i dostał się i jest bardzo zadowolony więc zastanawiam się komu taka praca nie pasuje ile byście chcieli zarabiać w Polsce? Jak powyżej wymieniany h kwot trzeba niestety za granicę. Ja uważam i obserwuje firme że jest rzetelna i firma dba o pracowników ktoś kto pisze takie banialuki chyba naprawdę nie zaznal złego traktowania w pracy pozdrawiam cały TARGOR Truck z Wrześni

Max
@Driver

Kolego pracuje ponad rok praca ogarnięta robisz swoje nikt się nie czepia w miedzynarodowce dniówki plus podstawa i premie

Wiktoria Nowy wpis

dzień dobry czy jako Planner Transportu można pracować zdalnie? Na stronie jest dodana oferta teraz i chyba z opisu nie wynika to jednoznacznie a przyznam, że taka forma zatrudnienia byłaby dla mnie wygodna. Dodatkowo na jakie narzędzia do pracy z opisu na pewno można liczyć?

Cześć, ile tego doświadczenia trzeba w przypadku kandydowania na spedytora, żeby w ogóle na rozmowę zaprosili? Nie jest to w aktualnej ofercie doprecyzowane, a ktoś wspomniał ze kierowców bez na przykład nie przyjmują. rok to minimum?

Nowy wpis

Ważne jest czy spedytor krajowy czy międzynarodowy, trzeba być przygotowanym z przepisów np. ustawa o czasie pracy kierowców a najważniejsza jest determinacja w osiągnięciu założonego celu :)

Ewald

Witam. Pracowałem w firmie parę miesięcy i stanowczo odradzam. Obiecują złote gory a potem wychodzi prawda. Krótko i na temat 220 zł dniowka 50 zł urlop. I dodatek premia od obrotu 1500 zł której nikt nie sprawdzi czy jest czy nie ma Więc człowiek jeździ cały miesiąc pracuje a potem się dowiaduje ze obrotu nie ma i w 2023 roku kierowca c+e 4400 zł za 20 przepracowanych dni. Do tego obsługa za stacji diagnostycznej to dno. Tak nie miłego Pana jeszcze w życiu nie spotkałem. Większość Białorusini pracują. Samochody Inveco i Man. Ogólnie to coś jest kombinowane z wypłatami, urlopem czy to legalne płacić 50 zł na dzień nie wiem ale chyba to sprawdza odpowiednie służby. Ogólnie nie polecam.

Natalia
@Ewald

skąd ta pewność, że jakieś służby tu cokolwiek sprawdzą, zgłaszałeś coś? zastanawiam się także nad tym podkreśleniem pracowników spoza PL. czy to na cokolwiek wpływa jeśli o warunki pracy chodzi?

A na jakiej umowie się zatrudniałeś? Piszesz, że kropka w kropkę było to samo? ten urlop mnie zastanawia chociażby, czemu to jest 50 pln a nie 100%? I przede wszystkim czy udało się to jakoś rozwiązać?

Waldek Nowy wpis
@Natalia

Wpływa na to, że polscy kierowcy już omijają szerokim łukiem. Każdy kto miał doczynienia wie, że jest tylko numerkiem na liście, bez żadnym praw, a nie pracownikiem. W 2024r 5000 zł wypłaty ? Obcokrajowcy też jeżdżą max miesiąc dwa i uciekają.

KAmil

Czy firma przyjmuje kierowców bez doświadczenia.

do Kamil
@KAmil

Obecnie firma nie przyjmuje kierowców bez doświadczenia. Pozdrawiam.

Czy kandydat na stanowisko Spedytor krajowy w firmie TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Emila

Hej, nie widzę odpowiedzi na takie jedno tutaj zapytanie odnośnie premii dla spedytorów, a teraz jak widnieje oferta na kraj to nie piszą nawet widełek placowych… to jak mogę rozumieć to wspomniane w treści atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników? Są założone targety?

Jako były przewoźnik nie polecam. Jeździłem przez pół roku i dramat. Stawka niezgodna z umową i więcej mam teraz na taksówce. Km też zresztą robię teraz więcej. pod targor więcej niż 6 tysięcy km miesięcznie na kraju nie zrobisz. Ale jak nawet kierowcy od nich uciekają to codopiero przewoźnicy. Własnym autem jak zarobiłem na czysto 5 tys zł to był szczyt możliwości.

30 godzin opóźnienia na załadunku? To w ogóle możliwe? wiecie może jakie przy tym warunki wynikają z samej umowy już? i jak przy tym kształtują się premie samych spedytorów?

Dopytujesz tak jakby mogło to być jednak niespotykane zjawisko? Nie wiem nawet co sam kierowca miałby ze sobą zrobić przez taki okres czasu. Tak średnio przez jaki okres czasu zazwyczaj te załadunki tu trwają?

Komornik

Firma porażka omijać z daleka spedytorzy nie ogarnięci kleska

zaladunek spozniony na 30 godzin, zadnej doplaty, utrudniony kontakt ze spedytorem. Nie polecam wspolpracy!

Praca w firmie TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 4500 PLN. Czy to prawda?

Przed podwyżkami minimalnej już były takie stawki? Nawet brutto? Jeśli tak to na których stanowiskach? czy tutaj jest może mowa o biurze? na których stanowiskach się tak zarabiało? I czy macie podwyżki?

PRACOWNIK

Mam wrażenie, że negatywne, rzekomo "szczere" opinie pisze zawistna konkurencja , lub osoby których kariera zakończyła się w T-T. Jeżeli komukolwiek coś się nie podobało , dlaczego nie poszedł z tym do zarządu? Myślę, że zostałby wysłuchany, a sprawa zostałaby rozwiązana w możliwie najszybszy sposób. W każdej pracy są wzloty i upadki, w każdej lepsze i gorsze dni.. każda osoba ma do nich pełne prawo.. a rzucacie obelgami , nie mając pojęcia co dzieje się u konkurencji. Na rozmowie obiecują złoto, a potem przychodzi szara rzeczywistośc. Jak to mówią " wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma" Doceńcie pracę, doceńcie ludzi którzy wspierają Was podczas wykonywania zawodu... doceńcie pracodawcę który daje każdemu z Nas możliwość zarobienia - jak na rynek ostrołecki b.dobrych pieniędzy... Firma daje możliwości na godziwe życie! Atmosfera jest na jak najlepszym poziomie. Szczerze polecam firmę!

@były
@PRACOWNIK

Do zarządu to nikt nie ma prawa się dostać bo jest blokowany przez kierownika lub dyrektora, który I tak pójdzie do zarządu i przedstawi mu 10% prawdy. Jak to Ty składasz wypowiedzenie to juz jesteś (usunięte przez administratora) i chu*em.

TARGOR TRUCK
@@były

Zawsze jest czas na spotkanie i rozmowę. Bardzo ważne jest słuchanie i nikomu nie jest odmówione wysłuchanie. Zapraszamy do umówienia się przez sekretariat. Dobrego dnia!

@TARGOR TRUCK

Myślę, że każdy kto chciał zostać wysłuchany, dotarł do zarządu i przedstawił swoje za i przeciw. Pomijając fakt delegacji, spotkań itp, uważam że zarząd robi to co do niego należy i nie "blokuje" pracownika. Każda uwaga jest wysłuchana , przeanalizowana .. i może nie ma odpowiedzi w trybie natychmiastowym, ale do wszystkiego trzeba czasu.. finalnie jeżeli ktoś chce - potrafi się dogadać. Więc @byly polecam na przyszlosc starac sie chociazby sprobowac rozmowy, a nie (usunięte przez administratora)bez wykazania inicjatywy z wlasnej strony :)

Ryszard Richie
@@były

Współpracuje z tą firmą (oddział Elbląg)od dłuższego czasu jako przewoźnik. I naprawdę jest bezproblemowo. Wszystkie warunki,które zostały ustalone to są dotrzymywane. Z tym brakiem możliwości dostania się do zarządu w celu przedstawienia swojego problemu też nie wydaje mi się za zbyt prawdziwe,ponieważ jeśli zajdzie potrzeba to każda prośba jest od razu podejmowana. Spedytorzy na pewno nie mają problemu kontaktu z zarządem.

W jaki sposób pokazywaliście co potraficie? Jakiś czas temu pojawił się tu taki komentarz w którym zachęcano do negocjacji warunków na pewnych podstawach. Jakie umiejętności teraz są kluczowe?

Ola

Zanim zaczęłam tu pracę, przez wiele lat przejeżdżałam obok tej firmy i zastanawiałam się, czy tu się dobrze pracuje. Lubię też szukać opinii w internecie, oczywiście "dzieląc na pół" ich bezstronność po każdej z zaangażowanych stron. Znam ostrołęckie firmy, ich specyfikę zatrudnienia, ale tej nie znałam, nikt ze znajomych tu nie pracował. Spróbowałam, bo chciałam zmiany, nie miałam nic do stracenia. Albo będzie dobrze, albo zwolnię się. I wiecie co, jestem ZASKOCZONA. Tu jest naprawdę dobrze. Jestem pracownikiem biurowym. Ekipa fajna, średnia wieku około 40 lat. Jest sympatycznie i wesoło. Budynek nowoczesny i ładny. Nikt, nikogo nie goni, nie ma (usunięte przez administratora) jedzenia i sikania w określonych porach ustalonych przez prezesa (jak w niektórych firmach na M), jak Jest czym się zająć i można nauczyć się czegoś nowego. Transport zawsze będzie potrzebny, więc i praca będzie. Nie ma "wściekłych japiszonów" z Warszawki. Jest dużo ludzi pracujących od początku istnienia firmy, i to też jest jakiś dowód na to, że nie może być źle. I taką mam nadzieję na kolejne lata w tej firmie. Trochę dziwią mnie te negatywne wpisy, ale jak to w internecie, każdy może pisać co chce. No i to prawda, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i wcale nie jest najniższe. Negocjuj. Można pokazać, co się potrafi. Z czystym sumieniem Polecam.

Renata

Ustosunkuje się ktoś do tej wypowiedzi, że tutaj podczas zatrudnienia jest się tylko numerem na liście plac? To jakie występują relacje pomiędzy pracownikami? i jaka jest teraz atmosfera? kiedyś z tego co pisali miała być na jak najlepszym poziomie, dlatego się upewniam. Zaszły jakieś większe zmiany?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Widzę, że został odkopany taki wątek sprzed polowy roku odnoszący się do uwag samych pracowników i tego czy zarząd na nie zwraca uwagę. Do dziś jakie spostrzeżenia mieliście odnoszące się do warunków które warto było poruszyć? Czy są wobec tego podjęte do teraz jakieś określone decyzje? Jakie?

W takiej firmie jesteś tylko numerem na liście płac .

Witam, jakie są teraz zarobki dla kierowców? i czy przewidywane są podwyżki od kolejnego roku? na forum jakoś w marcu padały kwoty rzędu 4,400 zł a gdy teraz patrzyłem na taka ofertę na stronie dla C+E to są wskazane widełki od 8,500 do 10,000 zł, dlatego pytam o przyszły rok, będzie cos więcej? chce wtedy aplikować. Widzę, że są dwa zestawy do wyboru. Czy o MANa będę musiał walczyc?

Für Deutschland

Poproszę o informację, jak wygląda w firmie praca biurowa z językiem niemieckim lub angielskim.

Natalia
@Für Deutschland

W sumie ciekawe, czy prawie cały czas posługuje się językiem obcym? Między pracownikami raczej dogaduje się po polsku czy to zależy? Ile osób obecnie jest zatrudnianych w biurze na tego typu stanowiska? I jaki mogą mieć średni staż pracy?

Alojzy

Większość komentarzy, które się tutaj pojawiają dotyczy pracy kierowców. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś na temat pracy w biurze? Regularnie zamieszczane są ogłoszenia np. ze znajomością języków obcych. Na jakie widełki zarobków można liczyć w takim przypadku? Istnieje jakiś dodatek językowy? Pozdrawiam

Sylwia

Bardzo polecam pracodawcę, firma bardzo nowoczesna i mocno się rozwija. Przez pierwszy tydzień pracujesz na umowę zlecenie i masz wybór czy chcesz w tej pracy zostać czy też nie? Później przechodzisz na umowę o pracę. Prezes Agnieszka mówi bardzo szczerze o charakterze pracy na rozmowie kwalifikacyjnej, że czasami bywa ciężko. Z uwagi rynku pracy w naszym regionie płacą całkiem nieźle, wiadoma rzecz im więcej samochodów tym kasa jest większa. Kasa jest zawsze w terminie. Jest też możliwość grupowej premii jako zespół to też dodatkowy motywator. Praca na spedycji międzynarodowej jest bardzo ciekawa, a osoby które tam pracują są bardzo miłe i cierpliwe zwłaszcza dyrekcja. Osoby które trenują nowych pracowników mają nieograniczone pokłady cierpliwości, zawszę chętnie odpowiadają na każde pytanie. Nie problemu, żeby skoczyć na papieroska czy też wyskoczyć do sklepu.( oczywiście jeśli ma się ogarniętej auta:). Jeśli ma się problemy z samochodami, kierowcami.itp. zawsze można kogoś zapytać i poprosić o pomoc. Pracują tam osoby po kilka lat więc to nie świadczy, źle o filmie. Ogromna część pracujących tam osób żyję to pracą i czerpie z niej satysfakcję. Polecam tą pracę dla osób ambitnych i ludzi którzy chcą się rozwijać zawodowo bo każdy dzień przepracowany w tej firmie to bezcenna wiedza za którą dostaje się wynagrodzenie. Można tam poznać bardzo warościowych ludzi i myślę, żę przyjacół na lata. Polecam z całego serca!!!! Jeśli chcesz mieć fajną ciekawą pracę i dobre pieniądze to praca dla ciebie!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. - Rzekuń

• Jak się pracuje w TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.