Opinie o Obidos Zoo Intermarche w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obidos Zoo Intermarche. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Obidos Zoo Intermarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obidos Zoo Intermarche w Jawor

Jaki jest okres rozliczeniowy w Obidos Zoo Intermarche? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Malwina Nowy wpis

Do 10 każdego miesiąca u nas tak jest

Helena Nowy wpis
@Malwina

Zdarzają się czasami jakiekolwiek opóźnienia?

Malwina Nowy wpis
@Helena

Nigdy nawet przed czasem sa

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Obidos Zoo Intermarche? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Niunia

Tak sklep jest otwarty od 7 do 13

Cezary

Jak się pracuje? Dawno nikt nie pisał.

klientt

Bardzo miła obsługa kasjerek. Zawsze uśmiechnięte i chętne do pracy

Natalia W.

widzę że można się tu dużo dowiedzieć, a przypadkiem macdonald nie wiesz czy inne osoby w tym sklepie nie potrzebują tez pomocy psychiatry? a może ty jesteś zainteresowana? napisz nie wstydź się może jakoś Ciebie uda się uratować Słaby Psychicznie Człowieku od wypisywania takich banialuków i obrażania innych, normalny człowiek bez zaburzeń nie chowa się za internetowym forum tylko mówi wprost to co myśli, a nie jeszcze pod bzdetnym nickiem wypisuje bzdury:):) buahahah

@Natalia W.

witam

@Natalia W.

Witam czy jest jakaś możliwość skontaktowania sie z panią która pracuje w sklepie intermarche w Jaworze jako kasjer- sprzedawca ???? wiem tylko tyle że ma na imie Ula i wydaje się być interesującą osobą a w żaden sposób nie miałem możliwości zamienić z nią ani słowa

Patryk :3
@klient

wybacz stary ale jako jej chłopak musze ci uswiadomic ze nawet nie masz cos startować :/

@Patryk :3

Rozumiem. I dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

mcdonald

słyszałam że pani z ochrony ma źółte papiery

Apple1982

Ja również nie polecam pracy w tym sklepie!!!!!! a tym bardziej jako osoba do ochrony. Pani która jest tam kierowniczką znęca się psychicznie nad osobami które tam chcą pracować, wyzywa i mobinguje je aż w końcu ktoś jej zagra na nosie:) aż dziw bierze że jeszcze tego nie opisali w naszej gazecie Jaworskiej bo powinni się za to wziąść. Nie może być tak że druga osoba poniża innych tym bardziej, że sama nie należy do najmądrzejszych. A co najlepsze w tym wszystkim każdy się dziwi że każdy omija ten sklep szerokim łukiem i pracownicy ochrony zmieniają się jak rekawiczki. Zastanawiam Sie tylko czy Kierownik całego tego Sklepu inter marche nie widzi że taka osoba kopie dołki pod dobrym imieniem sklepu.

galileusz

W tym sklepie już dawno nie da się pracować Prezesie otwórz oczy - nie wiem czym Ci je mydlą - ale dobrze mydlą. Dziwne w rok odeszło tyle dobrych pracowników a Ty nic... porażka

xxx

W tym sklepie podobno już nie da się pracować. Pseudokierowniczka nie zna się na niczym, poszukują do pracy 3 czy 4 osób i nie ma chętnych. Niedawno przyjęli do pracy panią do ochrony - tragedia!!! Kontroluje pracowników przy klientach i traktuje ich jak złodziei - każe wyjmować wszystko z torebek. I nie piszcie, że to jej obowiązki - nie przy klientach sklepu, sam byłem świadkiem. Jeszcze trochę i będą tam popierdzielali kierowniczka z prezesem bo wszyscy odejdą.

xxxx

Kolega nie narzeka bo pewnie ma korzyści jak większość w tej firmie. Idź a się przekonasz wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Żeby od kogoś wymagać trzeba dać coś od siebie, ale tam jest odwrotnie. Tam nie ma, że nie nie możesz, że ci nie pasuje-musisz i koniec a jak nie to na twoje miejsce jest iluś tam- sory ale skończyły się te czasy dla inter-tam na jedno miejsce nie ma nawet pół człowieka - żal dla ludzi zarządzających!!!

małami

To że najlepsi pracownicy odeszli to fakt ale teraz przyjdzie czas na tych, którzy ich nie szanowali i się nimi wysługiwali. Mam nadzieję że wszystko się tam zmieni po zmianie kierownika, który jest już bliski.

zyczliwy

witam z IM Jawor najlepsi pracownicy odeszli juz dawno przykre ze w naszym kraju w marketach nie szanuje sie pracownika szefostwo poniża a klienci nie lepsi.

klient

Jestem klientem od kilku lat ale to co teraz można zaobserwować w tym sklepie to porażka brak poprawnych cen, wiecznie się coś nie czyta, przeterminowany towar na nabiale, słodyczach to plaga tego sklepu. Ludzie kto tam pracuje czy tam jest kierownik????? I ta nieuprzejmość ludzka jeden zwala na drugiego winnych brak - nie polecam:(

hania432

jeśli kogoś interesuje praca za najniższą krajową (bądź na umowę zlecenie za jeszcze mniej) w zamian za ciągłe wyzwiska, za poniżanie i straszenie odpowiedzialnością materialną nawet za plasterek szynki oraz robienie wielu wakatów to POLECAM. Zapraszamy na zakupy. ATELIER INTER MARCHE.

xxx

no dlaczego opuściła po prostu miała dość... ileż można wszystko jest do czasu...pracując tam trzeba mieć mocne nerwy i klapki na oczach i udawać, że się nic nie widzi i robić "za pięciu".

gosc

To moze zadajmy sobie pytanie dlaczego opuscila miejsce pracy. Ja takze nie pozwolilabym sobie na takie traktowanie baaaa podalabym pania b do sadu pracy. STOP przemocy fizycznej i psychicznej w miejscu pracy. Bo pracodawcy mysla ze jak ciezko znalezc prace to mozna z pracownikien co sie chce. Mialam skladac cv ale sobie odpuszcze bo jeszcze ktos niechcacy by ucierpial :p

fff

Pisząc pani b masz na myśli kadrową?

martaa84

zdecydowanie nie polecam pracy w tym sklepie w jaworze. pracowalam tam ponad 3 lata,oprocz wykonywania swoich podstawowych obowiazkow zmuszano mnie do prac biurowych dzialow ktore nie obejmowaly mnie w umowie.oprocz tego atmosfera byla karygodna do jakiejkolwiek pracy.kierowniczka dzialow swiezych wiecznie ublizala pracownikom i robi to do tej pory czesto przy klientach sklepu,oprocz tego dochodzi rzucanie czym popadnie serami kielbasami przy ludziach kupujacych..pewnego razu naublizala i mnie a ja nie godzac sie na takie traktowanie dostalam po prostu wypowiedzenie.powinniscie sie przyjrzec blizej pani b bo przez nia sklep intermarche stracil wielu dobrych pracownikow.gdyby nie pani b ja oraz wiele innych pracownic ktore zwolnily sie przez pania b lub przez nia pracowalybysmy dalej.

ddd
@martaa84

bzdury dziewczyno wypisujesz dostałas dyscyplinarke za porzucenie pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Obidos Zoo Intermarche - Jawor

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obidos Zoo Intermarche?

Kandydaci do pracy w Obidos Zoo Intermarche napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obidos Zoo Intermarche
1.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wieniawskiego 11
    59-400 Jawor