puph izotrans

Trzemeszno

Opinie o puph izotrans

anonim 2011-01-10 13:44
Sam pracodawca jest w porzadku lecz kierownictwo ma wiele do zyczenia [usunięte przez moderatora] wykorzystywanie pracownika to ich glowny cel najpierw dadza a pozniej patrza jak by tu udupic delikwenta po za tym uzywki typu alkochol,trawka sa na porzadku nocnym w szczegolnosci nocnym.
Lider 2011-12-27 23:39
Jestem liderem na ti przenieśienie pracowników na 3 brygady najlepsi zostają na 4 brygady przydupasy majstra no i moi lidera reszta niech zostanie do najgorszej pracy takiej bez śniadania. I do ukarania tesz niech ktoś będzie.Pozatym ok.zabawa będzie
pracownik 2014-09-12 11:36
Widzę tu stare wpisy. Teraz dzieje się o wiele więcej, co nie znaczy, że lepiej. Kierownik, bratanek szefa, to ktoś, kto nie ma zupełnie pojęcia o tym jak kierować zakładem, a jego chamskie odnoszenie się do pracowników, świadczy o jego niskiej kulturze, ale on nie wie, co to znaczy kultura
Kowal 2016-05-10 12:30
Zakład zatrudnia Ukraińców bo Polacy za te kasę odchodzą dostałem 1400 zł.
Praca na produkcji bez śniadania rękawic .
Nie robiłem nadgodzin to do kierownika na dywanik
Nagana i upomnienie za byle co.
Pracownik 2017-06-16 08:42
Pracuję w tej firmie już kilka lat. Obsługa produkcji to prawca w ciągłym biegu, bez przerwy na śniadanie, czasami uda sie wypić kawe w biegu, ale nie zawsze. Praca pod dużą presją czasu. Firma, dla której świadczymy usługi, nie ma magszynów a te co są zostają zabierane pod nowe linie produkcyjne. Juz nie wiadomo gdzie składować towar, zarówno półprodukt jak i wyrób gotowy. Od nas samych wymaga się aby towar był prawidłowo składowany, ale czy jest na to miejscy, wszyscy mają to w głębokim poszanowaniu. W firmie zatrudniani są ukraińcy, za których my jeszcze musimy robić, bo ci zjeżdzają sie wózkami i urządzają sobie pogaduchy przy papierosku (mimo zakazu palenia) Jesli planujesz przyjść do nas do pracy, dobrze się zastanów, bo to nie praca tylko harówka
Zostaw swoją opinię o puph izotrans - Trzemeszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie puph izotrans