Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Smutna

Moja paczka trafiła tam 17 grudnia i utknęła na dobre. Straciłam już nadzieję, że dotrze przed świętami i nie muszę dodawać, że to miał być prezent pod choinkę: -(

S
@Smutna

Nie ma to jak zamawiać prezenty na ostatnią chwilę i to jeszcze pocztą polska. Tylko pogratulować.

Ags2330

Moja paczka tkwi tam od 19 grudnia A też miał być prezent świąteczny kurier pocztex 48 i jakoś utknela tam Wer Komorniki dodzwonić się nie idzie na email nie odp

S
@Ags2330

WM

Witam Dziwna sytuacja, paczka wysłana z Belgii 12 grudnia, w Warszawie od 14 grudnia , „Przyjęcie z ładunkiem „ w komornikach od 16 grudnia ..... i tu status paczki się urywa Dzisiaj 21/12 i żadnych nowych i formacji Dodzwonić się na infolinie .... nie ma szans Można gdzieś się dowiedzieć kiedy i czy Wgl paczka zostanie doręczona ? Dzięki

P

Bram kontaku. Paczka stoi 4 dni....

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Механик / Младший механик
Komorniki
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Poznań Komorniki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
Mariusz

W dniu 02.12.2019 wyslalem paczke + o numerze 00859007735245638509 paczka ta zostala okradziona z zawartosci a oni odeslali mi koperte i stwierdzili ze niewiedza gdzie zginelo wartosc przesylki to 880 zl. Przestrzegam przed ludzmi ktorzy tam pracuja i toleruja lub sami okradaja przesylki .

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w WER Komorniki?

Ninka

Zalezy czy umowa o prace czy zlecenie ??

Tajemnicza

Skarga! Opóźniona przesyłka? Haha dzwońcie na dział doręczali przesyłek WER KOMORNIKI Kierownik działu będzie się tłumaczyć, ze to nie jego wina, a uwierzcie mi ze to jego sprawka! NIE ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA STANOWISKU!!! Pracownicy na poczcie, pracują tak jak kierownictwo ich traktuje! Pracownicy zajmują się wszystkimi pracami na hali oprócz swoich zadań napisanych na umowie skandal! Zaczynajac tam prace trzeba się zastanowić! Wynagrodzenie? Za ten brud, kurz, zero szacunku ze strony kierowniczej, dajcie spokój - w szczególności kierowników którzy nie maja nawet wyższej szkoły aby nim zostać a dlaczego zostali? Odpowiedzcie sobie sami. W każdej firmie zawsze coś się dzieje ale tu jest porażka! Pomiatają pracownikiem. Pracują więźniowie są do pomocy- a ważniejsi od pracowników na umowie (usunięte przez administratora) Jak tam iść do pracy to tylko na umowę zlecenie - wtedy pracujesz jak chcesz. Pozdrawiam ;) Tajemnicza

Ninka
@Tajemnicza

Prawda. Wszystko się zgadza

Wkurwiony!!!

TO JAKAS CHORA INSTYTUCJA,ZATRUDNIJCIE WIECEJ UKRAINCOW TO MOZE WAM TO JESZCZE KURWA DŁUŻEJ ZAJMIE!!CZEKAC TYDZIEN NA PRZESYLKE EKSPRESOWA TO TRZEBA BYĆ CHORYM!!

Xx

Paczki sa ciagle przetrzymywane , to jest juz śmieszne czekac kilkanascie dni za przesyłka..

KTOS

Paczka się zatrzymała w WER KOMORNIKI i teraz juz wiem ze szybko nie dotrze.. 8.11 zamawialam A dziś jest 14.11 i stoi tam w miejscu . To jest bardzo dziwne. !!

Wer

Przesyłki zalegają tam zbyt długo od nadania do wysłania czekałem kilka dni.

dziadekizuni

Czekam na przesyłkę nr 00259007738887577326 ,która utknęła w WER Komorniki . Proszę puśćcie ją dalej .Dziękuję i pozdrawiam dziadekizuni

Szkoda, że nikt z pracujących osób nie korzysta z tego forum. Chciałbym aplikować i liczyłem na to forum.

Weronika Wolska

Witam serdecznie czy jest możliwość odesłania paczki O nr.00459007738568330992 Bardzo mocno zależy mina tej paczce bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 885049438

J1949

Kilka moich przesyłek ,przechodziło,przez ten urząd i za każdym razem jest tam organizowany postój. Czy nikt z wyższego urzędu nie jest wstanie nic z tym zrobić?? Moja ocena tej poczty_to jest dno poczty polskiej.

Agent1

Jeżeli ktoś idzie do pracy jako listonosz, proszę się grubo zastanowić, na rozmowie rekrutacyjnej podają kwotę brutto (ale z premią) w rzeczywistości na umowie jest zdziwienie. To samo dotyczy rejonu rozwożenia. Ogólnie nie polecam.

Żenada!!!

Wer Komorniki to porażka!!!! Paczka zamiast iść prosto do mnie została wysłana na drugi koniec Polski i leży tam kilka dni......

Zoska

No to fajnie,juz widze ze moge sie pozegnac z paczka i stracona kasa.Od piatku 1 6.08 jak tam utknela paczka ktora miala byc w 24h tak tam siedzi.Jak czytam teraz komentarze i te o wiezniach to wiem,ze zlota bizuteria zamowiona na allegro raczej juz do mnie nie dotrze.Boje sie jeszcze tylko zeby tak jak innym nagle w sledzeniu nie wyskoczylo,ze doreczono i zeby ktos sie za mnie nie podpisal,bo wtedy sprzedawca mi kasy nie zwroci.

999, 10
@Zoska

Raz na kwartał organizują ucieczkę.

Sarusia

Ta poczta to patologia powino jom zamknąć tak wszystko tam ginie !!!!!!

Klient

Poczta Polska to porażka a wer Komorniki to dno tej firmy.Paczka. od 10.08 leży w sortowni a dzisiaj jest 13.08

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki