Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

Felder

ale nie ulega wątpliwości, że powinni informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firma - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?

Felder

Witamy wszystkich, firma aktualnie zatrudnia ok. 100 osób, pracujących w 10 przedstawicielstwach. Po przejściu okresu próbnego rotacja personelu jest bardzo niska. Zarobki w firmie mają następujące wahania: pracownik biurowy w dziale serwisu i handlowym zarabia od 1,5 do 3,5 tys. netto, handlowiec zarabia od 3,5 do 8 tys. netto, w dziale serwisu technik pracujący w terenie zarabia od 3.0 tys do 4,5 tys netto. Handlowcy i serwisanci prowadzą 1 osobowe firmy. Cały personel firmy odbywa ciągle, cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje. OBECNIE SZUKAMY SERWISANTÓW MASZYN CNC: woj. śląskie siedziba ŻORY. W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@felder.pl

babbi90

Felder

Witamy wszystkich, firma aktualnie zatrudnia ok. 100 osób, pracujących w 10 przedstawicielstwach. Po przejściu okresu próbnego rotacja personelu jest bardzo niska. Zarobki w firmie mają następujące wahania: pracownik biurowy w dziale serwisu i handlowym zarabia od 1,5 do 3,5 tys. netto, handlowiec zarabia od 3,5 do 8 tys. netto, w dziale serwisu technik pracujący w terenie zarabia od 3.0 tys do 4,5 tys netto. Handlowcy i serwisanci prowadzą 1 osobowe firmy ( własna działalność gospodarcza ). Cały personel firmy odbywa ciągle, cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje. OBECNIE SZUKAMY SERWISANTA MASZYN CNC na woj. śląskie. W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@felder.pl

@Felder

Michał co ty za brednie pleciesz, napisz jak naprawdę zarabiają ci twoi poganiacze, który pracownik biurowy ma 3,5 tys na ręke no chyba ze mówisz o pani kierownik tej od przystawek :) a który to przedstawiciel ma 8 tys? chyba ten co siedzi obok twojego stołka i na stanowisko kierownika dostoł się rychlo wczas rzecz jasna za pośrednictwem swojej żonki. ludzie ta firma to żenada zatrudniają ludzi tylko z polecenia. a jak już kiery trefi tam z drogi to go i tak wypier... po jakimś roku - bo niby (usunięte przez administratora) szef karzełek zamiast zając się sprawami oczywistymi ti siedzi w kajucie i czyta co tam pracownicy pisza na sometime :) dejcie se spokój z tą firmą

633-12

Chyba najbardziej aktywne forum na tej stronie. Z czego to wynika? Dla mnie jakiś były pracownik prowadzi prywatna wojenkę. Dla mnie Felder to dobra szkoła życia, słabi nie mają szans. Nie jest łatwo, ale ambitni i dobrzy maja szansę sporo się nauczyć i coś znaczyć w branży.

Ztyk

Wiadomo jak tam jest źle tylko nam, tym co tam pracują albo pracowali a szukając pracy nie wiesz o niej nic i dla tego nie ulega wątpliwości, że powinni informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem? Oryginalne plany, odważne kroki? Co ty gadasz Michał, słońce ci pali na głowę? Zaczynasz popadać w paranoiczny fanatyzm... Znajdź w końcu hobby, skończ z masturbacją i alkoholem:)

kopl

tylko co ukrywają, czemu nie piszą prawdy? nie ulega wątpliwości, że powinni informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem? Nudzi już fakt, że ciągle zwodzą i kłamią zamiast napisać wprost jaka umowa, jaka kasa i na jakich zasadach oraz ja zagwarantowane są te rzekome zarobki! A ci durnie wciąż swoje kłamstwa piszą i oszukują zamiast przynajmniej zamknąć mordy i siedzieć cicho cygany jedne!

masakra

ale nie ulega wątpliwości, że powinni informować w ogłoszeniu o faktycznych warunkach żeby nie tracić czasu chodząc na rozmowy o pracę skoro to umowa w oparciu o WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem? Nudzi już fakt, że ciągle zwodzą i kłamią zamiast napisać wprost jaka umowa, jaka kasa i na jakich zasadach oraz ja zagwarantowane są te rzekome zarobki! A ci durnie wciąż swoje kłamstwa piszą i oszukują zamiast przynajmniej zamknąć mordy i siedzieć cicho cygany jedne!

jhhhh

ale wcześniej poczytajcie co tu piszą bo to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?

nieznajomy

eee ale właśnie wyczytałem prawdopodobnie dla czego nie chcą nic napisać o warunkach i umowie... to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?

baran

ale w sumie to ja już tu poczytałem sobie i nie jestem więcej zainteresowany tą ofertą bo to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?

high

kse kse

Felder

Ale przed wysłaniem swojego CV trzeba wiedzieć, że to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?

Felder

Witamy wszystkich, firma aktualnie zatrudnia ok. 100 osób, pracujących w 10 przedstawicielstwach. Po przejściu okresu próbnego rotacja personelu jest bardzo niska. Zarobki w firmie mają następujące wahania: pracownik biurowy w dziale serwisu i handlowym zarabia od 1,5 do 3,5 tys. netto, handlowiec zarabia od 3,5 do 8 tys. netto, w dziale serwisu technik pracujący w terenie zarabia od 3.0 tys do 4,5 tys netto. Handlowcy i serwisanci prowadzą 1 osobowe firmy. Cały personel firmy odbywa ciągle, cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje. OBECNIE SZUKAMY SERWISANTÓW MASZYN CNC na woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie. W razie pytań prosimy o bezpośrednie pytania na: cv@felder.pl

wert

to znak nieuchronnie zbliżającego się końca

Biznesman

lepiej u Włocha udawać Biznesmana niż u prostego chama ze śląska udawać pracownika Austriackiej firmy:)

Felder

Zanim wyślesz CV sprawdź dokładnie bo to WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA a w ogłoszeniu można napisać co tylko komu przyjdzie do głowy. Treść ogłoszenia nie jest wiążąca w żaden sposób. Liczy się tylko to co jest napisane w umowie zawartej miedzy pracownikiem a pracodawcą w tym wypadku firmą FELDER GROUP POLSKA. Moje kilkadziesiąt wcześniejszych pytań nie doczekało się żadnej odpowiedzi a jedynie zostało usunięte z forum prawdopodobnie na wniosek firmy FELDER. Po raz kolejny pytam: w jaki sposób wynagrodzenie w wysokości 3000zł netto zostało zapisane (zagwarantowane) w umowie z FELDER, czy jest to wynagrodzenie podstawowe, premia, czy coś innego (co innego)? Interesuje mnie również na podstawie jakiej umowy odbywa się współpraca z firmą FELDER, czy jest to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, współpraca na podstawie własnej działalności gospodarczej (firm - firmie) albo coś innego (co innego)? Z tego co wiem w grę wchodzi jedynie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą (firma - firmie). Taka umowa niesie za sobą zupełnie inne warunki współpracy niż jest to w umowie o pracę. Interesuje mnie w szczególności w jaki sposób zostały w umowie zagwarantowane zarobki w wysokości 3000zł netto? Wszelkie wątpliwości rozwiałby cytat z umowy zawieranej między FELDER a pracownikiem w szczególności ten fragment w którym mowa o wynagrodzeniu. Jeśli FELDER nie ma nic do ukrycia to nie powinien być to problem?

da

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.