Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Ada

Witam, czy spotkał się ktoś już z taką sytuacją, że niby paczka została wysłana z WER Komorniki i później zmienia się status na Doręczono i tam znowu WER Komorniki ?? Czy to błąd poczty czy paczka nadal gdzieś krąży i nie trafiła do odbiorcy ??? Pozdrawiam

aa
@Marlena

Miałam dokładnie to samo, tylko że 3 próby doręczenia, a potem "doręczenie", tylko że na pewno nie do mnie. Po telefonie do WER Komorniki informacja, że kurier już nie pracuje i oni nie nic nie wiedzą. Ja to się już pożegnałam z paczkami, ale nie zamierzam odpuścić i będę składać skargi na Pocztę Polską, niech w końcu zrobią coś z tym WERem

NiePP

Cztery osoby siedzą w domu, a awizo w skrzynce, pewnie dlatego że to 4 piętro bez windy. Idę na pocztę, a tam przesyłki nie ma bo jeszcze nie przywieźli. Masakra, gołębie pocztowe by to lepiej załatwiły.

Na jakie benefity można liczyć w WER Komorniki?

Ada

@Ada

Mam to samo. Paczka od 13.05 doręczona do WER Komorniki. I dalej ani widu, ani słychu.

K. A
@Ada

U mnie to samo. Reklamacja na Aliexpres nieuznana - Twierdzą, że paczka doręczona. Do PP Komorniki nie da się dodzwonić. Porażka.

Asia
@K. A

@Ada a pod jaki numer dzwonisz? Bo ja mam taką samą sytuację na Aliexpress.

@Ada

Mam dokładnie tą samą sytuacje. Na paczke z aliexpress czekalam 2 miesiące. Paczke dostarczono do WER Komorniki a nie do mnie. Na poczcie nikt nie ma pojęcia gdzie jest paczka,gdzie ją rzekomo dostarczono

@Ada

Ja tak mam i probuje sie dodzwonic ale bez skutku.

Kinga
@Ada

Mam taką sama sytuacje. Proszę o odpowiedz jak się sprawa rozwiązała u Pani

wojtek
@Kinga

pracuje tam i co 3 paczka leci do śmietnika, bo nie mamy takiej naczepy żeby te wszystkie paczki porozwozic, a dużo tego jest.

Aleksandra
@Ada

Jak się zakończyła ta sprawa? Mam identyczną sytuację :( 10.03.2021 status. że wysłano z WER Komorniki i tego samego dnia, że udane doręczenie, ale również do WER Komorniki... Mija już 2 tydzień, a nadal nie wiadomo co się dzieje z paczką. Na poczcie nic nie wiedzą, do WER Komorniki nawet nie można się dodzwonić, jakaś tragedia...

oliwia
@K. A

mam identycznie ;/

Gosia
@Ada

Oni między działam ją sobie przekazują dlatego zmienia się status.

Anja
@Ada

Ja mam właśnie taki problem i nikt nie udzielił mi odpowiedzi, a nie chcę dzwonić do odbiorcy przesyłki z pytaniem, czy odebrał, bo to paczka niesoodzianka, o której nie wie, że ją dostanie, ani od kogo.

@Ada

Sprawa z 13.12.2021 r. taka sama sytuacja z Ali, potwierdzenie że dostarczono paczkę ale pod adres w Komornikach bo ulica taka sama jak u mnie w mieście, coraz więcej (usunięte przez administratora) jest zatrudnianych na sortowniach, nie patrzą na kod pocztowy tylko ulica się zgadza to jest u nas, nieraz musiałem dzwonić na pocztę i cofali ją od listonosza, bo tak dostał by ją kto inny, a w uczciwość ludzi już nie wierzę, chociaż nie jego paczka bo inne nazwisko i adres to nie odda z powrotem na pocztę tym bardziej, że za darmo paczka, już opłacona. Poczta Polska zamiast się cieszyć, że dzięki temu ma zysk z doręczeń paczek to olewa problem, to tak to jest z monopolistami.

Nl

Mam tak samo.

Krzychu
@Ada

Tez, to samo mam. I nie wiem o co chodzi

Kamila
@Ada

Mam dokładnie taką samą sytuację. Paczka była monitorowana, dostałam sms że kurier przyjedzie, zmiana statusu na Doręczona wer Komorniki i paczka przepadła. Tak, paczka z alli. Jakby ktoś robił pozew zbiorowy to zapraszam do kontaktu.

Vovan
@Ada

00559007738213112734. Dzień dobry mój status mówi że paczka masz w Komornikach czas dostawy kończy się za 3 dni proszę o przesłanie paczki na podany adres Poznań Trzebiatowska 25 60 454

Akuku
@Ada

Właśnie tak mam pojechała pod inny adres nie odebrano jej i wróciła z powrotem do Komorniki albo gdzieś krąży zero kontaktu nic przesyłki nie ma.

@Ada

Witam, to znaczy ze paczka nie została odebrana w terminie i wraca do nadawcy.

@wojtek

Co ty za glupoty piszesz? Nieodebrane wracają do nadawcy.. A te uszkodzine do specjalnego działu, i tam czekają na dyspozycje.

michal
@Ada

Witam, tak właśnie od 2 dni próbuje zlokalizować przesyłkę. Status dostarczono, WER Komorniki i przesyłka nie dotarła do mnie. Niby wyjechała z WER Komorniki, wydana kurierowi do doręczenia i po paru godzinach dostarczono do WER Komorniki. Infolinia milczy, jakaś masakra...

janher
@Ada

Ja kupiłem na Alie słuchawkę prysznicową i dostałem z komornik uchwyt bakelitowy.Wcześniej kupiłem maszynkę do włosów i z tej firmy kurierskiej dostałem same nakładki grzebieniowe.Nie wiem dlaczego tak jest,ale wcześniej jak przychodziła przesyłka z Chin do Kraju odbiorca na Podkarpaciu nie było takich przekrętów.Czyżby te przesyłki były kontrolowane?w kupnie wierteł nie wspomnę bo zamiast kompletu dostałem tylko jedno i to najmniejsze 2mm

Jolanta 1946
@Ada

Tak . Coś takiego spotkało mnie w ub tygodniu . Przesyłka z lekami najpierw trzykrotnie wracała do WER Komorniki z zamieszczana info o niedostarczeniu by w sobotę wysłać informacje o kolejnej rzekomej wysyłce by o 16 wpisać info że przesyłka została rzekomo doręczona co jest nieprawdą . Kurier nie dotarł i napewno nie ma pokwitowania . Ewidentne kłamstwo . Dla zainteresowanych w WER Komorniki podaje nr przesyłki (usunięte przez administratora) . Według mnie przesyłka została albo zagubiona albo skradana . Próba kontaktu telefonicznego z WER Komorniki jest praktyczne niemożliwa .

Liliana
@Jolanta 1946

Mam identyczną sytuację. Napisano, że próbowano doręczyć paczkę i próba nieudana, podczas gdy cały dzień byliśmy z mężem w domu. Gdy próbowałam wyjaśnić, okazało się to niemożliwe, bowiem nikt nie odbiera telefonu. To jakaś podejrzana placówka. Powinien ktoś odpowiedzialny za to ponieść konsekwencje.

Marlena Nowy wpis
@Ada

Witam serdecznie właśnie mam to samo najpierw dostałam dwa smsy że będzie doręczenie, potem że próba nie udana na końcu przesyłka dostarczona, czekałam na tą przesyłkę w domu byłam na poczcie Pani mi powiedziała że dzwoniła do Wer Komorniki a Pan oznajmił że to jest nie możliwe że ta osoba dostarczała przesyłkę bo on już nie pracuje. To co teraz gdzie jest przesyłka i czy dojdzie?

aa Nowy wpis
@Marlena

peter

Jedna paczka już zaginęła przed świętami a ci (usunięte przez administratora) mają jako ,,dostarczono" Od 3 dni wyjeżdza do mnie kolejna paczka i jakoś nie może dotrzeć. Co tam się dzieje do cholery? Czy nie idzie zrobić z nimi jakiegoś porządku?

Pat
@peter

juz 2 razy sie dodzwoniłam na infolinie i 2 interwencje wysłali na Komorniki, bo moja paczka tam utkneła i dosłownie nic sie nie dzieje dalej. Miał ktoś do mnie zadzwonić natychmiast jak coś będzie wiadomo, ale bez zmian. Jutro bede dzwonic znowu bo można się dodzwonic tylko rano. Ostatni raz zamawiam. Pojechałabym tam osobiście, paczka 12kg, nie wiem, czy ją tam zgubili czy zniszczyli?

Piotrek Nowy wpis
@peter

Mam to samo. Brak sms ani kontaktu z poczty polskiej, podczas gdy z Zona bylismy w domu. na poczcie dowiedzialem sie ze paczka zwrocona. w skrzynce brak awizo. cokolwiek. paczka zwrocona do komornik. mial ktos podobnie?

Brak paczki

Co tam się dzieje? Od tygodnia czekam na paczkę a ona nawet nie została przekazana do doręczenia… na AliExpress pakiet ochronny się kończy bo miała być 12 dniowa dostawa i minęło już 12 dni, gdy paczka dotrze i będzie coś nie tak to nawet nie otrzymam zwrotu pieniędzy a to nie była mała kwota

Xhxn
@Brak paczki

Ja czekam od tygodnia najgorsza firma z możliwych ostatni raz co kolwiek pocztą zamawiałam

Ewelina
@Brak paczki

Ja czekam od 28.11, nie wiem czy zgubili paczkę czy jak DRAMAT

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Механик / Младший механик
Komorniki
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Poznań Komorniki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg

Czy jest możliwość pracy w WER Komorniki na część etatu?

Na jakie wsparcie w WER Komorniki mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

NiePP

Czy WER Komorniki ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zahar55

Witam, wczoraj otrzymałem 3 paczuszki zawierające portfele. Problem w tym, że ja zamawiałem tylko 1 portfel i otrzymałem już taki dnia 17.03.2023. Nie wiem doprawdy, jak doszło do wysłania kolejnych 3-ch portfeli i kto nadał te paczuszki do mnie? Pozdrawiam

Dzień dobry, moja paczka jest w WER Komorniki od 24 stycznia. Wtedy też status mojej paczki zmienił się na "próba doręczenia nie powiodła się" i paczka wróciła do WER Komorniki. Mam wrażenie że nawet stamtąd nie wyjechała. Nikt nie przyszedł, ani nie została doręczona na pocztę. Mam pytanie kiedy dostanę moją paczkę? Jest już 2 lutego i nadal nic się nie zmieniło, a termin dostawy to 7 lutego. Mam nadzieję ze do tego czasu paczka dojdzie.

@Ewa

Czy udało się jakoś to rozwiązać? Mam podobny problem

@Kasia

Niestety status paczki się nadal nie zmienił. Paczka jest łączoną dostawą i termin 2 z 7 przesyłek nadal nie upłynął. Mam nadzieję że do tego czasu paczka dotrze.

Zawiedziona

Po raz kolejny wielka żenada! Paczka z Shoppi trafiła do tego przewoźnika w dniu 20 grudnia. I jak zwykle do tej pory paczki nie otrzymałam. A znają ich poczynania, za chwilę dostanę powiadomienie o nieudanej próbie dostarczenia paczki i tyle z tego będzie! ???? Kurde! Jak ktoś nie potrafi ogarniać logistycznie takich rzeczy, to niech się kurczowo nie trzyma takiego zajęcia. No chyba, że paczki po tak długim czasie są przywkaszczane!! ????????

Sebastian

Do prezesa który doprowadzi do upadku firmy przez (usunięte przez administratora) e nie umiejętne wręcz celowe niszczenie firmy, Człowieku zainteresuj się co się dzieje na paczkarni bo jedni pracują a są głupkowate kobietki które co 5.minut na papieroska chodzą i wielce ciągle oburzone że muszą pracować!!!(usunięte przez administratora)

Wiola
@Sebastian

Jak są z (usunięte przez administratora) to mogą palić paczkę dziennie przecież w komornikach to firma rodzinna i oczywiście (usunięte przez administratora)

Tom77

Witam mam pytanie moja paczka od 24 kwietnia była w komornikach z aliexpress mi piszą że nie udane dostarczenie, dzwoniłem na poczte Pani sprawdziła,że dwa razy zostało wysłane awizo którego nigdy nie dostałem, więc odesłano niby do komornik ale do nich nie idzie się dodzwonić....mas ktoś może maila i może nr telefonu jeśli taki w ogóle istnieje?

Kurier
@Tom77

Witaj Tom77, jestem kurierem w poczcie. Nie chce sie unosic, Czytam te wszystkie komentarze i krew mnie zalewa. Po jakiego grzyba zamawiasz z Chin podczas (w czasie kiedy zamawiales) kwarantanny? My (kurierzy) (usunięte przez administratora) żebyś dostał swoje zamowienie za 50 groszy z darmową dostawą z chin, i jeszcze masz pretensje że z powodu epidemii coś poszło nie tak ? To po pierwsze. 2 - zamawiasz z AliExpress tak ? A podales nr. telefonu ? Jesli tak, to awizo przyszlo w formie elektronicznej (SMS). Jesli podales bledny numer telefonu miej pretensje do siebie samego.

@Kurier

Poczta ma listonoszy a nie kurierów . Kurier za nie dostarczenie paczki dostaje noty a wy nic ! I nie powinno Cię interesować skąd zamawiam paczki , Twoim obowiązkiem jest wykonywać porządnie swoją pracę i zostawiać awizo . Ale co niektórym nie chce się wchodzić i zostawić awizo !

Kinga
@Kurier

Kurier nikt nie ma do Ciebie pretensji, raczej pytanie jak odzyskać paczki? Maila nie ma, nr telefonow nikt nie odbiera. A dzis noja znajoma nawet pojechala tam to ochroniarz jej nie wpuścił. I nie udzielil zadnej informacji. Jak odzyskac paczki??? Pls pomóż.

Ela
@Kinga

A kto dzisiaj poczta polska wysyła paczki to 1 sprawa a 2 to w biurowcu po prawej stronie na 1 piętrze siedzi sobie w foteliku Pan dyrektor całkiem normalny gość i dyryguje ta banda nieudaczników których już dawno powinien zwolnić i myślę że w niektórych sprawach wam pomoże pozdrawiam

Patka
@Gość

Hej dostałeś w końcu paczkę?

@Tom77

Mamy październik 2021, czyli chyba nic się nie zmieniło. Mam ten sam problem obecnie i nie mam jak skontaktować się z tą firmą, by odzyskać swoją paczkę

Sunsmile
@Tom77

Mam to samo... obecnie 2021 rok. Przesyłka leży w KOmornikach i nie sposób się tam dodzwonić , skontaktować. Nawet jeśli chce się odebrać na swój koszt.

@Tom77

Status przesyłki Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Otrzymano dane elektroniczne przesyłki 2021-09-06 06:04 Elektroniczny Nadawca Nadanie 2021-09-13 07:00 PP Komorniki P204 Przesyłka w transporcie 2021-09-13 11:00 - Wysłanie przesyłki 2021-09-13 13:40 PP Komorniki P204 Przygotowano do doręczenia 2021-10-07 10:13 PP Komorniki P204 Przekazano do doręczenia 2021-10-07 10:29 PP Komorniki P204 Doręczono 2021-10-07 10:29 PP Komorniki P204 Nie mieszkam w Komornikach. Nadawca paczki jej nie odzyskał. Ja poniosłem koszty.(usunięte przez administratora) Kto mi zwróci koszty jakie poniosłem ? Poczta Polska ?

Amigo
@Kurier

Gada głupoty to nic nie ma wspólnego z uczciwym doręczeniem przez kuriera są przesyłki (usunięte przez administratora)przez kurierów.

@Tom77

Też mam taką sytuację teraz

rena
@Kurier

A mnie krew zalewa jak czytam wypowiedz kuriera. Przesyłki nie są awizowane i dlatego krążą> jak można odebrać przesyłkę jeżeli się nie wie że taka przesyłka jest na poczcie może mi kurier odpowie bo ja nie jestem duchem świętym ani jasnowidzem. To jest chyba rola pracowników poczty polskiej. Już nigdy nie nadam przesyłki przez pocztę polską.

Bo to prawda

KATAR
@Tom77

najgorszy dostawca jaki był w POLSCE -(usunięte przez administratora)

Krzysiek

Firma (usunięte przez administratora) kurierzy robią co chcą .. paczki niby dostarczone a nie są.. Jedna paczka cudem zaginęła... znajomy dostał paczkę uszkodzona i to nie przypadkowo uszkodzenie było celowe... Babka kurier prawie mi córkę potrąciła jeżdżą i piszą odbierają telefon w czasie jazdy .. szkodniki ..nie polecam usług tej niby firmy kurierskiej

Sebek
@Krzysiek

Przecież ta firma już nie powinna istnieć rządzą w wer Komorniki ludzie z (usunięte przez administratora) od pana Sasina i solidarność na niepotrzebnych stołkach i do puki będziecie przez tą firmę wysyłać paczki to pretensję możecie mieć do siebie tą firma już się skończyła i przynosi straty tylko muszą trzymać ją dla stołków zapraszamy tam tylko gazetę i telewizję i wtedy by się działo oj działo!!!!!!!!

Ivan

Mam pytanie,moja przesyłka od 23.12.utknęła w PP Komorniki. Co tam się dzieje??? Brak kontaktu, może ktoś zna numer. Masakra

Non
@Ivan

Moja też tam jest od 23.12 i nie wiem co się z nią dzieje

Wkurzona

Nie polecam tej firmy kurierskiej zwłaszcza rejon Dębiec... To są jakieś żarty. Giną paczki, panią nie chce się dzwonić i przynosić paczek pod wskazany adres, często paczki są otwarte. Zdarzyło się też że zakupiony towar przychodził uszkodzony. Sprawa została już nie raz zgłoszona a firma i tak sobie z tego nic nie robi. Te same osoby nadal tam pracują. To się po prostu w głowie nie mieści. Nie polecam nie zamawiajcie paczek z PP

Poszkodowana

W dniu dzisiejszym odebrałam paczkę poraz ostatni przez państwa dostarczona na terenie Dębca. Druga paczka z rzędu zniszczona. Nie dbacie o nic , wasi kierowcy a przede wszystkim te baby co jeżdżą u was to jakaś kpina. Nie dość że nie potrafią być kulturalne to jeżdżą jak piratki. Już jedna paczka mi u was zaginęła a niby dostarczona. Nigdy więcej nic przez was nie zamówię i będę odradzać to wszystkim!!!!! Nie hluje świnie!

NOWA

Pracuje w WER Komorniki od maja. Najpierw 2 m-ce zlecenia, potem 3 m-ce zastępstwo i dopiero niedawno dostałam umowę na rok od 1.10. Mam pytanie o socjal. Czy na święta coś mi się należy? Np paczki dla dzieci? Słyszałam, że panie z okienka mogą odliczać sobie zajęcia dodatkowe dzieci do 1000 zł rocznie. Czy w WER też tak jest? Czy mogę liczyć na jakieś jeszcze socjalne benefity? Pozdrawiam

Stefan burczub
@NOWA

(usunięte przez administratora) za robite sie wez nierobie a nie socjali szukasz bachora wysralas to sobie plac za fanaberie a nie darmo bys brala a paczkileza tygodniami

Zida
@Stefan burczub

Widać że ta pandemia nie jednemu na łeb już padła takich buraków jak ty to to powinni wiązać do sanek jak renifery

Loli
@NOWA

Też tak jest. Na święta echo

Stefan burczub
@Stefan burczub

(usunięte przez administratora) jak można tak napisać, jeszcze nei znając nawet 1% sytuacji innego człowieka ? A założę się za duże pieniądze, że sam pobierasz dostępny socjal lub twoja rodzina. (usunięte przez administratora)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w WER Komorniki?

Niwa

Tak ale dla swoich i przydupasow pana M.G szary robił jest bez szans

Luda

Jeśli pakowanie towaru do wysyłki odbywa się w Komornikach, to otrzymana przeze mnie przesyłka (sygnatura PX1024652477) całkowicie niezgodna z zamówieniem (bez wyjaśnień), świadczy o braku kompetencji i lekceważącym podejściu do klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki