Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Paula

Moje paczki, kwitną tam do tygodnia! Może liczą na to, że ktoś, kto jest z Poznania, podjedzie sobie sam po paczkę? - takie opinie krążą. Natomiast prawdziwe jest to, że paczki stoją, ponieważ 70 % pracowników sortowni, siedzi w domu. Nie ma komu pracować. To jest powodem, dlaczego paczki w wer komorniki, kwitną i czekają na swój czas.... Ja się tylko pytam, kto zapłaci mojej firmie odszkodowanie, za to, że nie wykonam zlecenia, które idzie poprzez mega drogą paczkę +, priorytetem itp i na następny dzień, powinna być u mnie. Podsumowując, droga poczto, zbankrutujesz, bo inne firmy kurierskie cię zjedzą! Dhl, dpd, jest czasami pod drzwiami w 10 h od zamówienia, nawet z drugiego końca Polski i o wiele taniej. Na marginesie, Komorniki zawsze były wyjątkowe, pod względem przetrzymywania przesyłek.

Asiek

Do osób, czekających na swoje paczki, które utknęły w tym miejscu- czy ktoś kontaktował się z rzecznikiem praw konsumenta? Czy pomoże w tej sprawie?

Kosa

Masakra jakaś paczka nadana 23.03.20. Mija ponad tydzień i nadal leży, 100 km przebyła w 1 dzień i nie ma kto dostarczyć.

wściekła

Moja paczka stoi u Was już od tygodnia. Nigdzie nie ma informacji, że wysyłki są opóźnione ze względu na sytuację w kraju. Dodzwonić też sie nie idzie!!! Kiedy paczka dotrze???

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Poznań Komorniki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Młodszy Instruktor ds. Szkoleń Technicznych
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group

Dzień dobry ` Chciałabym wiedzieć kiedy będzie dostarczona paczka która utkneła u was tydzień temu !!!! Zamawiam kurierem i co ? Rozumiem obciążenie ale tydzień to przesada. Może jakaś informacja sms kiedy można się spodziewać paczki .

Rozczarowana

Przesyłka od tygodnia leży w WER KOMORNIKI!! brak jakichkolwiek informacji, a o odebraniu telefonu przez nich można zapomnieć. Wartość przesyłki 500 zł ciekawe kto mi teraz za to zapłaci!!

Sjjj
@Rozczarowana

Mam ten sam problem.... ????

Vinga

Paczka nadana 21.11.2019 r., po sprawdzeniu nr paczki dn 23.11.2019 r. trafiła do WER Komorniki. Dzisiaj jest 11.02.2020 r. I paczka nadal tam jest. To chyba jest jakaś kpina. Bo ja nie po to wyrzucam pieniądze w błoto, żeby ktoś tyle przetrzymywal paczkę,za każdą przesyłkę się płaci i co się otrzymuje w zamian wielkie(usunięte przez administratora)Do tego to była reklamacja, która też kosztuje.!!! I kto teraz za to zapłaci. ?!?!?!

Edzia
@Vinga

Moja paczka nadana w grudniu 2019 i po sprawdzeniu jest,że odebralam.

Ducha
@Edzia

U mnie identycznie. W opisie widniej, że paczkę doręczono 11.03.2020 a do chwili obecnej paczki nie ma.

Radek 1978

Co tam się wyprawia w tym Poznaniu , zamawiam przesyłki - konkretnie 6 przesyłek buty bluzę i inne rzeczy ogólnie niskiej wartości , Wszystkie Paczki są clone , co to ma być ? Jest ciężki czas sklepy zamknięte , a oni clą paczki , Slyszłalem ze celnik dosaje prowizje od każdej oclonej . W głowach sie poprzewracało od pieniążków ? Sprawa nadaje się do tv , paczki powinny byc wyrywkowo clone a nie wszystko i przetrzymywanie po 30 dni , Nigdzie nie ma takich problemów . Poczuli pieniażki to jest moim zdaniem jawne ściąganie z. Ludzi pieniedzy do własnych kieszeni . Napisze o tym do uwagi ciekawe czy to dla nich jakaś dobra historia , nagminnie sie ro dzieje bo czytałem. Juz na innych opiniach i forach także trzeba uciąć im te pieniazki , do roboty a nie kasa za darmo

Muka

Ile średnio dziennie adresów ma do zrobienia listonosz?

Xd
@Muka

W komornikach z ta po*ebana naczelnik ok 200 i jak zrobisz 80 to problem ze mało, słabo poszło a sama (usunięte przez administratora) idiotka grzeje i nic nie robi

@Xd

Chciałabym Ci przypomnieć, że na forum publicznym obowiązują pewne zasady. Nie można tu nikogo wyzywać i obrażać. Skup się już lepiej na opisaniu aktualnych warunków pracy w WER. Jaki tam macie socjal? Co konkretnie wchodzi w jego skład?

NotUrBuisnessKid

To jest na prawdę kpina, zawsze gdy paczka przechodzi przez Komorniki, zostaje tam na kilka dni. Chyba zacznę pisać w zamówieniach paczek, żeby szerokim łukiem to miejsce jako trasę wysyłki.

Xd
@NotUrBuisnessKid

Bo tam nie ma listonoszy, bo naczelnik jest po*ebana!! Wymagania ma z kosmosu i ludzie po 1 dniu odchodzą

Bardzo wkurzona

Moja paczka nadana 12 grudnia jako ekspres. W placówce pocztowej dowiedziałam się, że doręczona będzie 16 grudnia. OK. Jednak teraz nie jest OK, ponieważ od 13. utknęła w WER Komorniki. Złożyłam reklamację, ale co z tego, na odpowiedź mogę czekać nawet miesiąc. A co z paczką? Następnym razem skorzystam z kuriera. A teraz protestuję przeciw lekceważącego traktowania swoich klientów, szanowna Poczto Polska.

Edzia

Podrobiono mój podpis i moja przesylka zaginęła. Nie mogę złożyć reklamacji i żądać zwrotu pieniędzy, bo jest u nich w systemie,że odebralam paczkę. (usunięte przez administratora)

Nivk

Paczka z Chin, ktora zamawiałam po swietach dotarla do nich juz 7.01.2020 r. Dzisiaj 20.01, a paczki brak. Tak jak brak odpowiedzi na email, a o odebraniu telefonu od nich to mozna zapomnieć. Kpina i nic wiecej, banda nierobów, powinni sie wziąć za nich juz dawno. To nie pierwsza taka sytuacja, kiedy paczka stoi u nich długo, ale teraz to juz przesadza.

Smail
@Nivk

Czytając te opinie zaczynam się bać o swoją paczkę. Nigdy nie ufałam przesyłkom z PP...

Odbiorca? z Bielska-Białej

Dostałam powiadomienie, że nadana została do mnie paczka o wadze 30 kg za pobraniem pocztowym 89,10 zł. Natychmiast napisałam do Komornik maila z prośbą o podanie bliższych danych przesyłki. Sama nic nigdzie nie zamawiałam, więc na pewno nie odbiorę przesyłki i moim zdaniem jedyne wyjście to zwrot przesyłki do nadawcy. Efekt? Żadnej reakcji. Od prawie 5 godzin siedzę przy komputerze i czekam, aż ktoś będzie łaskawy odpowiedzieć. Zmarnowanie przedpołudnie. Rozumiem, że człowiek może się mylić, (bo podejrzewam, że to jest zwykły ludzki błąd),ale w takim wypadku należałoby jak najszybciej sprawdzić, i przeprosić autora maila. A sprawdzenie zajęłoby kilka minut, wystarczyłoby na przykład wpisać moje nazwisko do wyszukiwarki w wykazie adresatów przesyłek, bo moje nazwisko jest na tyle rzadkie, że w Bielsku więcej takich nazwisk nie ma. Można też szukać według wagi albo wartości przesyłki, ale się nie chce, prawda? Podejrzewam, że na tą wiadomość też nikt nie zareaguje, ale może ktoś to przeczyta i zastanowi się, czy warto korzystać z Waszych usług.

Paczka z Chin została okradziona i przepakowana w opakowanie w które zawartość jaka była oryginalnie nie miała by szans się zmieścić. Brak oryginalnej chińskiej nalepki. Nie raz dostawałem przesyłkę przez Komorniki i było wszystko OK' Teraz się (usunięte przez administratora)

Aga

Paczka nadana 09.01.2020r, w KOMORNIKACH od 13.01 do chwili obecnej, dziś jest 20.01, KPINA I ŻENADA.

WM

Witam, Paczka nadana z Belgii 14 grudnia, Od 16 grudnia w Komornikach i na tym ślad się urywa Nr paczki CE382975999BE Kilka rozmów z konsultantami niestety nic nie dało, za każdym razem mówią „ wysyłamy info z prośba o wyjaśnienie Na terminal przeładunkowy - Konorniki „ Proszę czekać na kontakt I tak czekam ..... Zasugerowali aby Belgijski nadawca zgłosił reklamacje, ale czy to coś da

Ona

Paczka 00459007738618477226, zero awiza czy SMSa, żadnej próby doręczenia! Jedno wielkie nieporozumienie!

Saidan

Czekam na paczkę nr 00359007733157383123,która u Was utknęła. Przekażcie ją dalej!

max
@Saidan

na paczkę 00 z przodu to oni na doręczalni mają z tyłu i szkoda waszych nerwów do póki to kierownictwo które tam zarządza to gwarancja że się nic nie zmieni a pisać to tylko do Warszawy bo tu i dyrektor wam nie pomoże

Majorowsski
@Saidan

Czy możesz powiedzieć ile czasu szła twoja paczka bo mam podobny problem

Paczka

Dwa dni paczka stoi u nich i nic się dzieje. Jest to prezent na święta i chyba będę musiał się tłumaczyć, że prezent będzie po świętach... Paczkę z Bydgoszczy dostałem dzisiaj u tam problemów nie ma...

S
@Paczka

Nie ma to jak zamawiać prezenty na ostatnią chwilę i to jeszcze pocztą polska. Tylko pogratulować.

Majorowsski
@Paczka

Czy sprawa z paczką się wyjaśniła bo mam podobny problem

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042