RFC Ogólnopolski dostawca Internetu i Telewizji

Opinie o RFC Ogólnopolski dostawca Internetu i Telewizji

Teleadamus

Mieszkam w Rynarzewie. Internet z rfc radiowka mam od ponad tygodnia i jestem zadowolony i smiga jak ta lala. Syn gra online, córka oglada netflix i zadnych lagow. Polecam

anon

Witam, polecam pracowałem pół roku - bardzo miło wspominam pozdrawiam

Aleksandra Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać pracę na infolinii? Często potrzebujecie nowych ludzi? Na stronie firmy widziałam, że taka infolinia istnieje, ale nie było podane w jakich godzinach, dlatego zastanawiam się jakie byłyby ewentualne godziny pracy. Czy praca na infolinii może odbywać się również zdalnie?

Robert Nowy wpis

Czy obecnie RFC poszukuje pracowników do działu handlowego ?

Jak dużo osób pracuje w RFC Ogólnopolski dostawca Internetu i Telewizji?

Maria Nowy wpis

Klienci mocno narzekają na to, jak internet działa, a ze strony pracowników cisza. Czy to znaczy, że tak dobrze się pracuje? Wszystko jest przepisowo ze strony pracodawcy, nie ma przekraczania czasu pracy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie RFC Ogólnopolski dostawca Internetu i Telewizji? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Martinez

Witam ile czeka się na podlacz3nie internetu ile to trwa jak się kontaktują

@Martinez

Dzień dobry, proszę o kontakt na adres email internet@rfc.pl lub telefonicznie +48 52 55 111. Aby podać konkretne terminy potrzeba podać adres instalacji. Dziękujemy RFC Internet i Telewizja

Piotrek

Miła jest bo musi udawać, a jednocześnie jest bardzo niekompetentna. Właśnie 3,5h czekam na informację dlaczegóż to 3 dzień w ostatnich 2 tygodniach nie mam internetu i raczej się nie doczekam. Ale może jutro w granicach 14 zadzwoni ta sama "operatorka" zapytać się czy wszystko OK, mimo że odpowiedź ma po wpisaniu adresu zgłaszającego. Kompletna żenada, wszyscy jakkolwiek związani z obsługą klienta w tej firemce, jedna wielka żenada.

Sławomir
@Piotrek

Zgłaszałeś awarie internetu i nikt od razu nie zareagował? Zwykle instalatorzy mają 24 godziny na podjęcie usunięcia usterki. Najlepiej zgłaszać takie sytuacje e-mailowo wtedy jest podkładka na piśmie. Dużo płacisz za abonament? Może dadzą ci rabat za te usterki?

Użytkownik
@Sławomir

48 godzin mają.

Witam, jak zgłosić reklamacje? Od ponad 3 miesięcy średnio co drugi dzień kontaktuje się z Państwem w sprawie przerywanego oraz braku dostępu do Internetu. Zgłoszenie zostaje przyjęte i dalej nic z tym Państwo nie robią. Proszę o informacje gdzie można to zgłosić

@Anna

Dzień dobry, Zapewniam, że każde zgłoszenie jest weryfikowane przez nasz Dział Techniczny. Natomiast nie każde zdarzenie jest spowodowane ewentualnymi usterkami w sieci operatora. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia do pracy Działu Technicznego to proszę o złożenie oficjalnej reklamacji z podaniem numerów i dat zgłoszeń dokonanych przez Państwa i opisem sytuacji. Reklamację mogą Państwo złożyć elektronicznie na adres internet@rfc.pl lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie www. Z wyrazami szacunku/ BOK RFC

@RFC Ogólnopolski dostawca Internetu i Telewizji

Przecież wy olewacie te reklamacje.

Kamila
@Stefan

zle doświadczenia? zresztą, chyba jak napisana jest reklamacja to trzeba na nią odpowiedzieć?? jeśli ktoś to olewa, to wina lenistwa pracowników czy firmy?

@Kamila

W tej firmie najwidoczniej nie muszą odpowiadać na reklamacje. Obsługa klienta jest na najniższym poziomie.

Zofia
@Stefan

Ale to miałeś niedawno z tym problem? W jaki sposób zgłaszałeś?

@Zofia

@Zofia Jakiś czas temu. Mailowo i telefonicznie.

as
@Stefan

Tak olewają ,jeśli nikogo nie wyślą do sprawdzenia stanu na odbiorniku końcowym to w jaki sposób mogą stwierdzić że jest wszystko dobrze?

S

Brak szacunku dla klientów olewają kontakt po 16 awaria brak jakiejkolwiek informacji

Bożena
@S

Może warto by im zwrócić uwagę by na przyszłość o takich rzeczach informowali?

Max

Internet to jakaś pomyłka. Ciągle jest jakiś problem z połączeniem chyba, że zgłoszę ten incydent to na chwile jest, ale większości czasu to są problemy. Jak ma przyjechać technik połączenie nagle chodzi bez zakłóceń i nic nie trzeba robić. Odradzam

Zofia
@Max

A nie orientowałeś się może czy jakiś żartowniś z Twojej okolicy nie ma jakiegoś "zakłócacza" sygnału? U mnie na osiedlu się to akurat zdarzało, celowo dla swoich korzyści niestety robił tak innym mieszkańcom. U nas sprawa została rozwiązana z tym na szczęście, bo takie niespodziewane skoki to coś podejrzanego

Mari

Trzeci dzień naprawiają usterkę-3 dni bez internetu

Dominika
@Mari

Czy dzwoniłaś i zgłosiłaś to?

To firma to jakieś nieporozumienie. 3 krotnie miałam przekladną instalacje telewizji internetu jak tak można podchodzić do klienta. Brak szacuku totalny..Jestem rozczarowana i nie polecam lecą sobie w kulki z klintami totalnie.Rezygnuje z usług i każdemu odradzam.

Sławomir
@Monika

Czemu przekładali? Bo chyba musieli podać jakiś sensowny powód. Może nie warto tak się od razu obrażać na firmę tylko dać jeszcze jedną szanse? ja bym tak zrobił ;)

Samoklęski Małe

UWAGA internet tnie i rozłącza się nie zależnie od pory dnia - nawet w nocy są krótkie przerwy (brak stabilności) trzeba szukać innego dostawcy z tym trzeba się rozstać

@Samoklęski Małe

nie składałeś pisemnej reklamacji na usługi ? jakiś kontakt z BOK by się przydał bo wątpie ze komentarz tutaj cokolwiek da

internet światłowód

Znowu to samo, mam światłowód ale chodzi jak neostrada, tragedia, w telefonie mam LTE i to lepiej pomyka,

Aneta
@internet światłowód

Próbowałeś wzywać technika? Może coś z łączem w Twoim domu? Reklamuj do skutku, w kocu za to płacisz!!

Ten internet jest (usunięte przez administratora)

Marcel

Witam od jakiegoś czasu internet chodzi tragicznie nie można nic zrobić co chwile w grach mam 1000 pingu czy można jakoś to naprawić

obsługa klienta praktycznie nie istnieje. Internet ciągle nie spełnia warunków umowy. Nie polecam

Łochowiczanin
@Michał

Beznadziejny internet, 0 odzew od BOK - jesli mozna ich tak nazwac, tylko "serwis skontaktuje sie z wami" czego i tak nie robią, albo przyjedzie serwisant wymienic antene - ale jej nie ma przy sobie bo jest brak stanow magazynowych, a jak wymieni to i tak nie zmienia sie jakość usługi -żenujące !!!!!!!

Pomimo bardzo miłych pań w dziale technicznym mam wrażenie że gdy problemu nie da się rozwiązać to panie mówią, cytuję "powiadomimy technika i powiadomimy się z panem" Jest po prostu zbyciem klienta. Choć nie narzekam na internet od firmy rfc to nie polecam.

Rafał

Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Jeśli nie lecisz w kulki z wykonywaniem swoich obowiązków to jest wszystko ok. Pomoc z biura w każdej sytuacji. Jeśli chodzi o współpracowników jest wszystko ok. Trzeba być przygotowanym na "trudnych" klientów. Ogólnie praca i atmosfera w firmie ok

Zaciekawiony
@Rafał

A jaki to jest ten "trudny" klient? Czy to ten który wymaga tego, za co zapłacił? Bo ja nie rozumiem kontekstu do tego słowa. Jeśli np. podpiszecie ze mną umowę o brzmieniu "Internet bez limitow, ping gwarantowany do najbliższego serwera co najwyzej 30ms, minimalny transfer pobierania 600 MB, minimalny transfer upload 10MB, w przypadku nie wywiązania się z dowolnego warunku umowy, uznajemy każdy dzień za taki, w którym nie była dostarczona usluga." I prosze, podpisuje z Wami umowę na 100 PLN miesięcznie już dziś.

Zniesmaczony
@Zaciekawiony

Wspaniały przykład trudnego klienta :D

Zdzichu
@Rafał

Jak nie jesteś w stanie naprawić żadnej usterki, to się nie dziw, że się pojawiają jak to nazywasz "trudni" klienci.

Klient

Jak chcesz podłączyć się to super rozmawiają jak nie działa to najlepiej , przyjedzie serwis za 150zl. Szkoda kasy !!! Pracownicy siedzą i myślą co nie działa.

@Klient

Prosimy o kontakt osobisty w celu wyjaśnienia tego wpisu, ponieważ przytoczona przez Pana/Panią opłata nie figuruje w naszym cenniku. Wpis nie ma związku z naszą działalnością. W razie potrzeby prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji na interne@rfc.pl. Pozdrawiamy serdecznie.

Wnerwiony klient

Witam mam od nich Internet od 5 lat przez pierwsze 4 lata byłem zadowolony przez kolejne miesiące Internet coraz częściej wywalało na przełomie od połowy grudnia do stycznia i niewiadomo jak długo z internetu nie da się korzystać wywala pokazuję brak połączenia . Brak połączenia pokazuje kilka razy dziennie przez ok 1h. (usunięte przez administratora)Każdy kto chce od nich wźąść Internet niech zrezygnuje i znajdzie lepszego dostawcę niż RFC. Chciałem dodać jeszcze że jestem z pod Bydgoszcz. Nie polecam na serio niebieźcie od nich Internet.

Macijej
@Wnerwiony klient

Mam dokładnie ten sam problem i również mieszkam w okolicy Bydgoszczy gdy kontaktuje się obsługą ta zawsze zwala na to że było coś pobierane

@Wnerwiony klient

jaką alternatywę proponujesz? internet od operatorów komórkowych LTE, a nawet 5g to jest pożal się boże smiech na sali, te same problemy co opisujesz niestety, ale nawet mieszkając w Bydgoszczy nie wszędzie chcą podpiąć "kabel" jesteśmy skazani na żałosnych dostawców i ich "(NIE)łaskę"

Zostaw merytoryczną opinię o RFC Ogólnopolski dostawca Internetu i Telewizji - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w RFC Ogólnopolski dostawca Internetu i Telewizji?

Zobacz opinie na temat firmy RFC Ogólnopolski dostawca Internetu i Telewizji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RFC Ogólnopolski dostawca Internetu i Telewizji?

RFC Ogólnopolski dostawca Internetu i Telewizji