Urząd Miasta I Gminy w Pasłęku

Pasłęk

Opinie o Urząd Miasta I Gminy w Pasłęku

st.miejs. 2015-12-02 15:28:46
Pracownicy urzędu są zatrudniani wyłącznie po znajomościach, lub po stażach i lizaniu d. komu trzeba. Urząd Pracy ludziom bezrobotnym oferuje wyłącznie staże ( 6-miesięczne średnio 1 raz na 3 lata ) i śmieszne kursy, bo wszystkie w miarę dobre oferty PRACY NA UMOWĘ są już podzielone pomiędzy rodziny i przyjaciół pracowników PUP zanim trafią (lub nie) na tablicę ogłoszeń.
Nie lubię wszystkich tych ludzi, i mam do nich żal, że nie dbają o dobro miasta i gminy. chociaż pracuję blisko nich nie mogę tego znieść. Jest tylu młodych błyskotliwych, kreatywnych i inteligentnych ludzi w "mieście" którzy mają wykształcenie średnie, maturę, znają języki obce... ale nie ! Przecież lepiej zatrudnić "ciocię Halinkę" która na komputerze pisze w notatniku i boi się wybuchu kiedy w drukarce skończy się papier. Szara Pasłęcka rzeczywistość.
Zostaw swoją opinię o Urząd Miasta I Gminy w Pasłęku - Pasłęk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta I Gminy w Pasłęku