PGP - Polska Grupa Promocyjna

Zabrze

Opinie o PGP - Polska Grupa Promocyjna

anonim 2011-01-12 14:11
[usunięte przez moderatora]jest fajną i sprawiedliwą szefową, wszyscy Ją lubią.Ja lubie z Nią pracować, bo jest konkretna w tym co robi. Katarzyna Bloch
anonim 2011-01-13 12:47
Pracuję dla PGP od paru miesięcy. Zazwyczaj pracuje w Zabrzu lub Gliwicach. Moją koordynatorką jest [usunięte przez moderatora]i nie mam problemów z wypłatą. Pieniądze pojawiają się na koncie w okolicach 20 dnia miesiąca następnego, po tym w którym pracowałyśmy.
Ogólnie atmosfera miła, dziewczyny w porządku. Nie ma takich sytuacji, że jesteśmy \"wystawiane\" co do płatności. Opinie negatywne w moim rozumieniu są nieuzasadnione. Przynajmniej na terenie Śląska.
agnieszka 2011-04-16 15:02
praca ok, kasa też co miesiąc, a nawet czasami wczensiej. nic złego powiedzieć nie mogę. [usunięte przez moderatora] jest super szefową, i zawsze ma dla \\mnie pracę
Caer 2016-05-04 21:38
Strasznie tu cicho ostatnio, wchodzi ktoś jeszcze? Jeśli tak dajcie znać gdzie szukać ofert pracy u nich
Zostaw swoją opinię o PGP - Polska Grupa Promocyjna - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGP - Polska Grupa Promocyjna