Opinie o Poland Forest ApS w Odense

Zatrudniamy Polaków na terenie Danii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poland Forest ApS w Odense

koleś z Brzeżna napisał tylko jakie faktycznie panują w tej firmie warunki bo takie zasady panowały tam zawsze.Zastanawia tylko fakt ,że jego wpis tak długo nie został usunięty z tej strony jak to dotychczas robiono .Może to tylko przeoczenie strażnika '' strażnika cnotliwości tej firmy''

bzdury piszesz jakich mało, konkurencja ? a może zawiść i zazdrość ?

Cie

Jak tam jest z językiem??

Lukasz

To jest naprawdę uczciwa firma, wyplaty na czas. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiam Łukasz

logo firmy Elektryk przemysłowy
Odense
Epcido Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz - spawanie ultradźwiękami. Atrakcyjne warunki!
Odense
Jobwise Łukasz Frankowski
Mariusz

Ja tam pracuje . Super jest

Adi

Witam wybieram się do pracy przy warzywach głównie marchewki był może już ktoś ? Jakieś opinie ?

@Adi

Dobra kasa , duzo godzin, polecam

zioło4

polecam

arek

byłem na pakowaniu choine, 3 tygodnie, wszystko sie zgadzało , obługa dobra, jezyk nie był wymagany. polecam dla osób które pracuja w polsce pojechac na urlop. z tego co wiem to maja prace cały rok

tomek

super , wypłaty na czas i co do koornki sie zgadza, pozdarawiam karola rzygowskiego

rafał

Dziękuję za pracę jesienią, wypłaty się zgadzają. Mam nadziję, że będę mógł przyjechać wiosną. pozdrawiam rafał

marek

powiem wam ze firma bardzo se rozwinela, rozmawialem z ludzmi co tam pracuja i jest podobno mega, ofert rozne, do bardzo prostycj czynnosci z ogrodnictwie bez jezyka do bardzo specialistyznych ,polecam

adrian

jak sie do nich dostać ? kilka dalszych znajoych tam pracuje ponad rok ale nei chca pomoc zeby mnie polecic

mmmaaaarrrr
@adrian

Po co mają cię polecać. Sam do nich dzwoń. Zobaczą że się starasz i cie wezmą. A nie raz warto czekać. Powiedzenia

arek

również polecam. administacja i kordynatrzoy sa super, prace jak na filmikach, maja tez relacje na zwo polecam

Magda

Mogę jak najbardziej polecić firmę, mili współpracownicy, super koordynatorzy i mega dobra obsługa administracyjna. Wypłaty na czas zgodnie z umową. Wszystko jasno i przejrzyście. Pozdrawiam gorąco. PS. Polecam sortownie :)

jakies kwiatki są. ja pacuje na nobilis miesiąc, tez moge polecic, juz nie moge doczekac sie wiosny, wtedy juz fajniej podobno

michał

sa jakies oferty prac dla par od stycznia ? kilka znajomych tam pracuje ale ciezko zeby cos po znajmoscaich załątwic

kazmil

super , wszystko jest dobrze. panie z biura sa mile i wszystko wytłumaca, poelcam

ktoś

nie jest żle tylko zimno :D

polecam

kazik

nie masz karty podatkowej, to odzyskasz :) u mnie też wszystko dobrze, całe szczeście :)

Zostaw merytoryczną opinię o Poland Forest ApS - Odense

• Jak się pracuje w Poland Forest ApS?

Zobacz opinie na temat firmy Poland Forest ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poland Forest ApS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poland Forest ApS?

Kandydaci do pracy w Poland Forest ApS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poland Forest ApS