Opinie o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. w Pańki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. w Pańki

Tusk

Mam pytanko jak wygląda kultura teraz w firmie, chodzi mi o właścicieli? Kiedyś pamiętam że (usunięte przez administratora)totalne. Czy coś w tej kwestii zmieniło się????

Taki jeden

Kultura i odnoszenie się do pracowników pozostała bez zmian. Wypłaty na raty były tu codziennością, podobnie z umowami tak przynajmniej twierdzą starsi pracownicy i opinie z tego forum które zostały niestety usunięte. Dochodziły do tego jeszcze zebrania po godzinach pracy motywujące do większej wydajności i 100 osób za bramą na wasze miejsce. Coś się jednak zmieniło na lepsze- wypłaty na czas, umowy,odzież ochronna. Niestety karta się odwróciła i pomimo atrakcyjnych warunków pracy ciągle trwają poszukiwania pracowników zwłaszcza na obróbkę jak piszą w ofertach, mechaniczną. Tokarz, frezer manualny z doświadczeniem gdzie średnia wieku to prawie wiek emerytalny a w większości powyżej tego.

Emma Nowy wpis

Nie napisali praktycznie nic w ogłoszeniu o warunkach finansowych. Jak to w ogóle wygląda na stanowisku operatora Szlifierki konwencjonalnej, jest podstawa i premia jeszcze czy tylko podstawa? Dajcie znać, czy dobrze ogólnie wynagradzają czy lepiej gdzieś indziej popatrzeć za pracą.

Interesowałaby mnie w firmie praca na szlifierce, gdzieś w ofercie widziałem że po okresie dają uOp. Ile ten okres próbny trwa w takim razie ? Napisali też że mile widziane osoby które mieszkają w pobliżu firmy, to nie macie jakiegoś transportu pracowniczego ?

Tadek Nowy wpis

Szlifierka ręczna czy stacjonarna- to robi ogromną różnicę. Okres próbny zależny od oceniającego twoją pracę, którzy nawiasem pisząc, często wie mniej od dobrego pracownika. Co do transportu jest GTV, PKS, PKP, własny samochód, rower, a dla szczególnie wybitnych-właśnie transport firmowy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

Tusk

@Tusk

Pytasz o kulturę jeśli chodzi o relacje z pracownikami? A co było wcześniej nie tak? Źle się odnoszono do zatrudnionych ludzi czy chodzi o wypłaty na raty bo ktoś o tym wspominał?

Michal

Tak pytam o kulturę w pracy, mam na myśli sposób komunikacji między właścicielem pane M, synamia (a) - załogą. Czy rozmową jest na jakimś poziomie czy poprostu darcie (usunięte przez administratora)

Taki jeden

Brałeś udział w rekrutacji do EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

Widzę że firma już tutaj wypowiadała się na temat tego że odzywają się tylko do wybranych kandydatów jeśli doświadczenie jest dla nich odpowiednie, tylko właśnie gdzie szukać w ogóle ofert ? Ktoś pisał o jakiś nowych porządkach, no a jakoś nie widać żeby kogoś szukali to taka stała jest ekipa teraz ?

Tadek

To miało być forum dla byłych obecnych i przyszłych pracownikach danej firmy. Odkąd pracodawca ma wpływ na tą stronię pisanie opinii i zapytań traci całkowicie sens. Wszystkie negatywne i niepasujące wizerunkowi tej firmy są usuwane. Moje niestety komentarze dziwnym zbiegiem -zawsze. Dlatego nic więcej nie piszę.

Ggg

Witam Jak wygląda praca w zakładzie? Stawka minimalna czy coś więcej? Jakiś system premiowania,dodatki za godziny nocne itp.? Czy pracownik z doświadczeniem zostaję doceniony ?

Zofia
@Ggg

No właśnie też jestem ciekawa. Widziałeś jakieś aktualne ogłoszenie w ogóle? Ja nic ale słyszałam o firmie za to. A jeśli coś jest to na jakie dokładnie stanowisko jak ta praca wygląda, czego wymagają? Bardzo by mi zależało.

Agatka

Automatyk do serwisowania pakowaczek próżniowych ma system jednozmianowy czy więcej? Wyskoczyła mi oferta jakaś z października ale patrzę, że 2021, do tego treść już gdzieś zniknęła. A ja chciałam po nowym roku jechać i spytać o pracę, czy można zostawić CV.

rumak

nowe porządki z reguły świadcza o tym, że coś idzie ku lepszemu. pracodawca raczej nie pdoejmuje takich decyzji ot tak, na złość komuś, tylko dla dobra firmy wiec coś za tym musi być

@rumak

Nowe porządki skończyły się dość szybko co świadczy że jednak nie wszystko idzie ku lepszemu.Więc coś w tym musi być.

O czym w ogóle mówicie? Jakie nowe porządki? Pierwszy komentarz jest usunięty więc nie wiem o czym gadacie. Coś w zarządzaniu firmą się zmieniło czy o co chodzi?

Wiesz co, chyba tu chodzi o to, że "brzydkie słowa" są po prostu cenzurowane. Możesz napisać, o co chodzi z tym nowym porządkiem? Chce tu złożyć cv i już sam nie wiem, czy to dobry moment na robotę tu i decyzja??

Mania

Cześć, mój mąż namierzył u nich na stronie ofertę pracy na Szlifierza do szlifowania korpusów maszyn, ktoś wie czy ta oferta jest aktualna?:) Napisali, że jest możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozumiem w takim razie, że to jest jakaś opcja awansu u nich? :) No i czy praca Szlifierza jest dwuzmianowa może czy pracuje się na jedną zmianę?

Pepe
@Mania

Nie poleca Gemba cała czarna po robocie syfiata robota kasa na raty z daleka od nich!!!

Aha, to jeśli on nieprawdę pisze, to możesz napisz co Ty wiesz? :) Jakie zarobki i co z tym awansem? I czy są osłony bhp, żeby się nie uczerniać :D

Były

Stawki były coś 25zl/h na rękę. O awansie zapomnij. Te wzmianki o awansie to jakiś żart. Bhp jest. Wszystkie maski i ochrony słuchu.

Jakie są warunki zatrudnienia w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

Demo

Interesuje mnie praca na obrabiarkach konwencjonalnych.Może ktoś naten temat się wypowiedzieć

konkret
@Demo

ale co konkretnie chcesz wiedzieć??

Demo
@konkret

W ogóle czy jest gonitwa czy spokuj.Jakieś średnie zarobki no i jak to wygląda z perspektywy starych pracowników czy warto aplikować o prace Pozdrawiam

@Demo

Na to pytanie powinien odpowiedzieć takijeden. Pracowałem tam dawno ale podstawą była zawsze bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, dobór narzędzi i parametrów, gwinty, tolerancje i najważniejsze jest to że to stal nierdzewna.

piotrek

Dają umowy o prace?

ta
@piotrek

dają. masz nawet to w ogłoszeniach napisane

Kej
@ta

a na stanowiskach biurowych jest możliwość na b2b?

Kazik
@Kej

Myślę, że tego nie będą wiedzieć uczestnicy tego forum, o takie rzeczy to pytaj bezpośrednio w firmie.

Dyzi

Nie ma chyba teraz jakichś przyjęć do firmy, co? Na stronie tylko stare ogłoszenia...

@Dyzi

Są nowe ogłoszenia tokarz, frezer konwencjonalny i CNC oraz kontrolera jakości w dziale obróbki. Pytanie do p.M-dlaczego tam zawsze jest zapotrzebowanie na pracowników?.

@Tadek

Gdzie je znajdę? Bo na stronie widzę tylko takie z 2022 i 2021

ta
@Dyzi

no właśnie, napisze ktoś?

ronaldo
@Tadek

a czy zapotrzebowanie to coś złego niby? wszyscy od razu zakładają, że ooo ludzie się pozwalniali przez to są przyjęcia, sensacja, ale tego, że np. zakład się rozwija, albo ludzie poprzechodzili na emeryturę (bo osób, które pracują to do emerytury nie brakuje, a to o czymś świadczy) już nie. szkoda życia na plotki - masz pytanie do konkretnej osoby, to zadaj je bezpośrednio, a nie na jakimś forum, skoro taki ciekawski jesteś

ronaldo
@Dyzi

oferty można znaleźć w różnych miejscach, nie tylko na forum. zaobserwuj sobie facebook firmy, tam np. wrzucają, to będziesz na bieżąco. plus mail do kadr jest dostępny w internecie, więc jak ci zależy to zawsze można się odezwać. na pewno lepsze to, niż czekanie aż ktoś ci na goworku odpowie, nie sądzisz?

Tadek.
@ronaldo

Panie M. Odpowiedziałem zainteresowanemu na pytanie o oferty pracy w pańskiej firmie na podstawie ogłoszeń na OLX-ie. Pan zamiast podziękować za konkretną wiadomość pytającego-węszy kto to napisał. Jako że jestem ciekawski zapytam pana jako konkretną osobę o kolejne ogłoszenie na forach, dotyczące stanowiska wytaczarza.To prawda?

@Tadek.

To raczej ty węszysz za jakąś tanią sensacją, widać, że masz jakąs niezdrową obsesję, bo twoje "konkretne odpowiedzi" to nic innego jak zaczepki i prowokacja. Proponuje zapytać bezpośrednio "pana M" a nie tchórzliwie ukrywać się na jakimś niepoważnym forum. Czasami naprawdę ręce opadają na ilość hejtu i jadu jaka się tu wylewa. Co ci to da jeden z drugim, że będziesz anonimowo mącił na tym forum? Ludzie jacy wy musicie być nieszczęśliwi i zakompleksieni skoro w was tyle zawiści! Kompletnie tego nie kumam. Przecież w pracy spędzasz większość swojego dnia a jeśli tak bardzo nie podoba ci się praca, właściciele i atmosfera to poszukaj sobie nowej roboty, droga wolna nikt cię tu siłą nie trzyma. Wszyscy zadowoleni pracownicy życzą powodzenia! Zrób sobie i firmie tą przysługę i odejdź, nie psuj atmosfery i znajdź sobie inny cel! Pracuję w tej firmie od lat, fajnie mi się tu pracuje, firma jest na bardzo wysokim poziomie i pracują tu świetni ludzie. Wiem też, że gdybym potrzebował pomocy to zawsze mogę liczyć na Pana Marka i resztę. I nie wydaje mi się żeby Pan Marek czy ktoś z jego rodziny sprawdzał te czasami żałosne komentarze, bo hejt i publiczne pomawianie i obrażanie jest w Polsce karalny i już dawno, na ich miejscu zgłosiłbym sprawę na policję. Wystarczy zgooglować sobie hasło "hejt" i dowiesz się jakie mogą za to spotkać konsekwencje, więc bym się na waszym miejscu zastanowił dwa razy przed przesłaniem tych wszystkich oszczerstw. Tylko wam się wydaje, że jesteście anonimowi!

Były

Jakie oszczerstwa na temat firmy zawarł w poście przedmówca Tadek? Nie podważa przecież sukcesów właścicieli, wyraził tylko opinię na forum.Gdzie publicznie pomówił i obraził firmę?. To forum służy przecież do wyrażania opinii na temat danej firmy czy zakładu i straszenie policją jest co najmniej śmieszne.

Jak długo czekaliście na odzew z EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.? Oddzwaniają zawsze?

Dzień dobry, firma kontaktuje się z osobami spełniającymi wszystkie wymagania podane w ogłoszeniu. Jeśli Pana/Pani CV zawiera informacje o doświadczeniu i jest ono dla nas satysfakcjonujące, na pewno oddzwonimy. Jeżeli nie jest Pan/Pani pewny/a, czy CV do nas dotarło, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub maila (kadry@ekomex.com.pl). Przed podjęciem decyzji o zgłoszeniu swojej kandydatury zapraszamy także do umówienia się i obejrzenia zakładu osobiście. Chętnie oprowadzimy potencjalnych kandydatów i pokażemy produkcję naszych maszyn "od środka". Z poważaniem Ekomex-Pilśniak

Laro
@EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.

można dalej sie umówić na takie spotkanie w firmie dla kandydatów? i czy jak sie już było na rozmowie to zawsze dajecie odpowiedź nawet jak negatywna?

rolka

Do mnie oddzwonili kiedys, ale z pozytywna odpowiedzia, takze wiesz

Dyzi
@EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.

A szukają państwo teraz kogoś?

kris
@Dyzi

a patrzyłeś na oferty, szukałeś coś czy tak o pytasz?

bikso
@kris

na stronie są, ale niewiadomo czy to zapomnieli usunąć ze strony czy to nadal aktualne

Stary wyga
@bikso

oferty można znaleźć w różnych miejscach, nie tylko na forum. zaobserwuj sobie facebook firmy, tam np. wrzucają, to będziesz na bieżąco. plus mail do kadr jest dostępny w internecie, więc jak ci zależy to zawsze można się odezwać. na pewno lepsze to, niż czekanie aż ktoś ci tu odpowie

Stary wyga

czy ty wiesz w takim razie co to znaczy "normalnie"? droga wolna, przecież możesz iśc gdzie indziej jak tak ci tu źle, zobaczymy jak będzie wspaniale i "normalnie" gdzieś indziej...tylko, żebyś potem nie wracał jak pies z podkulonym ogonem

Piotrek

Nie polecam do działu obróbki.Od kilku lat ogłoszenia o pracę w tym dziale. są bez odzewu.. Nie dziwię się, skoro na kilku pracowników jest już czterech osób decyzyjnych. Doszedł kolejny.Sprawdzane są już nawet czas wyjścia do ubikacji Chłopy po 70 lat latają by zmieścić się w czasie.To jest chore.

@Piotrek

Dzisiaj dwóch młodych odeszło z tego działu.Kolejni za 2 tygodnie.Co jest tego przyczyną? Dlaczego na innych wydziałach tej firmy nie ma takich przetasowań? To pytanie raczej do pana M.

takijeden
@Piotrek

Tylko te "chłopy po 70" lataja bo mają zupełnie inny etos pracy, doceniają pracę i starają się, są dużo bardziej wydajni, w przeciwieństwie do niektórych co pół dnia pracy przesiadują z nosami w telefonach, co zresztą widać po tym forum, gdzie frustraci wylewają żale niezależnie od pory dnia, czy nocy...praca to praca na litość boską, wiadomo, że będą on nas wymagać, za siedzenie na (usunięte przez administratora) pieniędzy się nie dostaje, a jak ktoś tego oczekuje to chyba musi szukać szczęścia gdzie indziej...powodzenia w znalezieniu...

Derek

Macie jakiś fundusz socjalny albo coś?

telesfor

orientujecie się czy przyjmują teraz do firmy, czy raczej cisza na morzu?

@telesfor

zastanawiam się gdzie szukać ogłoszeń szczerze mówiąc .... ?

@mika

Strona -> zakładka oferty pracy. no i ogólnie portale z ofertami. Czyli jak w przypadku 99% innych firm, przecież nie działają w kwestii ogłaszania inaczej niż cała reszta przedsiębiorstw na rynku, jaki byłyby w tym cel.

mika

okej dzięki po prostu nie widziałem ofert a głownie to na pracuj czasem olx

mika

sorry wysłałam i nie wiem ile czekać na odpowiedź?

Lays
@mika

Nikt ci nie powie ile trzeba czekać, poza rekrutacją

CRX

jakieś dodatki do wypłaty są może? ofert sporo, ale info o takich rzeczach raczej nie widzę

Kropla
@CRX

informacja jest bezcenna, czasem ciezko uzyskac

kris
@CRX

a gdzie szukasz ofert?

Limm

Pojawiacie się czasem na jakichś targach branżowych?

Kompan

A kiedy sie odbywaja?

@Kompan

Zależy jakie...nie mam terminarza wszystkich targów, dlatego w ogóle pytam, czy firma bierze w takowych udział

max
@Limm

Tak, często są wyjazdy na targi i ważne branżowe wydarzenia.

@max

Dzięki, wiesz czy gdzieś więcej można poczytać o tych przedsięwzięciach?

max
@Limm

Nie ma za co, na stronie ekomex.com.pl w zakładkach targi albo aktualności jest więcej info

@max

Super, dzięki, poczytam

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. - Pańki

• Jak się pracuje w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.