Targor-Truck

Ostrołęka

Opinie o Targor-Truck

driver 2009-11-28 10:33:22
Nie warto sobie szarpać nerwów
miśka 2010-05-13 22:49:37
ja tam pracuje już będzie prawie cztery lata i nie będę pisać w jakim dziale bo chyba to mało ważne ale ja nie narzekam tam, mi źle nie płacą a kierowca to ciężki zawód , dobrze o tym każdy wiedział jak wybierał ten zawód i znam bardzo mało kierowców , którzy by nie narzekali na robote
TINKA 2010-05-22 10:20:00
SĄ INNE FIRMY GDZIE KIEROWCY NIE NARZEKAJĄ, A TU JEDNAK TAK.CZYLI WCALE TAK DOSKONALE POD WZGLĘDEM PŁACY NIE JEST REWELACYJNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. KTOŚ KAZAŁ TO TAK NAPISAŁAŚ.
TLJ 2010-08-21 11:27:19
Jeśli jesteś osobą twardo stąpającą po ziemi, znasz swoją wartość oraz masz cele w życiu to decyzja odnośnie pracy w tej firmie nasuwa się samoistnie.
anonim 2013-05-24 21:10:48
Hej, może ktoś napisać coś więcej o pracy jako kierowca w Targor-Truck? Jak sprawa wygląda z godzinami pracy? Nocleg zapewniony (jakieś drobne na motel), czy w samochodzie? No i najważniejsze, jakie ładunki przewozicie (objęte konwencją ADR?)?
felek 2013-06-24 10:01:26
Hej! Targor? Tak tajemniczej firmy jeszcze nie spotkalem! Adr sie nie wozi, Wlochy i baltyki jak na zagranice albo tylko Polska, a i jeszcze jezdza na Rosje. Chcesz tam popracowac dluzej niz pol roku? To zostan informatorem pani dyrektor. Telefony sluzbowe na podsluchu /sms tez/. Drobne na motel?-sam zaplacisz za wage na wegrzech jak ci oske na zaladunku przeciaza! OMIJAJ TARGOR WIELKIM KOLEM! WYKORZYSTAJA, WYKRECA JAK [usunięte przez moderatora] I DADZA KOPA! WYRZUCAJA /ZWALNIAJA/ Z AUTA W NOCY ZEBY CHYBA NIKT NIE WIDZIAL, NAJGORSZE TO ZE NIE WIESZ ZA CO. NIGDY NIE WIESZ ILE ZAROBISZ. KOMBAJN, KTORY WYKORZYSTUJE LUDZI POTEM ICH CICHCEM NOCAMI WYRZUCA. JEST GRUPA KTORA PRACUJE LATA ALE NIE WIEM JAK TO ZROBILI [usunięte przez moderatora] BYLEM TAM I CHOCBYM MIAL KAMIENIE JESC TO NIGDY WIECEJ!
anonim 2013-06-29 12:25:38
felek, dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że nie pracujesz już w Targor Truck, od jak dawna? Skoro nie wiem ile zarobie, to jak to jest sprecyzowane w umowie? W ogóle jaki to rodzaj umowy?
pawlo 2014-04-07 14:03:40
targo truck to firma do bani wykorzystuja ludzi jak moga a mowia i pisza ze jest super guzika prawda . kadrowa i dyrektorka to sa panie ktore nie maja skropolow jesli chodzi o czlowieka szczegolnie kadrowa niby usmiechnieta a w rzeczywistosci zla kobieta tak samo jak i kierowniczka spedycji
Marek 2014-10-26 01:31:33
Siemka :) Szukam stażu / pracy w logistyce. Na razie bez doświadczenia ale w końcu gdzieś trzeba je zdobyć ;) Czy Targor-Truck nadaje się na pierwszą pracę? Czy w ogóle przyjmują na przyuczenie a potem ewentualne przedłużenie współpracy? Jakiego rzędu są stawki ? I jak atmosfera wśród pracowników - można liczyć na pomoc bardziej doświadczonej kadry?
Kolo 2014-11-02 14:28:14
Przyjmują, system tak ustawiony aby starzy kierowcy uczyli polecam
Luss 2014-11-25 03:07:30
Zabrzmiało to tak jakby kierowy wykonywali takie zadania z musu. Nawet specjalnie się temu nie dziwię, chociaż zastanawiającej jest to, czy mają z tego tytułu jakieś dodatkowe korzyści finansowe. Szkoda by było, aby przepuścili taką szanse na rozwój nie tylko swój czy firmy ale i pracownika. Brzmi to zachęcająco.
tomek 2015-01-12 17:19:04
a o jakich stawkach my tutaj konkretnie mówimy, bo zaczynam się już powoli zastanawiać nad tym i nie wiem czy na pewno będzie tak czy można rzeczywiści dobrze u nich zarobić? bo nie wiem już jak to wszystko wygląda, troche się w tym pogubiłem, czy jak mam doświadczenie duże to na pewno się do nich nadam?
trago 2015-02-04 18:19:34
Od długiego czasu Targor-truck specjalizuje się głównie w świadczeniu usług spedycyjno-transportowych na terenie kraju i w ruchu międzynarodowym, także im większe Twoje doświadczenie w tej branży tym łatwiej będziesz miał aby odnaleźć się w tej pracy. Także na Twoim miejscu śmiało bym próbował. powodzenia
maciek 2015-04-10 18:53:38
dacie znac jak wglada u nich praca, bo szukam tak jej i to bzskutecnzie od jakiegoś czasu, sam już nie wiem co dalej robić z tym, pomózcie w was moja nadzieja!
torek 2015-04-24 23:23:17
Hej, a jak jest ze szkoleniami dla spedytorów, czy organizowane są co jakiś czas jakieś kursy, czy oferują może jakieś nauki języków obcych, bo to wazne w tej branży.
lilka 2015-08-12 22:07:49
Torek, zapomnij. Dobrze będzie jak ktoś się w ogóle odezwie do ciebie choć raz. Przez cały 9-godzinny dzień. Nowy w spedycji ma prz...ane/ zwłaszcza w międzynarodowej.
trekin 2015-09-01 21:54:25
ja też szukam pracy jako spedytor, najlepiej międzynarodowy i natrafiłem na tę firmę. @lilka atomosfera jest aż tak zła? jak wytrzymujecie tylko godzin bez żadnej rozmowy, przecież to musi być bardzo ciężkie... napiszcie czy może jednak są jakieś nowe propozycje i jakie dają wynagrodzenie oraz umowę.
amad 2016-04-10 12:31:05
@trekin teraz to chyba niestety nie poszukują żadnych pracowników, spedytorów też nie. Przyznam, że też ciekawi mnie ile można zarobić właśnie pracując tu jako spedytor międzynarodowy. Mam już pewne doświadczenie w tym zawodzie, ale chciałbym mieć lepsze warunki zatrudnienia.
trago 2016-05-13 17:03:19
Witam serdecznie .Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Co do ofert pracy to rzeczywiście @amad nikogo nie szukają obecnie
Zostaw swoją opinię o Targor-Truck - Ostrołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Targor-Truck