work power oy

Finlandia

Opinie o work power oy

bolinhio 2014-06-25 19:22:55
Strzeżcie się przed fińska agencją pracy WORK POWER OY!!!!! A w szczegolnosci przed "posrednikiem" tzw. , który to obiecuje rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością! Ściąga ludzi do pracy tylko po to by ściągnąć swoją prowizje, jak juz się wstawisz to ma cię kompletnie gdzieś i zostawia samego z praca na pare dni, później juz pracy nie ma. Poza tym " zapewnia" dojazd do pracy (15 km od miejsca zamieszkania) na starym, zardzewialym rowerze i to droga przez las, która masz sobie sam znaleźć. Gdy dzwonisz do niego i mówisz, że w firmie możesz pracować tylko parę dni i prosisz o pomoc w znalezieniu innej on twierdzi że już niestety pracy dla ciebie w calej Finlandii nie ma. Po czym za chwile wchodzisz na stronę agencji, na której chwile wczesniej zostały zamieszczone ogłoszenia że poszukują do pracy w twoim zawodzie. (usunięte przez administratora) Nie dajcie się nabrać! !!!
krzyś 2014-09-29 21:04:44
witam chciałby więcej opinii na temat agencji Power work finlandia dzięki
iza 2016-04-26 21:49:25
tez słyszałam że północ jest teraz bogata. a wiadomo czy w tym roku będą jakieś wyjazdy i do jakich miejsc?
Zostaw swoją opinię o work power oy - Finlandia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie work power oy