obidos zoo " intermarche"

Jawor

Opinie o obidos zoo " intermarche"

martaa84 2014-03-27 10:39:01
zdecydowanie nie polecam pracy w tym sklepie w jaworze. pracowalam tam ponad 3 lata,oprocz wykonywania swoich podstawowych obowiazkow zmuszano mnie do prac biurowych dzialow ktore nie obejmowaly mnie w umowie.oprocz tego atmosfera byla karygodna do jakiejkolwiek pracy.kierowniczka dzialow swiezych wiecznie ublizala pracownikom i robi to do tej pory czesto przy klientach sklepu,oprocz tego dochodzi rzucanie czym popadnie serami kielbasami przy ludziach kupujacych..pewnego razu naublizala i mnie a ja nie godzac sie na takie traktowanie dostalam po prostu wypowiedzenie.powinniscie sie przyjrzec blizej pani b bo przez nia sklep intermarche stracil wielu dobrych pracownikow.gdyby nie pani b ja oraz wiele innych pracownic ktore zwolnily sie przez pania b lub przez nia pracowalybysmy dalej.
fff 2014-10-24 08:44:55
Pisząc pani b masz na myśli kadrową?
ddd 2014-10-29 08:59:40
bzdury dziewczyno wypisujesz dostałas dyscyplinarke za porzucenie pracy
gosc 2015-04-13 15:35:45
To moze zadajmy sobie pytanie dlaczego opuscila miejsce pracy. Ja takze nie pozwolilabym sobie na takie traktowanie baaaa podalabym pania b do sadu pracy. STOP przemocy fizycznej i psychicznej w miejscu pracy. Bo pracodawcy mysla ze jak ciezko znalezc prace to mozna z pracownikien co sie chce. Mialam skladac cv ale sobie odpuszcze bo jeszcze ktos niechcacy by ucierpial :p
xxx 2015-06-17 00:54:39
no dlaczego opuściła po prostu miała dość... ileż można wszystko jest do czasu...pracując tam trzeba mieć mocne nerwy i klapki na oczach i udawać, że się nic nie widzi i robić "za pięciu".
hania432 2015-07-23 20:54:52
jeśli kogoś interesuje praca za najniższą krajową (bądź na umowę zlecenie za jeszcze mniej) w zamian za ciągłe wyzwiska, za poniżanie i straszenie odpowiedzialnością materialną nawet za plasterek szynki oraz robienie wielu wakatów to POLECAM. Zapraszamy na zakupy. ATELIER INTER MARCHE.
klient 2015-08-17 00:06:45
Jestem klientem od kilku lat ale to co teraz można zaobserwować w tym sklepie to porażka brak poprawnych cen, wiecznie się coś nie czyta, przeterminowany towar na nabiale, słodyczach to plaga tego sklepu. Ludzie kto tam pracuje czy tam jest kierownik????? I ta nieuprzejmość ludzka jeden zwala na drugiego winnych brak - nie polecam:(
zyczliwy 2016-03-19 19:58:43
witam z IM Jawor najlepsi pracownicy odeszli juz dawno przykre ze w naszym kraju w marketach nie szanuje sie pracownika szefostwo poniża a klienci nie lepsi.
małami 2016-03-31 01:12:15
To że najlepsi pracownicy odeszli to fakt ale teraz przyjdzie czas na tych, którzy ich nie szanowali i się nimi wysługiwali. Mam nadzieję że wszystko się tam zmieni po zmianie kierownika, który jest już bliski.
xxxx 2016-04-28 00:30:49
Kolega nie narzeka bo pewnie ma korzyści jak większość w tej firmie.
Idź a się przekonasz wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk.
Żeby od kogoś wymagać trzeba dać coś od siebie, ale tam jest odwrotnie.
Tam nie ma, że nie nie możesz, że ci nie pasuje-musisz i koniec a jak nie to na twoje miejsce jest iluś tam- sory ale skończyły się te czasy dla inter-tam na jedno miejsce nie ma nawet pół człowieka - żal dla ludzi zarządzających!!!
xxx 2016-05-24 18:19:28
W tym sklepie podobno już nie da się pracować. Pseudokierowniczka nie zna się na niczym, poszukują do pracy 3 czy 4 osób i nie ma chętnych. Niedawno przyjęli do pracy panią do ochrony - tragedia!!! Kontroluje pracowników przy klientach i traktuje ich jak złodziei - każe wyjmować wszystko z torebek. I nie piszcie, że to jej obowiązki - nie przy klientach sklepu, sam byłem świadkiem. Jeszcze trochę i będą tam popierdzielali kierowniczka z prezesem bo wszyscy odejdą.
galileusz 2016-06-12 23:13:14
W tym sklepie już dawno nie da się pracować Prezesie otwórz oczy - nie wiem czym Ci je mydlą - ale dobrze mydlą. Dziwne w rok odeszło tyle dobrych pracowników a Ty nic... porażka
Apple1982 2016-08-04 11:53:59
Ja również nie polecam pracy w tym sklepie!!!!!! a tym bardziej jako osoba do ochrony. Pani która jest tam kierowniczką znęca się psychicznie nad osobami które tam chcą pracować, wyzywa i mobinguje je aż w końcu ktoś jej zagra na nosie:) aż dziw bierze że jeszcze tego nie opisali w naszej gazecie Jaworskiej bo powinni się za to wziąść. Nie może być tak że druga osoba poniża innych tym bardziej, że sama nie należy do najmądrzejszych. A co najlepsze w tym wszystkim każdy się dziwi że każdy omija ten sklep szerokim łukiem i pracownicy ochrony zmieniają się jak rekawiczki. Zastanawiam Sie tylko czy Kierownik całego tego Sklepu inter marche nie widzi że taka osoba kopie dołki pod dobrym imieniem sklepu.
mcdonald 2016-10-08 18:16:01
słyszałam że pani z ochrony ma źółte papiery
Natalia W. 2016-10-27 10:56:40
widzę że można się tu dużo dowiedzieć, a przypadkiem macdonald nie wiesz czy inne osoby w tym sklepie nie potrzebują tez pomocy psychiatry? a może ty jesteś zainteresowana? napisz nie wstydź się może jakoś Ciebie uda się uratować Słaby Psychicznie Człowieku od wypisywania takich banialuków i obrażania innych, normalny człowiek bez zaburzeń nie chowa się za internetowym forum tylko mówi wprost to co myśli, a nie jeszcze pod bzdetnym nickiem wypisuje bzdury:):) buahahah
klient 2016-11-22 16:40:11
witam
klient 2016-11-22 16:42:45
Witam czy jest jakaś możliwość skontaktowania sie z panią która pracuje w sklepie intermarche w Jaworze jako kasjer- sprzedawca ???? wiem tylko tyle że ma na imie Ula i wydaje się być interesującą osobą a w żaden sposób nie miałem możliwości zamienić z nią ani słowa
Patryk :3 2016-11-25 23:05:17
wybacz stary ale jako jej chłopak musze ci uswiadomic ze nawet nie masz cos startować :/
klientt 2016-11-27 20:04:46
Bardzo miła obsługa kasjerek. Zawsze uśmiechnięte i chętne do pracy
klient 2016-12-02 15:32:07
Rozumiem. I dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o obidos zoo " intermarche" - Jawor
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie obidos zoo " intermarche"