gaster sp.z o.o.

Zbrosławice

Opinie o gaster sp.z o.o.

anonim 2011-06-27 00:12:27
pracowalam w tej firmie kilka miesiecy i mi sie podobalo nie moge narzekac nadzor pilnowal czystosci i porzadku zarobki byly dobre nie moge nic powiedziec ze zle placili ja bylam zadowolona jesli bym moga to spowrotem bym tam poszla pracowac a jak to mowia w karzdym zakladzie sie pracuje a nie obija i tez sie nie dziwie ze pracodawca kogos upomni jesli ktos sie obija
anonim 2011-10-28 11:24:25
małe zmiany i zakład jak malowany
smutny 2012-02-01 20:26:17
I co zakochani w gasterze..... zwolnionka nam wręczyli, wszyscy z umową o pracę na czas nieokreslony na BRUK.A obiboki zostają ...I po co było się starać ??????( usunięte przez administratora ) Teraz juz bez hamulców 12 godzin przy lini produkcyjnej , pensja zadawalajaca 1100 zł. a jak chcesz urlop to na kolanach z kawą do brygadzistek -:) tylko jak majaą dobry humor.
Ale luzik,,,,,, towar cały czas możemy przez( usunięte przez administratora ).
papatki kolezanki i koledzy
kluseczka 2012-02-07 21:45:53
Nie nażekajcie , cieszyć się trzeba że jest praca nawet za 1100.A brygadzistki wcale nie sa takie złe, ja urlop dostałam bez proszenia.
A że ( usunięte przez administratora ) do kitu no cóż :(
Za rok może pół już będzie inna ( usunięte przez administratora )-uff.
Wreszcie( usunięte przez administratora )wylecą.
To wtedy zrobimy imprezkaę jak se patrzy.
nimka 2013-10-10 21:20:28
Wie ktoś moze kiedy bedzie nabór pracowników? moze juz był? Jakakolwiek odpowiedz bardzo przydatna ;)
2013-10-11 12:26:34
czy ma ktos aktualny numere telefonu do gastera
xxx 2013-12-31 09:27:08
Gaster w czerwcu 2012 został zamknięty, produkcję przeniesiono do SF S.A. w Kukini. Obecnie w budynku mieści się firma Kwalita.
tele 2015-03-04 01:56:07
Firma Gaster Sp. z o. o. powstała w 1992 roku jako niewielki zakład produkcyjny.15 maja 2006 roku Spółka Gaster została sprzedana Grupie Kapitałowej GRAAL. Z tego co się orientuje to działając w branży spożywczej zajmują się głównie produktami rybnymi. Pstrągi, Pangi i inne wodne stworzenia w galarecie chociażby
3-[ 2016-05-20 13:57:47
a ja mam pytanie - jak już zostali sprzedani Grupie Kapitałowej GRAAL to nazwa przedsiębiorstwa się zmieniła czy pozostała nadal taka sama jak dawniej?
Zostaw swoją opinię o gaster sp.z o.o. - Zbrosławice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gaster sp.z o.o.