ENERGOP Sp. z o. o.

Opinie o ENERGOP Sp. z o. o.

nie ogarniam
@123

Chłopie. Ale już bzdury wymyślasz. Zwolnili cię to odpuść a nie płaczesz i płaczesz. Firma może miała ciężki okres bo był covid. Cała zagranica zamknięta a mimo to firma się utrzymała i nie było zwolnień. Ponadto z tego co piszą na ten rok mają pełen portfel zamówień (jak nigdy). Weszli z robotą na Orlen i Anwil (jak nigdy). Rozbudowali zakład i kupili sprzęt. Ale chyba nie chcą ciebie zatrudnić ze tak płaczesz i płaczesz.

Spawacz

Praca na stanowisku spawacza tig 141 co Pan proponuje to jest śmieszne.... Nie polecam

TY

Moze słabo placili ale na spawainu to chyba sie znają skoro robia tyle rur. Nie znam inne tak duze firmy w prefabrykacji rur.

TIG

Obecnie szukają młodych żeby uczyć ich spawani i monterki. Jak ruszy robota to pewnie i na cześć etatu wezmą.

Jest teraz dostępna oferta dla specjalisty ds. umów. Planuje się zgłosić, zastanawiam się czy to nabory ze względu na rozwój? nie widzę takiego przypisiku „praca od zaraz”. ciekawi mnie trudność względem samego procesu rekrutacyjnego. Może jest tu ktoś kto był na rozmowie na to stanowisko?

Możesz napisać dlaczego odradzasz? Sama się zastawiam nad aplikowaniem, piszą wprost, że mile widziane będzie 2-letnei doświadczenie, które akurat posiadam. Czy z marszu zwiększy ono podstawę?

Są jakieś różnice w zarobkach na stanowiskach spawacz ślusarz czy monter? Jeśli tak, to jak to wyglada w widełkach? Robiłem na wszystkich stanowiskach, a firma szuka właśnie ludzi do pracy, nie wiem na jakie stanowisko lepiej wysłać cv? Jak w ogole wam się tu pracuje, bo coś wpisów nowych nie widzę, a starsze niezachecaja… pozdro:)

Spawacz

Kolego daj sobie spokój za tą firmą. Najniższe na rynku. Problem z płatnościami jeśli chodzi o nadgodziny i cała reszta.

nowy
@Spawacz

jakich nadgodzin Ci nie płacą?? jak jesteś na umowie to płacą i 50 i 100. A na działalności nie masz nadgodzin. Na DG proponowali dla spawacza coś około 60 (zależnie co umiesz spawać)

nowy
@Spawacz

pracuje już kilka miesięcy i nie zauważyłem problemów z kasą. Nawet mogę powiedzieć, że przełożeni są bardzo w porządku.

????
@nowy

60zł/h? Netto czy brutto?

Ktoś Nowy wpis
@Spawacz

Pracowałem tam i jakoś nigdy nie było problemu z wypłacaniem nadgodzin, jak nie było pracy, nadgodzin też nie było proste

Wiktoria

Chyba będę aplikowała na stanowisko młodszego specjalisty ds. kadr, piszecie o niskich zarobkach, a w ofercie podali, że płaca wynosi od 5 000 zł brutto. Zakładam, że sam specjalista zarabia jeszcze więcej, więc jak to jest z tymi zarobkami?:D No chyba, że to mnie moje poprzednie miejsca pracy przyzwyczaiły do takich zarobków :P Pracuje ktoś w dziale lub wie jak wygląda w nim atmosfera, przełożeni? Dogadujecie się? Jest szansa po okresie próbnym wskoczyć na tryb hybrydowy, czy firma uznaje tylko pracę z biura? Co z jakimś systemem premiowym? Dodatkowe świadczenia pieniężne leżą w polityce firmy?

HR
@Wiktoria

Żartujesz sobie. Pracownicy mają bardzo niskie stawki, w tym w Dziale HR. Szkoda twojego czasu w tej firmie, poszukaj a może lepiej trafisz.

Ktos
@HR

Ale te niskie to ile? Ile średnio da się zarobić np jako Specjalista?

Klaudka
@HR

Ano, ja podobnie jak Ktoś wyżej chce wiedzieć jakie stawki ma ten cały specjalista. Dodatkowo przy jakim nakładzie pracy? zadania za w miarę adekwatne do tego jak zapłacą za nie? jak taki przykładowy dzień w firmie wygląda?

Hugi
@Ktos

4000 plus 500 zł premii uznaniowej. Słabo.

@Hugi

I to cala zasada tego systemu premiowego, o który wyżej spytano? Po prostu uznaniówka? Za co najczęściej przyznawana? Zastanawiam się czy to system 0 – 1? Albo 500 albo 0 czy może coś pomiędzy też dają?

PP

Zmiana Zarządu, Dyrekcji, Kierownictwa w Energopie pewnie już nie długo. Teraz Orlen, następnie Orlen Projekt, a później Energop.

Panu M. Małeckiemu i pozostałych już dziękujemy. Pracownicy:))

Panu M. Małeckiemu i pozostałych już dziękujemy. Pracownicy:))

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jak w ENERGOP Sp. z o. o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Aniaa

Słabo, źle zarządzana firmą, niskie pensje.

Spawacze z Energopu

Panie Dyrektorze, teoria i praktyka to wie 2 różne rzeczy w zakresie spawania. Prosimy nie osmieszac zawodu, jakim jest spawacz. Prosimy, aby Pan się wziął za robotę. Czy załatwił Pan robotę??????

Dyrektor Produkcji
@Spawacze z Energopu

Proszę się wziąść za prawdziwa robotę, a nie to bym zrobił, tamto bym usprawnił itp., a jak nie to proszę się zwolnić, nikt nie będzie utrzymywał Pana w tej firmie. Kiedy będą wyniki?

Mikuś
@Dyrektor Produkcji

(usunięte przez administratora) Obiecywałeś ludziom pieniądze, a suma sumarum zarabiają mniej niż mieli. Najniższa krajowa to nie cud świata, w biedronie ochroniarz zarabia więcej. Wychodzi się z tarczą, a Ty wyjedziesz na tarczy. Oby prezes i rada nadzorcza się na Tobie poznała. Spawaczom mówić by wzięli się za robotę? Daj ludziom pracę i zarobić, wtedy inaczej będą patrzeć na Ciebie.

Zaoo
@Mikuś

Co z tobą robota Panie K. C.????

Sebastian
@Mikuś

Jest Pan nie godny zaufania. Obiecuje Pan coś, a później nie dotrzymuje słowa. Może ktoś na Panu się pozna...

Do pracy
@Mikuś

Proszę się wziąść za pracę...

Pomoc
@Dyrektor Produkcji

Czy dorzuci się Pan wraz z drugim z pomocą dla Ukraińców, udostępnijcie trochę zasobów finansowych, nieruchomości, może też inni się dołożą? Pomoc będzie doceniona.

@Pomoc

Czy radni nie przyjęliby Ukraińców pod swoje strzechy? Tyle też miejsca w firmie jest że można byłoby Ukraińców przyjąć do firmy. Przecież są łazienki, prysznice, pokoje można zrobić z biur, sklepik jest, pieniądze też są, wszystko jest, aby przyjmować...

Hanna

A co Twoim zdaniem możnaby poprawić by było lepiej?

Spawacze
@Dyrektor Produkcji

Nie mówisz nigdy prawdy. Odradzam współpracę z tą osobą.

Nie godny zaufania
@Sebastian

Święta prawda, że nie godny zaufania. Dla niego to ok., ma to gdzieś. Jedno mówi, a robi drogie. W tej chwili dla ciebie to dobre, zobaczymy po zmianach, czy będzie dobre. Miejmy nadzieję, że te dobre zmiany nastąpią wkrótce. W tej chwili w Energopie jest bardzo źle.

Magazyn
@Nie godny zaufania

Zawsze mozna pisać zeby cos poprawic ale gadanie ze jest bardzo zle kiedy maja tyle roboty to bzdury. Ciagle zatrudniaja bo nabrali kontraktow. Material lezy wszedzie. Wiec albo cie wywalili i narzekasz albo z konkurencji jestes.

@Magazyn

Bo ludzie uciekają bo mało płaca. Atmosfera pracy zła, wiem bo tutaj pracę. Odwieczny problem z płatnościami i nadgodzinami. Spawalnik z IWE np. Przemek (usunięte przez administratora) na swojej działalności pewnie ma ponad 20000 tys. Zł., ciekawe ile ma Sławek. Ogólnie lepiej odejść z Energopu i założyć własną firmę lub zatrudnić się u innego pracodawcy np. w Płocku bo można dużo więcej zarobić niz w Energopie.

Danuta

Hej, myślę, aby zaaplikować do kontroli jakości, czyli skoro atmosfera zła, to nie mam co liczyć na „ciepłe" przyjęcie ze strony pracowników? Co wg na to wpłynęło? Jakieś konkretne sytuacje się dzieją? Ile można zarobić tu już na czysto? Piszesz, że mało, czyli obstawiam, że minimalną? Czy coś więcej? Nie ma szans na negocjowanie stawki?

KJ

Ile zarabia Specjalista ds. Kontroli Jakości tutaj? Bo w Płocku w innej firma niż ta, to Specjaliści ds. Kontroli zarabiają od 12000 do 14000 tys. zł na rękę i czasami więcej...

Mlody
@KJ

Gdzie placa 14 tysiecy na reke zwyklemu kontrolerowi? Bo tyle to ma ale inspektor Orlenu chyba.

Mlody

Czyli Inspektor Orlenu lub Hyundai. Bo w firmach wykonawczych nie słyszałem żeby takie stawki były dla zwykłego kontrolera. A na pewno nie w Płocku.

Nie polecam tutaj pracy. Praca na krótki okres. Robisz za 2 lub 3. Marne zarobki. Na górze, nieroby nic nie robią. Niepewność, czy umowę Ci przedłużą. Problem za przepracowane nadgodziny, nie chcą za nie płacić.

Arek

Niestety to codzienna rzeczywistość w tej firmie. Jest to prawda.

Ale glupoty!!! Robia najwiekszy kontrakt dla Orlenu. Roboty jak nigdy. Nawet dali jakies podwyzki. Mowia ze robota na dwa LATA a nie miesiace. Jak Cie wywali to leser byles I tyle.

Spawacz

Pracowałem jako spawacz w tej firmie na swojej działalności. Zawsze problemy z kasą na koniec miesiąca. Tną jak mogą. Nie polecam, teraz po doświadczeniach z tą firma to omijam Energop szerokim łukiem. Nigdy więcej tam. B.G.to (usunięte przez administratora) jeden z wielu tam pracujących.

smutny
@Spawacz

jedyne za co mogli co obciąć to poprawki po RT. całe 200 pln. Chyba że ci firmy się pomyliły.

Pracujesz w firmie ENERGOP Sp. z o. o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

spawacz

Chyba właśnie na działalności się opłaca bardziej. Bo więcej proponują chociaż szału nie ma.

Czy w firmie ENERGOP Sp. z o. o. da się zarobić 5500 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji?

KJ

Słabiutko w firmie. Lepsielsi kasę biorą za nic. Spawacze z wynajmu to gwiazdy jednego rodzaju. Nie umiejący spawać. Długo zarządzana w ten sposób Spółka nie pociągnie. Zarząd do zwolnienia.

PP

Dyrektor ds. Handlowych nie umie oferować. Oferty są dużo zaniżone. Kto go zatrudnił? Teraz wszystko się wyjaśniło.

Słaba firma, źle zarządzania. Ciągle rekrutacje w Sochaczewie. Prace montażowe na budowie średnio. Proponuję pomyśleć, zanim tam się zatrudnisz...

Romek

Na mieście chodzą różne słuchy dotyczące przyszłości Spółki a mianowicie rzekomych powiązań z Orlenem. Może ktoś z władz wypowie się na ten temat?

Krzysztof

Pojawiło się ogłoszenie na główną księgową, czy warto aplikować? W tamtym roku też szukali, czy coś jest nie tak, że znów szukają?

@Krzysztof

To już któreś ogłoszenie na Księgową, jak i prawnika i wiele innych, nie warto aplikować. Jeden z najgorszych pracodawców, w tym kadra Zarządzająca.

Jarosław

Nikomu nie polecam tutaj pracy na jakimkolwiek to stanowisku. Proponuje poszukać innej pracy. Najgorsza firma w okolicy i do tego fatalnie zarządzana.

Praca w tej firmie to lepiej nie mówić, tak źle. Dyrekcja Produkcji to osoby, które mówią jedna, a robią co innego. Nie można im ufać. Marne pieniążki oferuje, marne place. Zmienić ich, łącznie z tym najwyżej.

Plock

Firma na montażu słabiutko. Pomieszanie kompetencji w zakresie organizacji budowy, jak i prefabrykacji. Zarząd słaby

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOP Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w ENERGOP Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOP Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOP Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 4 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENERGOP Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ENERGOP Sp. z o. o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENERGOP Sp. z o. o.