Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

witek

Jak wywalacie jednego za drugim z pracy to potrzebny, tylko po co następny skoro i tak zaraz wyleci? I jeszcze ta praca na własnej działalności gospodarczej.

ala

Dominik
@ala

Eh i ta własna działalność jeszcze? Nie warto się w to bawić skoro tyle jest ofert z etatem i podobna kasą. Z resztą napisać o zarobkach może każdy i co chce. Jaka jest prawda nie dowiesz się.

Arek
@Dominik

Dokładnie tak, ta własna działalność to beznadziejna forma zatrudnienia. Korzysta z tego tylko pracodawca a pracownik ma tylko minusy.

paweł

coś z tą firmą musi być nie tak, podejrzana jakaś... tyle złych opinii? za żadne pieniądze bym tam nie poszedł. Pracowałem kiedyś w czymś podobnym i oszukali mnie, nie zapłacili i nie byłem jedyny. Unikam teraz takich podejrzanych pracodawców.

miszcz

Pytanie czemu oni ciągle, nieprzerwanie i co tydzień szukają od paru lat pracowników na wszystkie stanowiska i regiony? Zaraz napiszą o rozwoju firmy... Od tylu lat, cały czas? To chyba są największą firmą świata albo coś z nimi nie tak...

były

Tylko niektóre minusy własnej działalności: brak świadczeń znanych z pracy na etacie, brak płatnego urlopu, brak urlopu, brak urlopu okolicznościowego, brak chorobowego jak na etacie czyli płaci ZUS a płaci on od stawki ubezpieczenia czyli od minimum podobnie jak składki emerytalne odprowadzanie są od 800 zł ( pierwsze emerytury na działalność już ruszyły, sprawdźcie), brak płatnych nadgodzin, brak odprawy, brak macierzyńskiego, tacierzyńskiego, brak zasiłku, brak ochrony rzecznika praw pracowniczych, brak możliwości skierowana sprawy do sądu pracy ( przydatne w felderze), brak funduszy socjalnych, brak jakichkolwiek świadczeń i przywilejów znanych z pracy na etacie, dodatkowe koszty księgowości, po zakończeniu działalność musisz rozliczyć się ze swoich kosztów i odpisów (policz dobrze) brak jakichkolwiek praw pracowniczych wobec pracowników, współpraca na zasadzie firma - firmie np dowolnie mogę was obciążyć karami, kosztami i robić z wami co chcą bo mają was w garść (i robią to chętnie) a co do 160 godzin pracy to nikt nie wyegzekwuje czasu pracy bo jesteście firmą i to wasz problem ile pracujecie... Jest milion zagrożeń związanych ze współpracą na własnej działalności i jest milion korzyści wobec umowy o pracę... Pierwsze emerytury z działalności już są, poczytajcie ile wynoszą, 600 zł, a nie odłożysz z tych zarobków tego co tracisz comiesięcznie... Zaraz Michał napisze jak jest super być na działalności i mieć 0 świadczeń i emeryturę 600 zł oraz być trzymanym za gardło przez pracodawcę zatrudniającego na działalność... Korzystają na tym wyłącznie pracodawcy. Powodzenia!

były

premie są jak jeti, jedni wierzą, inni nie wierzą, podobno ktoś kiedyś widział ale nie ma świadków ani dowodów.

Felder

Nie ma premii ! Podstawa i stawka godzinowa. Na poczatek 3000 zl na reke za 160 godzin. Razem z kwalifikacjami i stażem stawka godzinowa rośnie.

andrzej
@Felder

Ta jasne 3000 za 160 godzin? Chyba 3000 ale rubli i za 260 godzin na szkoleniu? Felder popraw błąd!

wstyd

Zastanawiam się czy ktoś tam w ogóle chodzi na te rozmowy o pracę? Ile pracowników się przewinęło przez tą firmę i ile było już na rozmowach? Są jeszcze tacy co nie byli?

koral złoty

Łeee tylko 2 gwiazdki na 6 możliwych? Na tysiąc opini 2/6? Egzamin oblany! Nie, dzięki!

były

Karakany nigdy się nie nauczą, że każde ich kłamstwo zostanie obnażone, zdemaskowane i napiętnowane tak długo jak będą kłamać publicznie w internecie!:) Tyle lat się nie nauczyły podstaw żeby siedzieć cicho z łbem w gnoju bo jak go wystawią to smród okrutnie się rozlezie po publiczności.

z ogłoszenia

Ten felder to jest jakaś bardzo podejrzana sprawa, tyle tu złego przeczytałem, że mówię zdecydowanie NIE ofercie pracy tej firmy i wielu jej podobnym dziwnym i niestabilny. Ooo nie nie będę kolejnym naiwnym oszukanym.

Roman

Wiesz, może teraz jest niewiele ale są ciągle od kilku lat, co tydzień, non stop. Czy to normalne??? Nie każdy szuka stabilnej pracy? A jakiej zatem szuka nie każdy? Nie stabilnej? Kto szuka według ciebie nie stabilnej pracy? Może ty i stąd twoje zainteresowanie ofertą feldera?

PODOBAŁO SIĘ? ODKUPIENIE?

Niezła laurka, piękne podziekowanie? Trzeba było nie kraść, trzeba było nie kłamać, trzeba było być człowiekiem, jeśli wiesz co mam na myśli? Ukradniesz a później dziwisz się że mówi (usunięte przez administratora)

elm

A ja sądzę, że takie mamy czasy w których każdy szuka stabilizacji i pewnego zatrudnienia bo wszyscy myślą o przyszłości. Felder widocznie nie zapewnia żadnej z tych rzeczy i stąd taka rotacja pracowników.

serwis

Ilu pracowników feldera rocznie znajduje lepszą pracę i odchodzi do innej firmy? Nie dziw się że jeszcze nikogo nie znaleźli bo ten stan rzeczy trwa od wielu lat... Ciagle kogoś szukają bo ciągle " ktoś znajduje lepszą pracę" albo idzie do konkurencji albo wylatuje i tak latami, ciągły przemiał ludzi, rocznie do jednego klienta potrafi przyjechać czterech różnych handlowców z feldera. Niedawno pisaliście że to najlepsza oferta na rynku i nigdzie tyle nie zarobisz? A tu nagle pouciekali na gorsze?

Felder

Obecnie szukamy 2 serwisantów na teren Krakow i Zory. W pazdzierniku planowany następny nabór 8 handlowców i 4 mobilnych serwisantów.

g prawda
@Felder

A ja mam pytanie co się stało z tymi na których miejsce szukacie nowych ludzi. Odeszli sami czy trotle im pomogły?

Felder

Mobliny serwisant pracuje w promieniu 200 km od miejsca zamieszkania, potrzebny na teren: Kraków + Żory.

były

umowa umową a w felderze życie życiem

FELDER
@były

Zycie jest zyciem. Jak wyrabiasz tylko 60-70% celow to niestety zegnasz sie z ta praca i mozliwoscia zarobku 5-6000 zl na reke. 40 handlowcow wie co trzeba robic !

@FELDER

ja sądzę, że bardziej istotna sprawa od wyrabiana targetów to ssanie i lizane odpowiednich organów i części ciała, właściwych osób:) -6000 A czemu znowu szukacie nowych serwisantów?

@były

Oto styl wypowiedzi "byłego", jednocześnie nowych pracowników osławionej, profesjonalnej konkurencji. Nie ma miejsca dla takich osob w firmie FELDER.

bobzun
@Felder

nie tylko dla takich byłych ale i takich myślących samodzielnie:)

głupich nie sieją
@FELDER

Hehehehe 5-6000 handlowiec w felderze zarabia??? Co za bzdura! 40 handlowców??? To chyba z tymi na okresie próbnym, czekających na wylot i z tymi co już robią u konkurencji licząc??? Nie klamcie kurduple!:)

FELDER

Kazdy pracownik i wspolpracownik Felder w dniu rozpoczecia pracy ma podpisną umowe. Plan szkolenia: 2 tygodnie podstawowe szkolenie w siedzibie Felder, pozniej 1 tydzien praca w terenie z doswiadczonym technikiem serwisu, pozniej 1 tydzien szkolenie uzupelniajace w siedzibie FELDER. Po przejsciu tych wstepnych szkolen samodzielna praca w terenie. Dodatkowe szkolenia cykliczne produktowe oraganizowane sa indywidualnie w pozniejszym terminie w zaleznosci od opanowania umiejetnosci przez technika serwisu. Zarobki okreslone sa w umowie, rozliczenie czasowe jest minutowe wedlug wskazan GPS. Szukamy technikow serwisu na teren: Kraków i Zory

poszukiwacz
@FELDER

A dokładniej mógłbyś rozwinąć temat zarobków w czasie okresu szkolenia? Ile na rękę zarabia taki nowy pracownik, który dopiero przyszedł do firmy i się szkoli właśnie? Pytam bo widzę tu ciągle wymijające odpowiedzi na to pytanie zadawane wielokrotnie.

@poszukiwacz

Welug umowy: okolo 3000 zł za 160 godzin

kamil

były

chcesz popracować za darmo a wcześniej założyć sobie działalność?? Witaj w drużynie opóźnionych umysłowo!! Jesteś idealnym kandydatem do zostania serwisantem. A na czas tego szkolenia podpisujecie jakąś umowę?? Może trzeba to zgłosić do inspekcji pracy albo do zusu czy us?

uwaga na oszustów

Skończ już(usunięte przez administratora) i odpowiedz na proste pytanie: Ile płacicie nowemu pracownikowi w trakcie szkolenia dwumiesięcznego??? Jak wygląda takie szkolenie, na czym polega, ile godzin dziennie, ile dni w tygodniu, gdzie to szkolenie i jak długo trwa??? Czyżby nic nie płacili a szkolenie polega na zasuwaniu i pomaganiu serwisantowi w terenie???:) No to ja bym się nie dziwił, że nikt tam nie chce przyjść do pracy. Typowy trotel...:)

uwaga na oszustów

Podejrzewam, że pi...sz i sciemniasz! Więc zapytam raz jeszcze: ile płacicie nowemu pracownikowi w czasie tych dwóch miesięcy szkolenia? Jak wygląda szkolenie nowego pracownika? W końcu sam odpowiem chyba:)

serwis

Bardzo podejrzane, że tyle piszą na wszystkie tematy a jak pada pytanie: ile płacicie w czasie tych dwóch miesięcy szkolenia? Jak wygląda szkolenie? To nagle cisza. Bardzo podejrzana sprawa. Uwaga na takie firmy!

bobzun
@serwis

Widać nie bez powodu mają tyle negarywnych opinii. Mają na go work tylko 2 gwiazgki na 6 możliwych. Praca 2/6, szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.