Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

Mareczek

Może mi ktoś wyjaśnić jaka jest przyczyna, że Felder ma tak długą listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty, nowe umowy? Interesuję się firmą ponieważ mam zamiar aplikować na stanowisko technika serwisu. Jakie umowy firma podpisuje z nowymi kandydatami?

Ahtung
@Mareczek

Długa historia ofert wynika z bardzo dużej rotacji pracowników a rotacja wynika między innymi z bardzo złej atmosfery w firmie i beznadziejnie złych warunków. Nie ma umowy o pracę, jest własna działalność gospodarcza. Masa ludzi skarży się też na system naliczania prowizji, wypłaty i tego jak firma ich traktuje np na odchodne. Poczytaj przyjacielu co tu piszą... Ja nie polecam i przestrzegam przed współpracą z nimi.

W koncu przejrzalem na oczy,szkoda ze tak pozno

Brawo panowie ????, 8 przykazań felera , wszystko sie zgadza , pracowalem tam 6 lat

Felek

Jeśli jest tak zła atmosfera jak piszecie to może warto rozmawiać z szefostwem? Ciężko pracuje sie w takich warunkach. Pracowałem w firmie i było super.

kręgowego
@Felek

Michał a ty czasem nie siedzisz obok "szefostwa" najbliżej? (przepraszam wszystkich szefów za nazywanie trotla szefem) Nadal tam pracujesz od 15lat przecież?

Michał czy jak raczej wolisz "felek" ależ oczywiście, że feler ma też wiele pozytywów o których warto napisać i oto kilka z nich: 1. nie pracuję już tam, 2. skoro tam nie pracuje to nie możecie mnie więcej oszwabić, 3. skoro nie oszwabicie mnie to nie narzekam na zarobki i wiem za co pracuję, 4. nie muszę patrzeć na dwa konusy bo siedzicie w żorach a ja gdzieś indziej, 5. wy pracujecie tam a ja gdzieś indziej, 6. koledzy z felera nie donoszą na mnie bo donoszą na siebie na wzajem, 7. ludzie bez kręgosłupów mogą u was znaleźć zatrudnienie mimo, że nikt inny ich nie chce, 8. lepiej żeby wszystkie niedorajdy siedziały u was niż mają pełzać po innych firmach Z braku czasu i chęci pozostanę przy 8 ale może ktoś coś doda dla misia pysie?

Felek

Czy jesteście pewni, że nie można powiedzieć coś pozytywnego na temat firmy? Może jednak są tematy warte wspomnienia, może tylko złość wzięła przewagę? Firma ma tak długą tradycję, jest specjalista w swojej branży, może warto zawalczyć o miejsca pracy?

dyr. handlowy Rafał Ciećko
@Felek

najbardziej pozytywną rzeczą w felderze jest to, że nie trzeba w nim pracować... można pracować gdzieś indziej... to w sumie jedyny pozytyw jaki dostrzegam w tej firmie

Jestem po 2 rozmowie, byłem w Żorach, rozmawiałem osobiście z kierownikiem sprzedaży, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania, jeżeli Felder zdecyduje się żeby mnie zatrudnić to nie widzę powodu dla którego miał bym odmówić, na żywo wszystko wygląda pozytywnie, opisywane tutaj negatywnie aspekty współpracy wydają się wielce przesadzone długo o nich rozmawialiśmy, tak na marginesie z byłym już pracodawcą rozstałem się raczej neutralnie wyjaśniliśmy sobie wszystko podczas ostatniej rozmowy dziwi mnie fakt wyżywania się na byłym pracodawcy i współpracownikach anonimowo w internecie, to mogą robić tylko słabi, małostkowi, zakompleksieni ludzie którzy czy w tej czy w innej firmie nie będą w stanie nic osiągnąć z takim podejściem, to moje skromne zdanie. Pozdrawiam osoby z Felder które poznałem bez względu na to czy będziemy współpracować czy nie.

August

Felder Group Polska Sp. z o.o. z tego co mi wiadomo naprawdę dobrze się rozkręca, wszystko jest tutaj zdecydowanie na swoim miejscu, moim zdaniem warto się tym zainteresować.

szansonista

ta firma to DRAMAT!!! Nie polecam!!! Moim zdaniem kłamią tu.

stary felderowiec

beznadziejna firma, najgorsza w jakiej kiedykolwiek pracowałem i do tego oszukali mnie a teraz usuwaja niewygodne dla nich komentarze!!! Uwaga na tą firę, nie poleca i przestrzegam!!! Radzę poczytać to forum od początku bo dwie gwiazdki na pięć i ponad 1400 wpisów, głównie negatywnych świadczy o czymś...

Krasnik
@stary felderowiec

"stary felderowiec" w jaki sposób ciebie oszukali ?

@stary felderowiec

Witamy, zarzut o oszustwo wysunięty w stosunku do naszej firmy jest bardzo powazny i szkalujący dobre imię naszej firmy. Zawsze wywiązujemy z zobowiązań wynikających z umów, zarówno z naszymi pracownikami jak i klientami. Chcielibyśmy poznać konkretne okoliczności i przyczyny, które sprawiły, że Państwo stawiacie taki zarzut. Stąd też prosimy o ich podanie na info@felder.pl abyśmy mogli tę sytuację wyjaśnić.

Felek

Felder Group Polska jest dobra, rozwojową firmą i myślę, że nie zmienia tego próby oczerniania firmy. Jak w każdej firmie tak i tu znajdą się osoby, których celem nadrzędnym jest dokuczenie tylko dlatego, że sami nie pracują dobrze. Komentowanie i obijanie się to ich praca.

Stary Felderowiec

Firma Felder jest najszybciej rozwijającą się firmą z branży. Faktycznie handlowcy pracują na własnej działalności. Firma dopłaca do wynagrodzenia kwotę na opłatę ZUS. Ma to swoje wady - ograniczenie świadczeń emerytalnych w przyszłości. Ale chyba nikt nie liczy na wys. emeryturę z ZUS. Działalność to też profity. Możesz robić zakupy z odzyskaniem kosztów ,paliwo , koszty eksploatacji itd. Firma Felder zatrudnia FACHOWCÓW i ci zarabiają bardzo dobrze. Jeżeli umawiasz się na konkretny rezultat twojej pracy i go realizujesz to zarabiasz konkretnie, wielokrotność średniej krajowej. Jeżeli jesteś "super fachowcem" na rozmowie kwalifikacyjnej ,a nie ma efektów twojej pracy przez kilka miesięcy to tobie dziękują. Nie ukrywam, że pracuję ponad 3 lata i kilkunastu "tzw. fachowców" się przewinęło, ale też bardzo dużo ludzi pracuje całymi latami.

Felek

Odpowiedź to bardzo duża rotacja pracowników i słabe warunki.

Felek

Felder Group ma dużą listę ofert pracy. Zastanawiam się jaki jest tego powód? Nowy oddział czy jakaś rewolucja? Może ktoś coś wie i mógłby napisać kilka słów?

Więcej informacji można uzyskać po przesłaniu CV Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: cv@felder.pl lub przez portal gowork Poszukujemy do centrali w Żorach PRACOWNIKA BIUROWEGO OBOWIĄZKI kontakt z klientem w celu realizacji zleceń przygotowywanie dokumentów handlowych zamawianie maszyn w firmie macierzystej w Austrii WYMAGANIA wykształcenie minimum średnie znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie OFERUJEMY zatrudnienie na pełnym etacie, na umowie o pracę indywidualne przyuczenie do obowiązków pracę w koleżeńskim i zaangażowanym zespole długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: cv@felder.pl lub przez portal gowork

Widziałam ofertę pracy dla pracownika biurowego w Rybniku. Może ktoś mógłby dodać w tym temacie jakaś informację?

bla bla

Najwieksza beka to z kierownika z poznania ,szmieszny czlowieczek ktory wozi sie merolkiem i udaje kumatego a tak na serio to nie wie skad sie wzial i co w firmie robi .....

Dariusz

Felder Group ma potencjał i perspektywy rozwoju a dla ludzi to gwarancja stabilności pracy. To jest powód , że składam cv do firmy. Czytałem wpisy na forum i myślę, że pochodzą od złośliwych ludzi i tyle!.

detrotlyzacja

Widzisz trotel, jak miło kiedy ktoś ciecie traktuje tak jak ty innych? Jak się z tym czujesz? Nawet w porshe będziesz tylko trotlem, mercedes nic nie zmienia.

Niezmiernie jest nam przykro że Pani/Pan tak myśli o pracownikach naszej firmy. My jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy są osobami niezależnymi i podejmującymi samodzielne decyzje o pracy w naszej firmie.

pan/pani
@Felder Group Polska Sp. z o.o.

Nie oszukuj i szanuj pracowników a nie będzie ci przykro panie/pani trotel. Samodzielnie ale nie świadomi wielu faktów które ukrywasz pisząc nieprawdę. Teraz już nawet płacisz portalowi GOWORK za usuwanie niewygodnych dla ciepie trotlu wpisy. Po co? Prawda boli? To zacznij postępować uczciwie. Jest wiele innych miejsc w sieci gdzie ludzie mogą, i będą promować twoją firmę :) Wszystkim zapłacisz? Wpisy o mercedesach mówią o tobie twoich pracownikach wszystko... Nie trzeba ci lepszej reklamy panie/pani trotel.

szef szefów

mój szef jeździ S klasa, co to za szef w E klasie po niemcu :) Nie poszedłbym tam pracować nawet gdyby dawali ferrari...

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.