Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

E klasa dla cieniasa :)

jak on dosięga do pedałów w E klasie? Pewnie ten jego misiewicz musi go wozić teraz? :) Niemiec płakał jak oddawał i ledwo udało się zamontować LPG do diesla :)

trotel

moja auto jest wery gut bo to mercejdis bync w wersji business LPG turbo dizel. Wszystkie niemce płakały jak żem brał i goniły mje do granicy bo sie rozmyśliły a tera dzwonio czasem co by posłuchać jak silnik chodzi na gazie. To je dobra ałto tylko ten niemiec jakiś czarnawy był i jakby po tureckiemu godoł jak spawał... yyy znaczy sprzedawał:)

gazownik

mówiłem trotlowi, że gazu LPG nie wsadza się do diesla ale się uparł... Wcześniej lał olej kujawski do baku ale promocja w biedrze się skończyła :)

niemiec

oh ja, naturliś! Płakałem jak trotlowi sprzedałem mojego merca! Kto by pomyślał, że w 10 lat przejechał tylko 65 000 km

E klasa

kupcie sobie nowe sweterki bo od lat nosicie te same powyciągane... Widziałem jak kupujecie pasztet z promocji w biedronce a opowiadacie o mercedesach... Pewnie niemiec płakał jak oddawał :) Ile dałeś za instalacje LPG do merca? :)

konusy

w S klasie nie sięga nogami do pedałów i gazu nie da się zamontować :)

bidoki

szef jeździ E klasą??? To co to za firma?? Mój szef jeździ s klasą!

Filippe

Przede wszystkim swojemu wizerunkowe szkodzą. Wiadomo, że na śmieciowej umowie, na własnej działalności można popracować chwilę na początek zdobywania doświadczenie zawodowego ale szybko człowiek orientuje się, że takie firmy wyzyskują i wykorzystują go tylko w ten sposób... i trzeba szukać jakieś rozsądniejszej oferty. Wątpliwa renoma tej firmy na rynku też szkodzi pracownikowi w niej zatrudnionemu. Często można stać się pośmiewiskiem pracując dla osób tego typu i może ktoś nas uznać za nieudacznika albo desperata skoro godzimy się na taką współpracę i współpracę z takimi ludźmi.

August

Polecam tą firmę, pracuje od kilku lat, nigdy nie miałem problemów, można dobrze zarobić. Nie rozumiem tych co krytykowali jak jeżdziliśmy Pandami, teraz krytykują jak jeżdzimy Mercedesami. Firma ciągle się rozwija i tak też najprawdopodobniej pozostanie. Pozdrawiam pracowników Feldera.

szef
@August

jakimi mercedesami ty jeździsz? Jakoś ja widzę tylko starzejące się skody na gaz. Jak przykleisz znaczek mercedesa na skodę to nadal masz skodę tyle że ze znaczkiem od mercedesa... Tłumoki :)

August
@szef

Znowu ktoś pisze nieprawdę. Wątpię żeby to był "szef", jeżdzi nówką E klasą. Same Mercedesy klasa C i klasa A. Wymieniają samochody co 3 lata.

Filippe

Znam Felder Group i wiem, że to dobra i profesjonalna firma. Po lekturze wpisów myślę, że wiele osób nie powinno nigdy pracować w takich firmach jak Felder, gdyż tylko szkodzą wizerunkowi .

DOMOFON
@Filippe

Dodaj też že robisz tam już 10 lat i nazywają cię " ucho prezesa"

Artur
@Filippe

Witam Filippe. W pełni się z tobą zgadzam. Felder to bardzo dobra firma, pieniądze regularnie na koncie każdego 20-tego, roczny Ford Focus do własnej dyspozycji, a kierownik po sprzedaży 2 CNC mnie na rękach nosi.

ogłoszenie
@Artur

Teraz szukają tłumaczy znających język, którym posługuje się trotel. Poszedł tak daleko w swój własny, przez siebie wymyślony dialekt, że nikt nie rozumie co mówi. Szczególną trudność sprawia mu odpowiedź na pytanie o pieniądze... Próbowali po polsku, rosyjsku, niemiecku, angielsku, czesku ale bezskutecznie, nie rozumie ani słowa. Jeśli znasz język trotli wyślij CV na donosze@failure.com.pl CV musi być po trotlowemu bo inaczej nie będziemy brali go pod uwagę:) Uwaga mercedes wyglądający jak skoda na gaz do dyspozycji... :)

prawda demaskuje kłamców
@Artur

Nie radzę wierzyć w bajki wypisywane tu przez jakiegoś człowieczka z tej firmy. Od lat ta sama osoba wciela się na tym forum w różne postaci, głównie w zachwyconych pracowników. Prawda jest zgoła inna . Oni non stop szukają następnego naiwnego do roboty. Nie polecam.

Felder

Witamy wszystkich, firma aktualnie zatrudnia ok. 100 osób, pracujących w 10 przedstawicielstwach. Po przejściu okresu próbnego rotacja personelu jest bardzo niska. Zarobki w firmie mają następujące wahania: pracownik biurowy w dziale serwisu i handlowym zarabia od 1,5 do 3,5 tys. netto, handlowiec zarabia od 3,5 do 8 tys. netto, w dziale serwisu technik pracujący w terenie zarabia od 3.0 tys do 4,5 tys netto. Oferujemy zatrudnienie na umowie o prace lub własne 1 osobowe firmy ( własna działalność gospodarcza ) w zależności od charakteru wykonywanej pracy. Dodatkowe informacje podczas rozmowy kwalifikacyjnej. OBECNIE SZUKAMY HANDLOWIEC na woj. lubelskie, świętorzyskie SERWISANTA MASZYN CNC na woj. śląskie. PRACOWNIK BIUROWY, SPRZEDAWACA do siedziby Żory. Kontakt: cv@felder.pl

do samego końca, twojego lub jej :P
@Felder

Już nieaktualne. Teraz szukają tłumaczy znających język, którym posługuje się trotel. Poszedł tak daleko w swój własny, przez siebie wymyślony dialekt, że nikt nie rozumie co mówi. Szczególną trudność sprawia mu odpowiedź na pytanie o pieniądze... Próbowali po polsku, rosyjsku, niemiecku, angielsku, czesku ale bezskutecznie, nie rozumie ani słowa. Jeśli znasz język trotli wyślij CV na donosze@failure.com.pl CV musi być po trotlowemu bo inaczej nie będziemy brali go pod uwagę:)

do samego końca, twojego lub jej :P
@Felder

ile osób przechodzi okres próbny, ile ono trwa i jak na nim wyglądają zarobki? Ile procent zarobków wynosi 1500 albo 3500 a ile 4000 albo 8000? Jaka jest szansa na umowę o pracę a ile osób jest zmuszona tyrać na śmieciowej własnej działalności? Po jakiemu mówi trotel, czy sam zna ten dialekt?

Karol

Mam pytanie czy aktualna jest oferta pracy dla "Tłumacz Pomocniczy ze znajomością języka niemieckiego" ? Na forum ktoś będzie wiedział a przy okazji może dowiem sie coś wiecej?

Lingwistyczne centrum zdrowia
@Karol

Już nieaktualne. Teraz szukają tłumaczy znających język, którym posługuje się trotel. Poszedł tak daleko w swój własny, przez siebie wymyślony dialekt, że nikt nie rozumie co on mówi. Szczególną trudność sprawia mu podpowiedź na pytanie o pieniądze... Próbowali po polsku, rosyjsku, niemiecku, angielsku, czesku ale bezskutecznie, nie rozumie ani słowa. Jeśli znasz język trotli wyślij CV na donosze@failure.com.pl CV musi być po trotlowemu bo inaczej nie będziemy brali go pod uwagę:)

Do Karol

Dzięki, współczuję Panowie a może już Panienki

@Do Karol

Dzięki... jakoś dajemy radę. Mężczyzna nie da się konusowi robić, więc panienki z nas są bez wątpienia...

Karol

oczywiście trzeba czasem strzelić z ucha, przydziobać komuś, donieść na kolegę albo possać władcy ale łatwo do tego przywyknąć po latach... Ja tu ciągnę (dosłownie) parę lat i żyję... grunt to zapomnieć co to honor, godność, ciasne zwieracze i szacunek do siebie. Jak już zrozumiałem, że jestem nikim, muszę być uległy i posłuszny bo mnie zwolnią albo nie zapłacom to poszło jak po maśle (albo wazelinie)

Karol

Jestem pracownikiem w tej firmie i po lekturze wpisów osobiście zwolniłbym część ludzi. Są osoby pracujące sumiennie i nie narzekające natomiast osoby, które są na bakier z pracą mają najwięcej do powiedzenia!! W firmie pracuje mi się dobrze ale ja pracuję solidnie.

Zeńka

Widziałam ofertę pracy dla tłumacza z językiem niemieckim i mam pytanko czy jest jeszcze aktualna? Jak przebiega rekrutacja? Jak się pracuje w firmie, chodzi mi o ludzi jacy pracują? Lubię wiedzieć przed rozmową .

Zeńka
@Zeńka

Sorry, pytanie nieaktualne! Wystarczy poczytać na tym forum i wszystko staje się jasne.... dziękuję za taką współpracę...

Artur
@Zeńka

Nie polecam a wręcz przestrzegam, nie warto, szkoda nerwów, zdrowia, czasu i pieniędzy w niektórych przypadkach.

M.

a w tej firmie wśród pracowników panuje straszna zawiść i dlatego między innymi tam już nie pracuję. Krainy psów i małp to Śląsk oczywiście !!!

Natalia

Felder Group Polska Sp. z o.o. to profesjonalista w swojej branży, niestety na hejt narażony jest każdy.

der Trotel - dyktator na miarę naszych możliwości
@Natalia

Jest cała masa firm o których nikt tu nie pisze albo pisze bardzo mało... Są to uczciwe firmy, uczciwie traktujące pracowników i klientów nie dając nikomu powodów do "hejtu". Ta strona jest rodzajem forum na którym pracownicy wystawiają oceny i opinie swoim pracodawcą a także opisują warunki pracy i zatrudnienia w konkretnej firmie na konkretnym stanowisku. Nie byłoby żadnej krytyki gdyby nie było do niej powodu, a ilość krytyki świadczy o ilości powodów czy problemów. W tym konkretnym przypadku ktoś nie potrafi pojąć znaczenia słowa "krytyka" i każdą opinię, która mu się nie podoba nazywa "hejtem"... Śmieszne jak firmy wdają się w polemikę z pracownikami na forum publicznym, zamiast zająć się problemami w relacji pracownik - pracodawca wewnątrz swojej firmy. Na szczęście swoboda wypowiedzi w internecie pozwala wyrażać swoją opinię czy się to komuś podoba czy też nie. Niektóre siły i frakcje usiłują walczyć z wolnością wypowiedzi ale to się nigdy więcej nie uda, bo komuna nie wróci już nigdy a dzięki krytyce konsument, pracownik... itd ma szansę zdobyć więcej informacji o produkcie czy pracodawcy w całym gąszczu marketingowego bełkotu zalewającego świat kłamstwami sprytnie wymyślanymi przez działy PR, HR, MR wielkich korporacji czy grup politycznych albo małych firemek z przerostem swojego ego.

modny w tych czasach "hejtet"
@Natalia

Nie no oczywiście, najlepiej by było gdyby niepotrzebne złe opinie każda mająca coś na sumieniu firma mogła zakrzyczeć swoją propagandą korporacyjną przy pomocy opłaconych trolli internetowych albo zapłacić za ich usunięcie administratorowi portalu tak aby nikogo nie drażniły... Komuna się skończyła mimo tego co obecny rząd wyczynia w kraju... I cenzury nie będzie w internecie choć widzę, że niektórym by się marzyła cenzura pod pozorem tzw. "hejtu" i walki z nim. Pracownik cię krytykuje za warunki pracy, zatrudnienia, wynagrodzenia.... to hejter, klient krytykuje twoją postawę wobec niego albo twój towar który mu sprzedałeś... to hejter hejtuje a ty oczywiście nie masz sobie nic do zarzucenia no bo jak... Hipokryzja i bezczelność wszystkich mirków i januszy polskiego biznesu osiąga szczyty. Skończyły się czasy pańszczyzny i niewolnictwa...

samiec dzikiej polskiej krowy
@Natalia

Na hejt narażony jest każdy kto postępuje niewłaściwie wobec innych. Moim zdaniem modne się stało słowo hejt i jest ono nadużywane do granic możliwości. Jeśli kupiłeś na allegro buty, które rozpadły się po tygodniu i napiszesz w internecie, że buty są do d...y to jest hejt, jeśli pracodawca cię oszuka albo traktuje jak chłopa pańszczyźnianego zatrudniając na śmieciówce albo własnej działalności i ośmielisz się skrytykować ten stan rzeczy to też jesteś hejterem. Paranoja! A oszukiwanie, wykorzystywanie, zastraszanie pracowników przez pracodawcę to nie jest hejt? Nieeee to biznes jest przecież:) W internecie każdy maluczki jest na równi z chamem z dużej firmy traktującej ludzi z góry. A każdy cham płaci za swoje chamstwo.

Julita

@lud pracujący miast i lublina Uważam, że z takim pytaniem powinieneś zwrócić się bezpośrednio do Felder Group Polska Sp. z o.o.

Sprawiedliwość
@Julita

A ja myślę że uczciwa firma nie ukrywa niczego przed kandydatem na pracownika i nie musi płacić za usuwanie komentarzy... Co sądzisz Julita o firmach ukrywajacych prawdziwe warunki albo zarobki a w ogloszeniu pomijających istotne informacje? Dużo tu takich macie?

lud pracujący miast i lublina

UWAGA to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firma - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem chyba?

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.