Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J.

Częstochowa

Opinie o Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J.

roman28 2014-07-28 20:39:27
Najgorsza firma jaką znam. Kierownictwo które cały czas dowartościowuje się krzyczeniem na swoich podwładnych(używając wyszukanych przekleństw). Pracuje się u nich po 10h bez zapłaty za nadgodziny, oprócz tego wymagają aby w sobotę pracować rownież za darmo. W pseudo biurze panują opłakane warunki, niektórzy siedzą po dwóch przy jednym biurku. Panuje nieprzjemna atmosfera, brak jakichkolwiek warunków do pracy, ludzie tam pracują tylko po kilka miesięcy bo nie da się więcej, odradzam, omijajcie tą firme
well44,28 2014-12-24 07:57:34
zgadzam się z tą opinią pracownik abt
wal665655 2014-12-28 12:47:34
pracowałem w tej firmie 2 lata ,dyrektorowie zachowują się jak właściciele firmy ,połowa kierownictwa zero pojęcia o wykonywanych robotach,pracując 10 godzin jest płatne za 8;połowa ludzi pracowała na umowę o dzieło a o przepisach bhp można zapomnieć liczy się kask i kamizelka bo jest mandat; praca na wysokości i głębokich wykopach ;kierownicy oszukują pracowników nie płacąc nadgodzin pieniądze zostają dla nich ,praca w delegaci za 1800zł bez wyżywienia i delegaci;; co na to inspekcja pracy ;;;nic
roman28 2016-04-25 09:07:26
Pracownicy cały czas uciekają, pracują kilka miesięcy i rezygnują, brak jakichkolwiek warunków pracy, brak zapłaty za nadgodziny, atmosfera koszmarna, szczerze odradzam
Ślimak turbo 2016-07-08 09:22:18
Witam, powiem tak firma sama w sobie jest ciekawą perspektywą na zdobycie doświadczenia dla ludzi młodych oczywiście na stanowisku kier. budowy, atmosfera jest raczej rodzinna pracownicy znają się długo . Oczywiście od pewnego czasu jest gorzej trochę mało robót i samopoczucie jest gorsze ale nie oceniam źle pracy w PBiI ABT , jak najbardziej pozytywnie . Powodzenia dla młodych ABT-owiczów .
troy 2016-08-15 11:03:50
Wynagrodzenie kierownika robót 2993 zł netto. Atmosfera pracy koszmarna, warunki pracy koszmarne zarówno w biurze w Częstochowie jak i na budowie. Pracownicy fizyczni pracują w koszmarnych warunkach - w kontenerze który teoretycznie jest magazynem przebierają się, jedzą śniadanie...Przestrzeganie przepisów BHP sprowadza się WYŁĄCZNIE do noszenia kasków. Ludzie pracują na rozlatujących się drabinach i rusztowaniach bez żadnych zabezpieczeń. Ubrania robocze najtańsze - pracownicy wyglądają jak bezdomni. Wypadek w Zielonej Górze nikogo niczego nie nauczył - po tygodniu został przysłany pracownik bez jakiejkolwiek umowy o pracę. Jest za to kilku dyrektorów którzy uważają się za lepszych gości a tak naprawdę praca w ABT to ich pierwsza praca i pewnie ostatnia - ABT to ich cały świat, innego nie widzieli i pewnie nie zobaczą....
Stary pracownik 2016-09-06 21:36:50
Szkoda pisać opinię o czymś co ledwo żyję i koniec jest bliski może więcej wycieczek pomoże może jakieś nowe limuzyny jeszcze . Wystarczy zobaczyc ile aut stoi na placu !! Nic dodać nic ująć!
Były pracownik 2016-11-15 12:00:29
Praca w tej firmie to jedna z gorszych w firm w rejonie jak nie najgorsza.
To co piszą inni pracownicy to prawda.
Jeśli nie jest się pupilkiem szefowej to nic się nie osiągnie.
Praca po 10-12h i płatna za 8 to standard. Nie wspominając o pracy w weekendy za bezcenny uścisk zarządu.
Kupować auta co 3 lata to standard ale płatność ludziom to typowa nonszalancja ze strony pracowników.
Pseudo dyr. zakompleksieni i bez jakiegokolwiek pojęcia uważają się za mistrzów fachu jednak boją się zmienić stołka bo wiedzą że ich nigdzie nie przyjmą a z ich aparycją to nadają się jedynie do pracy na obiektach które sami wykonują ( chodź to i tak zbyt wilka szansa dla nich).
Firma ta już ledwie ciągnie i mam nadzieje że szybko się skończy pod tymi rządami i czekam na tych wszystkich buców na rynku pracy....
Ludzi w kraju znają ich już dobrze więc życzę im dużo zdrowia przy szukaniu nowej pracy.
Nick 2016-11-21 19:34:21
Dokładnie tak jest. Atmosfera koszmarna, zero współpracy.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji „ABT” S.J.