SILBET SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o SILBET SP. Z O.O.

byly pracownik 2011-06-15 15:55:15
to co sie tam dzieje to (usunięte przez administratora) dyrektorka wiecznie sie drze. w dziale handlowym pracuja same kobiety o sredniej wieku to 45 i jedyny temat jaki poruszaja to co zrobic na obiad i co z ich dziecmi. generalnie nie polecam!!!
Byly pracownik 2014-03-12 11:09:30
Najgorsza ocena dla najgorszej firmy w jakiej pracowałam. (usunięte przez administratora)Stracony czas i nerwy w tej firmie.(usunięte przez administratora)Podstawowa zasada- nie wierzyć.Mówiá jedno-robiá co innego.Marne zarobki.Dno i jeszcze raz dno.
Eni 2014-07-09 13:23:50
Terror psychiczny ze strony dyrektorki.Caly czas sie wydziera.Trzymaja czlowieka jak w klatce.Zarobki-najnizsza krajowa.Siedzisz przy biurku i musisz wykonac 60 telefonow dziennie do ludzi i drugie tyle przyjac.Gorzej niz w call center.Nie masz przerw.Jestes pod nadzorem kamer non stop.
nikt 2014-07-21 20:40:19
Gorzej już chyba być nie może , wykorzystują obecną sytuację na rynku pracy , zarobki zaniżone a wymagania wygórowane. Nie masz praw , jesteś niewolnikiem ! Pracownicy o średniej wieku 45 lat pracują w stresie i zastraszeniu . Fałszywi do siebie , wrogo nastawieni do nowo przyjętych wyszukują różnych podstępów aby utrzymać się na swoim miejscu pracy . czują zagrożenie . Ciągłe rekrutacje są efektem sytuacji jaka tam panuje. Firma nie szanuje pracowników i ich pracy - ciągłe pretensje i niezadowolenie ze strony szefostwa . Nie polecam tego pracodawcy lepiej dłużej szukać pracy niż tam trafić. Szkoda czasu i nerwów , dno kompletne i nic poza tym !!!!!
Ola 2014-09-23 13:15:46
W tej firmie panuje terror psychiczny.Dyrektorka,która nie ma zielonego pojęcia o sprzedaży i szacunku do pracownika.Już nie wspominając o tym,że klientów traktuje na śmieci.Kłamie,krzyczy i tak w kółko.Zero profesjonalizmu z jej strony.Pracownicy pracują w ogromnym stresie.Szkoda czasu i zdrowia na ten cały SILBET.
Mila 2014-12-18 14:58:05
Firma SILBET jest największym chłamem jaki jest na rynku, najnizsza krajowa i pracujesz jak niewolnik.Zero przerw,wieczne wrzaski Dyrektorki.Na L4 iść nie możesz.Ewentualnie jak już jesteś z zapaleniem płuc to możesz wziąć urlop.Siedzisz i dzwonisz po ludzach.Norma-100 tel.dziennie. Traktowanie pracownika jak głupią małpkę do odwalania okropnej roboty. To jest zart nie firma, na większosci terenów jest spalona i zaden handlowiec tego nie odbuduje.Apeluje do kazdej szanującej się osoby żeby nie pakowala się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
wiki 2015-01-24 13:32:51
terror psychiczny, wyzysk 100 telefonów wychodzących dziennie w tym do klientów którzy o tej firmie nie chcą słyszeć rzucają słuchawką rozliczają z każdej minuty kamer niema tylko w toalecie dyrektorka stara panna nie wybzykana rozdarta jak stare prześcieradło rywalizacja między pracownicami które wręcz się nienawidzą brak reklamacji zakupionych produktów przerzucony na pracowników a na górze w oknie stoi cały czas łysy łeb
Ela 2015-06-16 15:11:20
Nieludzkie warunki tam panują-na l4 iść nie możesz,przerw nie ma,100 telefonów dziennie wykonujesz i próbujesz wcisnąć towar,którego klient nawet nie może zwrócić ani zareklamować.Obrzydliwe traktowanie pracownika.Zarówno ze strony wielkiej pani dyrektor,która nie grzeszy inteligencją jak i właściciela firmy.
Ja 2015-11-10 18:59:54
Tak-potwierdzam.Nie ma l4.Z resztą wszystko co jest napisane o tej firmie jest prawdą.Szkoda energii i zdrowia tracić przez takie firmy .
Styk 2016-05-17 15:12:51
No jeśli pytacie o SILBET SP. Z O.O. tojest naprawdę fajnie
Zostaw swoją opinię o SILBET SP. Z O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILBET SP. Z O.O.