Opinie o RADWAG Wagi Elektroniczne w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RADWAG Wagi Elektroniczne. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RADWAG Wagi Elektroniczne w Radom

syndrom programisty z radwaga

firmę radwag należy zamknąć, gdyż patologia tam pracuje. Znęcano się nade mną gdy tam pracowałem. Mobbing to szczyt góry lodowej, tam pracują bandyci, oszuści, łapówkarze.

programista wyklety (POGIETY)

Ja zaraz wprowadze moje oprogramowania i wywale z rynku połowę softow będę wprowadzał za słona opłata bo tak ma być nowe bo lepsze bedzie "zajawka -bredzik" tak się nazywa ją już sam się nawet na tym znam!!

Belmenda
@programista wyklety (POGIETY)

Ireneusz podstęplował mi certyfikat obcasem, teraz jestem wielki geniusz IT. na mieście znają moje kwalifikacje w piciu piwka. silniejsi ode mnie w podstawówce kazali mi pić, żeby oni w pełni zdrowia mogli służyć w policji, a ja jestem od pracowania na nich i przepijania swojej marnej pensji z radwaga.

abc

Weź się za zamiatanie placu to będziesz doceniony nigdzie cię nie chcą a to pech!!!!

@abc

ja mam poważne zadania za poważne pieniądze, do waszych gofnofiremek nawet cv nie skladam od lat, wiec nie wiem o czym piszesz. Pracuję zdalnie dla zagranicy, ty nieuku z radwaga, przyliż ireczkowi, moze ci da premie 200zyla. Teraz czekam na wyplate za wykonane zadanie (kolejny etap) a ty czekaj na pensje 3000zł brutto hahahahahahha

Programista wyklęty

No dobra chłopaki, nie wygłupiajcie się, wypijmy browara na zgodę. Zapraszam na grubą imprezkę do pubu "Pod Obszczykioskiem" :D

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
obcy

Interesuje mnie ile czlowiek pracujacy na produkcji w radwagu zarabia bo jak narazie niczego sie nie dowiedzialam

aaa
@obcy

W Biedronce więcej zarobisz.

Były produkcyjny
@aaa

W biedronce to może nie ale w Lidlu już jest szansa, zwłaszcza w magazynie z uprawnieniami na wózek widłowy.

malandżela
@aaa

38400 netto, jednoosobowa działalność gospodarcza, programistka Java, C#, klienci z USA i Kanady.

@malandżela

rozumiem, że to zarobki roczne w PL? Dla radwaga? Czy zarabiasz tyle miesięcznie i pracujesz za dolary zdalnie dla klientów z USA i kanady? Pozdrawiam

malandżela
@Programista wyklęty

Zarobki miesięczne, średnie. To jest kwota, wokół której moje zarobki oscylowały w roku 2016, w 2017 liczę na średnio 43000. Pracuję głównie zdalnie w PL dla klientów z US i CA, chociaż zdarzają się wyjazdy za ocean, wtedy "charguję" moich klientów za wszelkie wydatki związane z wyjazdem (samolot, zakwaterowanie, wyżywienie, etc.) i oni mi zwracają te koszty. Nie pracuję dla RADWAGa, przepraszam za off-topic. Sens mojej wypowiedzi był taki, że "chcącemu nie dzieje się krzywda". Nawet jeśli jesteś kobietą. Nie ma w IT "szklanego sufitu", który uniemożliwiałby kobietom podejmować (współ)pracę w IT. Przeciwnie, z uwagi na "parytety" szanse kobiet są większe niż szanse mężczyzn. W obecnej sytuacji od mężczyzn wymaga się więcej na takim samym stanowisku/kontrakcie, kobietom częściej daruje się błędy, w imię wizerunku firmy prowadzącej politykę równych szans.

@malandżela

Gratuluje. Z tym "chcącemu nie dzieje się krzywda" to jest w połowie prawda, gdyż wiele firm wykorzystuje i można chcieć, a się nie doczekać. Przykładem jest niestety radwag, gdzie mimo, że się coś tam umie, mimo, że ma się zapał, chęć do pracy, to kierownik może ją pogrzebać, zdemotywować, aż się człowiekowi odechce wszystkiego. Na szczęście się nie poddałem, nie dałem sobie wmówić, że jestem nikim, nie dałem się układom z miasta, które cenie, ale nie przepadam za wyzyskiwaczami z tego miasta, którzy chcą się dorabiać kosztem pracownika po studiach. Cały czas się uczę, doskonale warsztat i omijam Januszy Biznesu. Prawdą jest, że można pracować dla zagranicy, ja również pracuje dla UK, mam pośrednika Polaka i jest w porządku gość, ale dość mało godzinek wykupuje, rozglądam się za większą ilością pracy. Cieszę się, że Ci się udało i jeszcze raz serdecznie gratuluje. Można wiedzieć w jakich technologiach kodzisz? Pozdrawiam

Miś
@obcy

Wszystko to jest tak, kogo znasz, jak masz znajomości to wyciągniesz więcej. Lecz większości zaproponują Ci umowe na zlecenie względnie umowe w pełnym wymiarze godzin, najprawdopodobnie około 1600 netto może troche mniej lub troche więcej. O stanowisku kierowniczym zapomnij zabardzo tu się trzymają stołków i dobra rada unikaj jak możesz wspópracy z .... ale to sobie samemu wyrobić opinie trzeba aczkolwiek jest tu kilku nawet kilkunastu tzw. DONOSICIELI ktorzy dostarczają wiadomości do właściciela, więc reasumując zastanów się czy jesteś potulnym i dającym się osukiwać gościem który zawsze spuści "łeb" i dalej tkwi w tym bagnie, czy kimś kto ma swoje zdanie, bo tacy tu szybko wypadają z obiegu. To tyle, szkoda ze firma ma tak kiepską kadrę kierowniczą a programiści szkoda.

@Miś

serio dalej 1600 netto płacą programiście ? Masakra, współczuje

Programista wyklęty

tym razem na poważnie Cebula się sypie z nogawek pracodawcom :D http://next.gazeta.pl/next/7,151003,21642377,posel-pis-zapowiada-w-przyszlym-tygodniu-projekt-ktory-podniesie.html#BoxBizImg Ireczek przyoszczędził. Czyj głos jest słyszany? Pracodawcy czy pracownika - programisty wyklętego? Buhahahahahahahaha. Nie pokonasz mnie doktorze X http://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=9IzzaokxKjQ

O0.0O

Żart na Prima Aprilis wyszedł Ci całkiem znacny :)

@O0.0O

No widzisz, nie skumałeś z początku, że to żarcik... Od piątku sobie jaja robię :D Oj oj oj Słabiutko Pozdro lenie nieuki :D To ostatnie zdanie było serio :D Pozdrowionka też serio ;P

Programista wyklęty

Dziś nastąpił wielki przełom w mojej karierze. Piłem flaszkę z Belmondem i zaproponował, że jak złoże CV do Radwaga, to dostanę 10 tysi na rękę jako programista embedded. Już wysłałem dwa, na wypadek jakby jedno się zawieruszyło Trzymajcie kciuki

Ireczek

Droga załogo, posiadamy dowody, iż planeta Ziemia została objęta kwarantanną przez UFO, dlatego wszyscy pracownicy firmy zostaną objęci programem redukcji wynagrodzenia do minimalnej czyli 2.000 zł brutto. Zarząd firmy stwierdził, że skoro kosmici rządzą, to i tak nie potrzebne są Wam piniundze. Dowody na objęcie planty kwarantanną http://www.youtube.com/watch?v=XclAc3gDPQU Pozdrawiamy Zarząd

Belmenda

Przemyśl ziomeczku, bo jak źle postawisz, to będziesz musiał żebrać o flaszkę jak ja :D

Bartosz

Dzięki przemyślę to wszystko.

@Bartosz

warto przemyśleć. jeśli się zdecydujesz, nie zgadzaj się na niską pensje pod żadnym pozorem, bo kierowniki będą Cię urabiać, byś potem robił za jak najmniej. Będą Cię winić, że się zgodziłeś pracować za marne pieniądze, a potem chcesz podwyżkę. To będzie Twoja wina! Tak opowiedzą o Tobie na mieście, bo tu zmowa pracodawców jest - zamiast rywalizować o najlepszych, promują tylko tych tanich

Bartosz

Rozumiem, że Was tylko gonią, stoją nad Wami, słaba atmosfera i zarobki też nie najlepsze?

Bardzo słaba....

Pracownik 22

Ostatnio tak nam przykręcili śrubę, że nie idzie wytrzymać, a chaos powstał taki, że wszystko idzie wolniej niż parę miesięcy temu.

Szukacie kogoś do pracy?

@Bartosz

Nie chcesz w tej firmie pracować. Uwierz mi.

ten piąty

@Programista wyklęty: biedny człowiek, który nie umiał wynegocjować przyzwoitych warunków i teraz pod każdą firmą płacze. Jeszcze się chwali jak dobrze zarabia a tutaj dalej zagląda. Jesteś dziwnym człowiekiem. Komentarz z innego wątku: "ja marudzę? Ja tylko odpisuje na wasze gorzkie żale." Przeczytaj swoje komentarze i sam wywnioskujesz kto się najbardziej żali. Ale znając Ciebie nie przyznasz się do tego, ponieważ jesteś tchórzem. Najbardziej mnie rozwalają Twoje popisówki co Ty nie umiesz i jakie oferty 30zł/h o pracę Ci podsuwają. Ty nie bierzesz bo twierdzisz że nie lubisz tego i tamtego lub nie masz na to czasu. Ale przyjąć ofertę za 2.200 zł brutto umiałeś i jęczeć. Coś mi tutaj nie pasuje. Pewnie Twoje umiem trzeba czytać jako nie umiem. Poproszę więcej linków. Pośmiejemy się bardziej. To że sytuacja pod względem wolnych miejsc poprawia się w Radomiu nic dziwnego. Radomskie kino dalej płaci śmieszne 5 złotych za godzinę omijając opodatkowane umowy. Coraz mniej chętnych na studia i coraz mniej młodych ludzi na ulicach. Jak powyjeżdżało to teraz niech się nie dziwią, że nie ma kogo zatrudnić w tym już bardzo starym społeczeństwie. Nie ma co się cieszyć bo to dopiero może pier... Dopiera za x lat się przekonamy czy faktycznie poprawa idzie w dobrą stronę. Oby się tylko nie okazała chwilową. Wasz kolega z innej firmy.

Programista wyklęty

(usunięte przez administratora) a co pokazały statystyki i dane Ireneusza? Robione pod zamówienie kierownika? Nadal programiści radwaga zajadają się zimniokami z betkami na lato na obiod? Kiebasa ze spożywczaka na śniadanie i podwieczorek oraz kolację? Kibelek tylko dla wybranych? Czy inne bareizmy ? Co tym razem Ireczek wymyślił, żeby płacić jak najmniej? Jakie ma argumenty?

taki drugi
@Programista wyklęty

Wszędzie mieszasz i kotlujesz

@taki drugi

przestań narzekać. Ja w tym tygodniu zarobiłem 1000 zł, ale nie pękaj, na tym nie przestaje. Dzisiaj ma wpaść zlecenie, czekam aż szefo w przyszłym tygodniu da kolejne, bo klienta mieliśmy zamykać do końca lutego, a jeszcze kilka drobiazgów zostało. W Radwagu bym tyle nie zarobił, bo tam niestety szajka ustala kto ile ma zarabiać. Teraz was boli, że opisałem wszystko, trudno, trzeba było myśleć wcześniej i nie zadzierać z kimś kto ma łeb na karku i penisa w majtkach.

Programista wyklęty

Stwórca przymocował na stałe ty nie masz i musi ci ktoś od czasu do czasu wsadzać? ojej, wstrząsające !

ta czwarta

dobreeeee :)))

@ta czwarta

smacznego, na kiełbaskę z grilla za wcześnie, ale na wiosne szykują się grube impry nad zalewem pffff

Programista wyklęty

jakby komuś znudziłą się praca w autocadzie za 3000zł brutto czy nie wiem ile tam zarabiają w radwagu inżynierowie, pewnie mało, znalazłem dla Was pracę łatwą i przyjemną za dobre pieniądze bez łaski Ireneusza, bo przecież jest tyle powodów, byw radwagu zarabiać mniej... (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

taki jeden...

A już przez chwilę myślałem ... ale zobaczyłem te pakiety benefitów :) :) :) @Pracownik opowiesz jak to było z siłownią i basenem?

Programista wyklęty

"Absolwenci mogą spodziewać się pensji miesięcznej na poziomie ponad 6500 złotych brutto i bardzo atrakcyjnego pakietu benefitów" Zaznaczam, że to NIE w radwagu

Programista wyklęty

BTW po tylu latach udało wam sie lekko zwiększyć jakość z tego co widzę na waszej stronie, czyli po około 5 latach udało wam się czegoś nauczyć brawo pensje pewnie nadal stoją w miejscu, tak czy siak dowody, że przez 5 lat byliście daleko za mną są nadal, nie umkną, nic nie bój

Zostaw merytoryczną opinię o RADWAG Wagi Elektroniczne - Radom

• Jak się pracuje w RADWAG Wagi Elektroniczne?

Zobacz opinie na temat firmy RADWAG Wagi Elektroniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RADWAG Wagi Elektroniczne?

Kandydaci do pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RADWAG Wagi Elektroniczne