puph izotrans

Trzemeszno

Opinie o puph izotrans

anonim 2011-01-10 13:44:03
Sam pracodawca jest w porzadku lecz kierownictwo ma wiele do zyczenia [usunięte przez moderatora] wykorzystywanie pracownika to ich glowny cel najpierw dadza a pozniej patrza jak by tu udupic delikwenta po za tym uzywki typu alkochol,trawka sa na porzadku nocnym w szczegolnosci nocnym.
Lider 2011-12-27 23:39:12
Jestem liderem na ti przenieśienie pracowników na 3 brygady najlepsi zostają na 4 brygady przydupasy majstra no i moi lidera reszta niech zostanie do najgorszej pracy takiej bez śniadania. I do ukarania tesz niech ktoś będzie.Pozatym ok.zabawa będzie
pracownik 2014-09-12 11:36:55
Widzę tu stare wpisy. Teraz dzieje się o wiele więcej, co nie znaczy, że lepiej. Kierownik, bratanek szefa, to ktoś, kto nie ma zupełnie pojęcia o tym jak kierować zakładem, a jego chamskie odnoszenie się do pracowników, świadczy o jego niskiej kulturze, ale on nie wie, co to znaczy kultura
Kowal 2016-05-10 12:30:41
Zakład zatrudnia Ukraińców bo Polacy za te kasę odchodzą dostałem 1400 zł.
Praca na produkcji bez śniadania rękawic .
Nie robiłem nadgodzin to do kierownika na dywanik
Nagana i upomnienie za byle co.
Zostaw swoją opinię o puph izotrans - Trzemeszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie puph izotrans