Opinie o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie w Rzeszów

Waldi Nowy wpis

Czy może ktoś podpowiedzieć o ewentualnych rekrutacjach?

anonymous Nowy wpis
@Waldi

sam se poszukaj...

Maja Nowy wpis

@pracownik Wspomniałeś, że w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie doszło do wymiany dyrekcji. W jaki sposób wpłynęło to na Twoją pracę i atmosferę w firmie Carpatia? @Waldi Ogłoszenia o pracę znajdziesz na oficjalnej stronie firmy Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie: http://www.igbcarpatia.pl/praca.html W tym momencie nie ma aktualnych ogłoszeń, ale wcześniej widniało ogłoszenie dot. Specjalisty ds. Zamówień Publicznych.

pracownik Nowy wpis

Jako pracownik PIGB Carpatia chciałem poinformować ze aktualnie po wymianie CAŁEJ DYREKCJI, wreszcie można normalnie pracować, bez terroru i krzyku. Wreszcie spokój

eva

@Maja Tak, pracuję i nie narzekam. Wypłata punktualnie jak w zegarku, socjal... A pracowac trzeba jak wszędzie, czasem ciezko,a czasem na luzie, byle uczciwie. Trzeba cos z siebie dac. Wiele rzeczy jest do zrobienia i jesli sie chce to kazdy ma szansę sie wykazac. Jak najbardziej polecam. Wypowiedzi powyzej jak podejrzewam pochodzą od tych, ktorym podziękowano, wiec niczego innego spodziewac sie nie mozna.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Maja

@qwerty czy jesteś pewien, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś jeszcze odczuł w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie mobbing?

tylko prawda
@Maja

A to tak z racji piastowanego stanowiska czy z wlasnej nieprzymuszonej woli jestes "adwokatem diabla"? Aby zrozumiec atmosfere panujaca w PIGB CARPATIA wystarczyłoby popytac pracownikow.

qwerty

Jaki awans...o czym ty marzysz? Ta firma to jedno nieporozumienie. Mobbing na kazdym kroku, lekceważenie i zagrywki mające tylko na celu upodlic pracownika, ktory sie odezwie czy wyrazi glosno swoje zdanie... Były nadzieje, ze wraz z nową czyt. młodą władzą cos sie zmieni, jakis powiew normalnosci... tym czasem zapanowala stagnacja i marazm.

eva
@qwerty

Mobbing tzn fakt, ze trzeba sie było wziac do roboty, bo czasy towarzysza W juz sie nie wrócą?

Maja

@Sherlock Holmesczy pracujesz obecnie w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie? Co możesz powiedzieć na temat pracy w firmie? Na jakim stanowisku pracujesz? Jak długo? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy jest szansa, aby dostać awans?

Sherlock Holmes

A gdzie się podział słynny wszechwiedzący wszystko kierownik z "TARTAKU" czy ma ktoś taką wiedzę ...bo jakoś słuch o nim zaginął a tyle miał jeszcze dobrego do zrobienia.

Maja

@odp... jesteś pracownikiem firmy Carpatia? Chętnie usłyszymy o warunkach pracy w firmie.

dobrarada

Ta stacja paliw to chyba nieporozumienie, wiekszosc czasu nieczynna, kiedy by nie zajechac to tylko mozna klodke pocalowac. Czynna do 15.00? to chyba zarty!!! Nie wiem dlaczego ten magazynier sie nie sprzeciwi i nie zrezygnuje ze sprzedazy paliwa?! Moze wtedy przyjmie kogos kto bedzie tego pilnowal, kto zaopatrzy stacje w potrzebne towary i bedzie jak kiedys! Poruszajac juz kolejna kwestie co do jakosci paliw,masakra!!! suma sumarum, zrobcie magazyniera magazynierem,niech sobie tam pilnuje tego co powinien, a stacja paliw niech funkcjonuje osobno, jak dawniej i beda wszyscy zadowoleni . taki system sie sprawdzal latami i przynosil zyski.

odp...
@dobrarada

Ale po co ma się sprzeciwiać? magazynier ciepła posadka jest sprzeda tonę węgla z resztą bezwartościowego , ze dwie listewki drzewa i deskę , ale to już jak się komuś uda przebrnąć przez biurokrację i zaakceptowanie wielkiego "GURU " w międzyczasie paliwa za 50 zł jak jeszcze klient do tej pory wytrzymał pod dystrybutorem , za to pensja jest dwa tysiaki do łapy i git.

Zxc

Jednak sprawiedliwość istnieje na tym świecie...)

były
@Zxc

tzn?

mikko

a macie może jak jest z rekrutacjami na stanowisko Pracownik w Dziale Przygotowania i Wykonawstwa Produkcji obiecnie? wiem że w tym roku już były ale zastanawiam czy jeszcze moze pojawiają sie jakieś nabory

kawanaławe

Kierownika w Średniej Wsi nikt nie ruszy, zwolnieni zostali pracownicy co wyrządzali szkody firmie. Robili fuchy na zakładowych maszynach, uszkadzali maszyny i sprzęt, kombinowali na paliwie a robotę na rzecz firmy robili wg zasady "jaka płaca taka praca". Nowoczesne maszyny zakupione ze środków publicznych traktowali jak Kinta Kunte (czytaj zniszczyć). Marnotrawstwo materiału było niewyobrażalne. Po odejściu z pracy tych "fachowców" od fuch i kombinacji takich jak ci co tu piszą niewybredne kłamstwa wzrosła produkcja o 50 %. Poprzedni operator ten co był szkolony na nowoczesnym sprzęcie nie przekraczał przerobu 15 kubików na zmianę na maszynie, w porywach 18 a przeważnie 13, która ma przerabiać 25 kubików. Nie pomogła podwyżka i dodatek brygadzistowski. Po jego odejściu z pracy przerób zwiększył się do 25 kubików na zmianę. Inny operator robi to za mniejsze pieniądze. Ci co wymieniają nazwisko kierownika zniesławiając jego dobre imię na tym forum niech liczą się ze skutkami prawnymi, zostaną pozwani do sądu o zniesławienie. Wiem kto to pisze z nazwiska i imienia i pod jakim nikiem się ukrywa. Pozdrawiam uczciwych.

sraty taty pierdziaty
@kawanaławe

Jak jesteś taki pewny że cię nikt nie ruszy to jeszcze się o tym przekonasz tak jak ten zuchwalec z Rzeszowa tez tak mówił i co? Te bzdury co wypisujesz o wzroście produkcji to tylko tylko fikcja papier wszystko przyjmie rzeczywistość jest jednak inna doskonale o tym wiesz kłamco. A ten twój nowy wybitny operator "koleś" to ledwo wyrabia dziewięć kubików dziennie wszyscy o tym wiedzą a ty wypisujesz głupoty wyssane z palca żeby się usprawiedliwić swoimi osiągnięciami . A co do fachowców od paliwa i fuch to zapewne wiesz ze swojego doświadczenia że tak się robi bo sam tak robiłeś w poprzednich zakładach i za to ci podziękowali. Pozdrawiam jeszcze tam wytrwałych.

Xyz

Kolejny pracownik przyjęty "po znajomości "... Magazynier...nazwisko mówi wszystko. Liczy się tylko "kolesiostwo,rodzina,znajomości" reszta się nie liczy. Ciekawe kiedy się to skończy. Pan Dyrektor musi się w końcu wziąć za kierownika!

robocop

Tak są oferty pracy w PUP Lesko, Magazynier - czyli człowiek od wszystkiego z praniem ciuchów roboczych skazanych włącznie, przerzucanie drzewa tartacznego,transport ręczny materiału, przesiewanie zboża, załadunek węgla, pełna odpowiedzialność materiałowa a w międzyczasie lizanie "dupy Spozowskiemu". Operator traku taśmowego- warunek to pochodzenie z Ustrzyk Dolnych lub okolic, uległość na wszystkiego rodzaju innowacje twórcze kierownika, umiejętność szatkowania kolców na deski, brak oportunizmu praca pełny wymiar czasowy .

Agata Maj
@robocop

Pani/Panie robocop, tak się składa, że nigdy nie "lizałam (usunięte przez administratora) Panu (usunięte przez administratora), a po zakres obowiązków magazyniera najlepiej zapytać u źródła, czyli u obecnego magazyniera. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów. Agata Maj (jeszcze obecny magazynier)

Tolek Banan

Oj...to jedna ruda i dwoje piegusow ma zmartwienie jak tu następnemu wejść tak głęboko jak byłemu :D Miejmy nadzieję że czas współpracy z przydupasami rychło się skończy.

PIP

Kalina jak nie wiesz to nie pisz

Zostaw merytoryczną opinię o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie - Rzeszów

Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie
1.7/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Hr.wandy Tarnowskiej 4
    35-322 Rzeszów