Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

obrońca

spokojnie ja bym im dał szansę na odpowiedź, może pomyłkowo przestrzelili w ogłoszeniu z tymi 3000zł netto i teraz wstydzą się przyznać do błędu żeby nie być posądzeni o kłamstwo i oszustwo. Luzik chłopaki, każdy może się mylić:)

zainteresowany

Witaj @wert pytam ponownie bo widzę, że piszesz na tym forum od kilku lat pod tym samym nickiem więc rozumiem, ze jesteś pracownikiem firmy FELDER i ją reprezentujesz rzecz jasna. Mam do ciebie dwa konkretne pytania na które nie mogę uzyskać odpowiedzi a same pytania są usuwane z forum jakby były niewygodne dla firmy FELDER GROUP POLSKA. Nie sądzę żeby firma FELDER miał coś do ukrycia w kwestii zarobków i umów więc proszę o szybką odpowiedź na pytania: W jaki sposób jest zapisana w umowie kwota gwarantowana 3000zł netto miesięcznie, zwłaszcza, że z tego co mi wiadomo współpraca jest tylko i wyłącznie oparta na własnej działalności gospodarczej (mimo iż w ogłoszeniu nie ma o tym fakcie żadnej wzmianki? Proszę też o jasną informację na jaką umowę może liczyć nowy pracownik firmy FELDER: o pracę, zlecenie, dzieło, własna działalność gospodarcza? Nie mogę doprosić się odpowiedzi od FELDER GROUP POLSKA, mam nadzieję, że nie są oszustami a brak odpowiedzi nie jest spowodowany jakąś nieprawdą zamieszczoną w ogłoszeniu o pracy? Kurcze byłoby kiepsko:)

zainteresowany

Witaj @wert widzę, że piszesz na tym forum od kilku lat pod tym samym nickiem więc rozumiem, ze jesteś pracownikiem firmy FELDER i ją reprezentujesz rzecz jasna. Mam do ciebie dwa konkretne pytania na które nie mogę uzyskać odpowiedzi a same pytania są usuwane z forum jakby były niewygodne dla firmy FELDER GROUP POLSKA. Nie sądzę żeby firma FELDER miał coś do ukrycia w kwestii zarobków i umów więc proszę o szybką odpowiedź na pytania: W jaki sposób jest zapisana w umowie kwota gwarantowana 3000zł netto miesięcznie, zwłaszcza, że z tego co mi wiadomo współpraca jest tylko i wyłącznie oparta na własnej działalności gospodarczej (mimo iż w ogłoszeniu nie ma o tym fakcie żadnej wzmianki? Proszę też o jasną informację na jaką umowę może liczyć nowy pracownik firmy FELDER: o pracę, zlecenie, dzieło, własna działalność gospodarcza?

zainteresowany

Właśnie ja mam kilka pytań związanych z tym stanowiskiem: 1. w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, 2. czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? 2. Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. 4. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Bardzo proszę o wyczerpującą odpowiedź na moje pytania gdyż jestem zainteresowany tym stanowiskiem.

szukam pracy

Cześć Romek. Dzięki za napisanie wymagań na tym stanowisku. Jestem zainteresowany tym stanowiskiem i chciałbym się dowiedzieć jaką dostaje się tam umowę, w jaki sposób jest zagwarantowane te 3000zł netto w umowie, np czy jest to podstawa? Słyszałem, że zatrudniacie tylko na własnej działalności i chciałbym się dowiedzieć jak te 3000zł netto są tam zagwarantowane umową? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

126 pytanie bez odpowied5i

W ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?

Amanda

a ja ci obiecuję że świnie latają. I latają? No właśnie:)

nieznajomy

dokładnie @wert jest konkretny syf i straszny dramat, omijajcie z daleka!!!

Eksper HR

Benefity niczego tu nie zmienią, trzeba zmienić dyrektora i prokurenta. Tych wylać na zbity ryj a przyjąć w ich miejsce ludzi potrafiących szanować pracownika i zachowywać się po ludzku a nie jak to ma miejsce aktualnie. Szef czy dyrktor powinien mieć klasę i kwalifikacje a nie zachowywać jak siła oderwany od pługa i kierować się paranoiczną podejrzliwością i mierzyć innych swą własną miarą człowieka nikczemnego.

Alek

Atmosfera jak zwykle jest beznadziejna.

FELER

Tylko 4? 4 rekrutacje na 10 oddziałów firmy to mało? Szukają następnych na prawie połowę swoich oddziałów znowu, jak co tydzień, miesiąc rok rocznie w kółko i to niby jest norma i znikoma rotacja?

FELER

Na pewno, jest to bardziej pewne niż to, że węgiel jest czarny. Oni zawsze prowadzą rekrutację, 365 dni w roku. Rotacja pracowników jak śmigła w helikopterze.

były

no niestety niema... pozytywne jest to, że pozytywów brak i wkrótce nie będzie o czym mówić...

były

z beznadziejności, głupoty, niekompetencji, donosicielstwa, kumoterstwa, kretyństwa, niesprawiedliwości, marności zarobków, braku słabości umów i pracy, własnej działalności, traktowania pracowników, wyrobników i ogólnego dziadostwa w niej panującego...

Nikon

Niestety ta oferta ma 5 lat i przewaliło się przez ten czas masa ludzi na te stanowiska. Pewnie znowu jakiś wyleciał albo konkurencja go kupiła trzeba kolejnego... I tak w kółko, bez końca... Za tydzień, miesiąc, 2, 5, rok znowu spirala rotacji będzie się kręcić. Powinni zmienić branżę na zbieranie danych osobowych albo na pisanie ogłoszeń.

były

taaa i doświadczenie w hydraulice, bo często będzie miał przepychaną kanalizacje:) Zastanawiasz się jak będzie wyglądała u nich oferta pracy? Poważnie? Albo to znowu pisze michał albo jesteś upośledzony umysłowo?

Felder

Aktualnie szukamy technika serwisu mobilnego: teren Kraków + Żory. Witamy wszystkich, firma aktualnie zatrudnia ok. 100 osób, pracujących w 10 przedstawicielstwach. Po przejściu okresu próbnego rotacja personelu jest bardzo niska. Zarobki w firmie mają następujące wahania: pracownik biurowy w dziale serwisu i handlowym zarabia od 1,5 do 3,5 tys. netto, handlowiec zarabia od 3,5 do 8 tys. netto, w dziale serwisu technik pracujący w terenie zarabia od 3.0 tys do 4,5 tys netto. Cały personel firmy odbywa ciągle, cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje. W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@felder.pl

Olek

Może się trafi??? A może z wypłatą jest podobnie, może będzie a może nie będzie??? To cały problem feldera "MOŻE" jak będziesz się podlizywał, może jak cię polubią, może jak trotlowi trafi się lepszy humor, może, może. Co znaczy może się trafi? Radzę handlowcom i serwisantom odpowiadać w ten sam sposób przełożonemu albo trotlowi na pytanie o plany, targety, sprzedaż czy serwis! "MOŻE SIĘ TRAFI A MOŻE NIE":)

Antoni M.

michał skończ bo już robisz się żałosny:) Taaa k...a ktoś szuka roboty w necie, trafia na wasze ogłoszenie i później na to forum i nagle przychodzi mu do głowy żeby napisać takiego farmazona jak: "Ostatnio to pokazały się tylko oferty na tych mobilnych serwisantów obrabiarek do drewna. To doskonały znak, że się wciąż rozwijają po prostu. Wiadomo czy oprócz podstawy zarobków są jakieś premie do tego? Dzięki " No k.... stary kto to łyknie? Przecież trzeba by być kretynem:) FIRMA DRAMAT A TO PISZE JEDEN Z ICH GŁÓWNYCH MENTORÓW I PRZEŁOŻONYCH!!! Ja bym przemyślał wysyłanie tam CV no chyba, że CV kogoś innego, kogoś kogo nienawidzicie:)

Eh i ta własna działalność jeszcze? Nie warto się w to bawić skoro tyle jest ofert z etatem i podobna kasą. Z resztą napisać o zarobkach może każdy i co chce. Jaka jest prawda nie dowiesz się.

krzysiek

no właśnie nie, wydaje ci się bo to niezły zap....l a do tego własna działalność, marna kasa i kupa godzin do wyrobienia i nawet laptopa nie dają! p.s. Michu nie wygrasz bo frajer jesteś:)

witek

Jak wywalacie jednego za drugim z pracy to potrzebny, tylko po co następny skoro i tak zaraz wyleci? I jeszcze ta praca na własnej działalności gospodarczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.