logo „FERROMETAL Polska Sp. z o.o.”

„FERROMETAL Polska Sp. z o.o.”

Częstochowa

Opinie o „FERROMETAL Polska Sp. z o.o.”

gall 2 2009-08-11 22:59:47
Podobno w tym FERROMETALu dają też pracownikom do użytkowania nowoczesne laptopy, wysyłają zagranicę na targi, konferencje i szkolenia, oczekują, że pracownicy będą się rozwijać i uczyć, spodziewają się naiwniacy, że absolwent tzw. szkoły wyższej coś umie - na przykład zna podstawy swojego podobno wyuczonego zawodu - a przecież po co ? Po prostu potworności. Świat byłby taki piekny bez wymagań !
z pozdrowieniami dla DH 2009-11-18 19:56:29
Cytat: "Z drugiej strony warto przyznać, mamy też bardzo dobre i bardzo wiele obiecujące na przyszłość młode osoby :

- które wiedzą po co studiowały, i mają w życiu zdefiniowany cel
- potrafią skutecznie i kreatywnie pracować"

( usunięte przez administratora ) Dobre naprawde dobre

Fan 2010-08-31 21:34:23
ha ha ha - świetne!!! zgłaszam akces jako pierwsza osoba - obawiam się tylko, ( usunięte przez administratora )będzie zmuszony sam założyć wszystkim konta :-))) kto tam pracował/pracuje ten wie :-)))
anonim 2011-01-03 11:13:38
Powiem tak, handlowcy którzy tam obecnie pracują - (dotyczy też dyrektora han....) ( usunięte przez administratora )Gdyby wszyscy podchodzili do biznesu w ten sposób to polska byłaby najbogatszym krajem.
Ci którzy go znają - wiedzą jaką ten gościu ma szaloną wiedzę. Oczywiście są minusy ww osoby, ale powiem tak \" chcesz dobrze zarabiać - otwórz swoją firmę\".
Tak trzyma( usunięte przez administratora )jestem za!!!

Ps. Ciekawe jak się mają handlowcy, którzy odeszli z Pana firmy.
Chyba status finansowy im się polepszył --> Więc niech dziękują, że u Pana pracowali.

anonim 2011-11-08 23:40:27
Według mnie nie można stawiać temu zakładowi samych minusów. Nigdzie nie ma ideałów. Zawsze znajdzie się \"ktoś\" lub \"coś\" co potrafi popsuć pracę i atmosferę w zespole. Generalnie jak ktoś chce pracować to będzie - trzeba włożyć trochę siebie do tego wszystkiego. Owszem, musi to ktoś docenić ! Ja nie żałuję tego, że tam pracowałam - wręcz przeciwnie. Dziękuję za tę możliwość. Pozdrawiam \"starą\" i nową ekipę.
wasal 2012-03-04 16:11:51
"starą" ekipę hehe to chyba chodzi o tych co pracowali w IV kwartale 2011 roku, a w I 2012 to już nowa ekipa. pozdrówka dla odważnych
3e4r 2016-05-16 19:58:02
@Alan no to widze ze tutaj sie raczej niczego nie dowiesz bo nie widze zrby ktos tutaj cos pisal na ten temat
Zostaw swoją opinię o „FERROMETAL Polska Sp. z o.o.” - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „FERROMETAL Polska Sp. z o.o.”