Bricomarche

Zduńska Wola

Opinie o Bricomarche

anonim 2011-01-21 22:51:30
Robią wszystko za plecami pracownika. [usunięte przez moderatora].Uważajcie brico to gorzej niż biedronki.Nawet baza nic nie pomoże robią pieniądze na ludzkim pocie. Dla muszkieterów hasłem przewodnim jest
anonim 2011-01-22 13:50:06
Witamy wszystkich zainteresowanych czytelników!Jestem osoba otwartą i szczerą dlatego podzielę się ze wszystkimi spostrzeżeniami, jakie wyniosłam z pracy w bricomarche.Praca stresująca,zagrażająca życiu i zdrowiu ( psychicznemu). Osoby zarządzające począwszy od [usunięte przez moderatora]kończywszy na [usunięte przez moderatora], źle przygotowane, niewłaściwie przeszkolone z brakiem predyspozycji do kierowania zasobami ludzkimi.W/w firmie panuje totalny nieład ''wolna amerykanka" jeśli chodzi o godziny pracy i uposażenie pracownika. Średnia norma godzinowa w firmie to ponad 200h miesięcznie, za które otrzymujemy najniższą krajową do tego dochodzą nadgodziny traktowane jako premia która jest nie przyznawana czyli goła pensja .W roku jak się uda to 10 dni urlopu wypoczynkowego i trzeba się cieszyć, że aż tyle.
anonim 2011-01-22 13:55:03
JESTEM WOŁEM ROBOCZYM A PRACA W BRICO JEST ZA FRICO
anonim 2011-08-30 19:31:37
anonim - 2011-01-22 13:55:03

JESTEM WOŁEM ROBOCZYM A PRACA W BRICO JEST ZA FRICO

potwierdzam Spedziłam tam kilka lat i wszystko prawda polecam samobojcom i pragnacym zburzyc swoje zdrowie psychiczne Na szczescie juz skonczylo sie panowanie pani prezes zbankrutowala.haha.Mam nadzieje ze nikt z zarzadzajacych w nowym Brico nie bedzie pracowal i oby historia sie nie powtorzyla
marta 2015-05-23 22:33:14
Pracujesz średnio w miesiacu 200 godzin, 6 dni w tygodniu , jeden dzien woly, plus nadgodziny, czasem 8 godzin, czesto 10 i 12.

Zarabiasz 1300 zl, nie dostajesz zadnych premii
Prezes cie ciagle poniza publicznie, obraza, wykorzystuje, nie ma mowy zebys odeszla z brico w sposob normalny.
Wyrzuca cie z marketu z hukiem przy ludziach
sylwester 2015-11-21 21:30:07
niestety nic dobrego sie na da powiedziec o tej firmie,agenci ktorzy korzystaja z franczyzy staraja sie wycisnac co sie da z pracownika,
no coz szanowni prezesi jaka placa taka praca
nie polecam brico na pogórzu
elwira 2016-02-07 21:54:12
żart, wypłaty spore? 1400zł na rękę, szału nie ma. pracuje obecnie w brico no i nie jest najgorzej ale podejście prezesa do biznesu i pracowników marne. zatrudniając się byłam zapewniana że prawa pracownika są respektowane, no ale tak nie jest. będziesz chorować będziesz zwolniony/a. Było trzeba się za młodu kształcić a nie teraz narzekać... ŻYCIE
Klient 2016-07-26 22:08:04
Wiele cen towarów niezgodna z wywieszkami. Drzwi pokojowe kasztan 70 cm miały kosztować 118 zł. Po przejściu do kasy okazało się, że kosztują 190 zł. w czasie oczekiwania na wyjaśnienie tej sprawy byłem świadkiem wielu reklamacji cen. Poinformowano mnie że cena dotyczy drzwi 70 cm do łazienki z otworami wentylacyjnymi. Po przekalkulowaniu chciałem zmienić decyzję, jednak okazało się, że ten towar też jest droższy. Albo bałagan, albo nieuczciwość . . . ?
Zostaw swoją opinię o Bricomarche - Zduńska Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bricomarche