Opinie o Iwona Ciszak-Cicharska Puh Iwotrans Podróże-Transport-Ubezpieczenia w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Iwona Ciszak-Cicharska Puh Iwotrans Podróże-Transport-Ubezpieczenia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Iwona Ciszak-Cicharska Puh Iwotrans Podróże-Transport-Ubezpieczenia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwona Ciszak-Cicharska Puh Iwotrans Podróże-Transport-Ubezpieczenia w Śrem

Czy w Puph Izotrans zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pracownik Izotrans Nowy wpis

Nie. Dostajesz odrazu umowę o pracę na 3 miesiące

Lider

Jestem liderem na ti przenieśienie pracowników na 3 brygady najlepsi zostają na 4 brygady przydupasy majstra no i moi lidera reszta niech zostanie do najgorszej pracy takiej bez śniadania. I do ukarania tesz niech ktoś będzie.Pozatym ok.zabawa będzie

Kandydat Nowy wpis
@Lider

Z Ciebie lider jak z koziej (usunięte przez administratora)trąbka patrz na swoją ortografię..

Norbert Nowy wpis

Ludzie szukający informacji o pracy posiłkują się forum pracowniczym ,a tu cisza od dłuższego czasu, jest tak dobrze?

zania

jakie stawki godzinowe i na jaką wypłatę mogę liczyc???

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Iwona Ciszak-Cicharska Puh Iwotrans Podróże-Transport-Ubezpieczenia się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Obsługa produkcji to prawca w ciągłym biegu, bez przerwy na śniadanie, czasami uda sie wypić kawe w biegu, ale nie zawsze. Praca pod dużą presją czasu. Firma, dla której świadczymy usługi, nie ma magszynów a te co są zostają zabierane pod nowe linie produkcyjne. Juz nie wiadomo gdzie składować towar, zarówno półprodukt jak i wyrób gotowy. Od nas samych wymaga się aby towar był prawidłowo składowany, ale czy jest na to miejscy, wszyscy mają to w głębokim poszanowaniu. W firmie zatrudniani są ukraińcy, za których my jeszcze musimy robić, bo ci zjeżdzają sie wózkami i urządzają sobie pogaduchy przy papierosku (mimo zakazu palenia) Jesli planujesz przyjść do nas do pracy, dobrze się zastanów, bo to nie praca tylko harówka

Kowal

Zakład zatrudnia Ukraińców bo Polacy za te kasę odchodzą dostałem 1400 zł. Praca na produkcji bez śniadania rękawic . Nie robiłem nadgodzin to do kierownika na dywanik Nagana i upomnienie za byle co.

Widzę tu stare wpisy. Teraz dzieje się o wiele więcej, co nie znaczy, że lepiej. Kierownik, bratanek szefa, to ktoś, kto nie ma zupełnie pojęcia o tym jak kierować zakładem, a jego chamskie odnoszenie się do pracowników, świadczy o jego niskiej kulturze, ale on nie wie, co to znaczy kultura

Sam pracodawca jest w porzadku lecz kierownictwo ma wiele do zyczenia [usunięte przez moderatora] wykorzystywanie pracownika to ich glowny cel najpierw dadza a pozniej patrza jak by tu udupic delikwenta po za tym uzywki typu alkochol,trawka sa na porzadku nocnym w szczegolnosci nocnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Iwona Ciszak-Cicharska Puh Iwotrans Podróże-Transport-Ubezpieczenia - Śrem

Iwona Ciszak-Cicharska Puh Iwotrans Podróże-Transport-Ubezpieczenia
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Tytusa Działyńskiego 2
    63-100 Śrem