Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

wiktttoria

Paczka z Aliexpress wysłana z Komornik dotarła na pocztę w moim mieście po czym znów wysłali ja do Komornik i od tego momentu (28.05) to już jakby przepadła. Próbuje dzwonić, napisałam maila, ale żadnej odpowiedzi nie uzyskałam. Czy pozostaje zrobić coś innego poza czekaniem lub podjechaniem osobiscie do Komornik bo szczerze nie uśmiecha mi się jechać taki kawał drogi. Dodam, że dodatkowo płaciłam z przesyłkę na Aliexpress żeby mieć pewnosc ze do mnie dotrze a to właśnie z nią mam problemy.

@wiktttoria

Mam identyczna sytuacje z identyczna data , nie ma kontaktu,zadnych informacji....

Dorota
@Agata

Po co ci informacje sami jesteśmy dla siebie paniami :) dzieli i rządź !!

@wiktttoria

WSZYSTKO CO JEST WAM POMOCNE I CO SIĘ DZIEJE Z WASZYMI PACZKAMI JEST USUWANE PRZEZ gowork

wkurzona

Ja mam jeszcze dziwniejsza sytuację... Paczka w WER Komorniki trafiła 29 maja i nie wiadomo jakim cudem 01 czerwca trafiła do Olsztynka... i jest status DORĘCZONA ?!?!?! Mieszkam w Poznaniu ! Jedna wypowiedź kuriera mnie zdziwiła, ja nie zamówiłam za 5 groszy, zresztą to chyba kurierów nie powinno obchodzić za ile i gdzie klient zamawia ! Oczywiście dzwoniłam pod każdy znaleziony nr telefonu i jeszcze nikt nie odebrał. Mają to gdzieś !

Paczka nadana 20.04.2020 do dziś leży w Komornikach !!!! Jedna wielka kpina ! Przesyłka nr 00359007733264657285 Żenada ! Czy pracują tam jacyś normalni ludzie czy tylko upośledzeni ?? Żeby ponad 2 tygodnie czekać na paczkę ????

....

Czytając poprzednie wpisy takie są opinie. Niestety. Inni nadający paczki tak uważają dlatego ja zadaję to samo pytanie- kto tam pracuje że nie może dostarczyć paczki na czas. Przesada.

I'm

Nie tylko powyższa Pani ma takie zdanie o WER Komorniki. Niestety. @wiki pora się z tym pogodzić ze nie wyrabiacie i nie dostarczacie paczek do odbiorcy. Prawdę mówiąc Pani zgłaszająca problem ma rację. Ja też czekam już na paczkę dłuższy czas. Proszę zrobić z tym porządek i zacząć wysyłać paczki i nie będzie problemu.

Quki
@Monika

Czy paczka była dostarczona wczoraj? Bo tak wynika ze śledzenia paczki

Aga

Wysłałam list zwykły Przez przypadek gdyż - Pani na poczcie powiedziała ze dostarcza go za 3-4 dni. Super ucieszyłam się. Wiec nie wysłałam poleconym. Mija drugi tydzień. Listu nie ma. Poszłam znów na pocztę- Pani powiedziała ze dzwonić na rozdzielnie w Komornikach. Dzwonię- nikt nie odbiera. Czy tam w ogóle ktoś odbiera? Czy jest szansa żeby list dotarł ? Czytam komentarze i jestem załamana

Seba
@Aga

Po 5 miesiącach dotarł do mnie list . Znalazł się nagle. A tez miał priorytetembyc wysłany.

@Aga

AGA JAK OPISAŁEM SYTUACJĘ W WER KOMORNIKI TO MNIE GO WORK USUNĄŁ A NIE DODZWONISZ SIĘ DO NICH BO TO WIELKA KLIKA A TEN PORTAL TO PISAŁEM ,,,,,WIELKA ŚCIEMA,,,,SZKODA WASZYCH NERWÓW I WPISÓW ,,,,,,

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Poznań Komorniki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Młodszy Instruktor ds. Szkoleń Technicznych
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
grija

Mam problem a mianowicie nie zdążyłam odebrać paczki z placówki pocztowej i dostałam informację, że została ona odesłana na takie adres: Polna 120, Komorniki. Nie mam żadnych danych ani nic, Adres wskazuje na magazyn Poczty Polskiej ale nie mogę się do nich dodzwonić, Napisałam maila kazali mi zadzwonić na infolinię, zadzwoniłam i kazali mi iść znowu do placówki poczty polskiej-poszłam i dalej nic się nie dowiedziałam. Pani powiedziała, że nie jest w stanie mi pomóc bo mają tylko takie dane. Na adresie widniała jeszcze jakaś nazwa na S anglojęzyczna prawdopodobnie jakieś pośrednika, który współpracuję z aliexpres ale niestety zgubiłam kartkę i nie pamiętam. Jeżeli jest tu ktoś kto miał taki problem i może mi pomoc, ma jakiś numer, wskazówki,a dres mailowy cokolwiek byłabym bardzo wdzięczna !

Justyna
@grija

Ja juz mam tam 5paczek. Nikt nic nie wie. Każdy odsyła do kogoś innego. Najdłużej paczka jest już tam prawie 3 miesiące. Poczta odsyła do nich. Oni do poczty, albo do sprzedawcy(nie wiem co on ma do tego). Osobiście nie można jechać, bo jak się o to pytałam to mowili, że na czas kwarantanny wstrzymane osobiste wizyty.

edyta
@grija

mam to samo, zadzwonilam na infolinie poczty i to nie w magazynach poczty ta przesyłka tylko w komornikach ma tez magazyn aliexpress i to do nich zwraca poczta paczki a do nich namierzyć nie moge zadnego telefonu czy maial. sprzedawca sie nei odzywa, no bo nieby po co skoro paczki nieodbralam w terminie.

Katastrofa! Czekam na paczkę prawie miesiąc. Brak jakichkolwiek informacji. Dodzwonić się do nich nie idzie. Na maile odpowiadają ze trzeba kontaktowac się z infolinią a infolinią karze kontaktowac się z magazynem i tak w kółko. Paczka z Chin do Polski dotarła wcześniej żenada!

Eluwa

U mnie twk było że przesyłka szla do komorników z warszawy a oni ją z powrotem do warszawy dali....

Justa

Ja już mam tam 5 paczek☹️ też ta sama sytuacja. Tyle że moje(3 paczki) ponad 3 miesiące i nikt nie chce pomóc. Najkrócej paczka leży tam pod 7maja.

Hania S

Witam w dniu dzisiejszym moja paczka została przekierowana do wer komorniki i nie wiem czy paczka przyjdzie chodź nadawca wysłał priorytetem proszę o odpowiedz pozdrawiam

Poszkodowana

(usunięte przez administratora) Reklamację nie uznają. (usunięte przez administratora). Wszystko zwalają na koronowirusa

wiki
@Poszkodowana

mm pytanie do gowork ,,,dlaczego usunięto wpis wiki ten portal to wielka ściema

Poszkodowana
@wiki

O co chodzi z tym wpisem?

Nie będzie niczego

Zamawiam produkt na AliExpressie. Płacę z góry kartą. Sklep wysyła paczkę, która znika w Komornikach. Na stronie poczty polskiej składam reklamację . W odpowiedzi otrzymuję info, że reklamacja jest nieskuteczna . Okazuje się że to nadawca może złożyć skuteczną reklamację. Sęk w tym, że nadawca ma już wszystko w poważaniu. Pieniążki dostał i towar wysłał. Bujaj się czlowieku z Komornikami sam. Nie mam szans. Bermudzki trójkąt

Karo

Paczka "PRIORYTET" wysłana 28-04, nadal wisi w Komornikach... cudownie

Karo
@Karo

dodam, że nie idzie się dodzwonić na numer podany w internecie, bo z góry rozłącza połączenie

plamka 1330

Przesyłka o nr.0859007737241710005 od 30 .04.2020. Wisi w komornikach a ja nadal czekam, na dodatek zero możliwości kontaktu z obsługą klientka. To są jakieś kpiny, zawiedziona klientka

Hehe

Przesyłka nr 00359007738167879840 od 29.04.2020 do dzisiaj w komornikach, kurier 48 to jakaś kpina, to się chyba nazywa 48 ale dni... żenada i Kpina, tam chyba sami (usunięte przez administratora) robią ...

Paczka wyslana 27.04.2020 paczka pocztex48 nr 00359007738168488003. Do dzisiaj jej nie ma u nas. Od 28.04.2020 "wisi" na terminalu w Komornikach. Paczka 48- Śmiech na sali! Ostatni raz korzystam z usług Poczty Polskiej!

Bzyk

Paczka (usunięte przez administratora)adana we wtorek 28-04-2020 przed godziną 15:00."PRIORYTETEM" Od godziny 17:00 we wtorek kisi się w wer Komorniki to już trzeci dzień!!! A powinna być już u mnie! ????

lax

Paczka 00359007733269781527 nadana w poniedziałek na Poczcie Polskiej priorytetem,miała być na środę.Od dwóch dni leży w Komornikach (nawiasem mówiąc już drugi raz wykręcają mi taki numer). Czy POCZTA POLSKA ma P O D O B N I E obsługiwać wybory ?

Justa

Moje 4 paczki tam są, a dwie od ponad miesiąca???? kontaktowałam się z pocztą, odsyłają do pośredników (Komorniki), tamci karzą się kontaktować z pocztą. Jak powiedziałam,ze to jest niepoważne co tu się dzieję to usłyszałam,że oni nie są od tego. Pytałam czy można osobiście przyjechać i to załatwić,ale na czas epidemii nie można....Nie są to tanie rzeczy.... I też się zastanawiam jak to będzie z odzyskanie pieniędzy... Już nie mówiąc, że jedna z paczek to suknia ślubna, a ślub pod koniec czerwca. Ręce opadają.

Elczi
@Justa

Masz kontakt do tej firmy pośredniczącej?

Czy WER Komorniki zatrudnia studentów?

dfusjd

Wydaje mi się ,że tak. Ja próbuje się dodzwonić od 10h.

Endrju

Na pewno osadzonych z zakładu karnego zatrudniają

Agata

Moja paczka leży tam od 27 lutego, jest 6 kwietnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paula
@Agata

Zadzwoń do siedziby głównej poczty polskiej, do Sieradza. Nr telefonu w Google. Cierpliwość będzie potrzebna, bo na słuchawce można wisieć godzinę, ale mnie już pomogli ok 10 razy. Wyślą do oddziału w Komornikach maila i przesyłka ruszy. Zapewniam ????

@Agata

wczoraj napisałem ci jak faktycznie jest z tymi paczkami ale uprzejmy gowork to usunął bo to jedna klika i pisać możecie do pana boga

@max

Ja dzwoniłam do siedziby głównej poczty, tak jak pisała Paula, ale oni w ogóle tej paczki nie mają w systemie. Kazali mi napisać do sprzedawcy, żeby złożył reklamację na transport :/ napisałam, a w odpowiedzi dostałam screen, że paczka jest przecież w Polsce, właśnie na poczcie w Komornikach :/

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042