Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Gosia

Czy ruszycie moja maczka o nr 00359007738400268585 ? Dziecko czeka za prezentem a tu nie wiadomo kiedy dojdzie. Paczka była wysłana pocztex kurier 48 h .

A
@Gosia

Mam dokładnie taką samą sytuację teraz, też prezent, wątpię że ktoś tam w ogóle się tym przejmie czy coś z tym zrobi, coś okropnego

Gosia
@A

@A teraz tutaj zamówić prezenty na święta i nie wiadomo czy dojdzie

@Gosia

Paczki może i wolno sortują ale kebaby robią pierwsza klasa!!

Maciej

Ten odział to jedna wielka porażka, paczka przetrzymywana od tygodnia. Dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem, ile razy bym nie zadzwonił, stała śpiewka, że jestem 20sty w kolejce. Nigdy w życiu nie skorzystam z ich usług i nikomu nie polece. Wcześniej wysłałem paczkę przez nich i krążyła po połowie polski aż po dwóch tygodniach dotarła uszkodzona. Firma z kartonu.

Kiki1984
@Maciej

A jaki jest numer na infolinie bo moja paczka została zarejestrowana 18.11.2020 a mamy styczeń. Miał to być prezent pod choinkę dla córki. Dzwoniła na pocztę a tam mi powiedzieli że jest w Komornikach i nie więcej jak tam się do dzwonić??

Hmm same opinie niezadowolonych klientów a ja jestem ciekawy jak oceniają prace pracownicy?

Zeus
@Marcin

Jak fakt czy inna gazeta chciała by dobry artykuł o wer Komorniki to niech zostawia nr tel a ja się chetie podzielę informacjami które nie mogą ujrzeć świata dziennego

Inka

Dlaczego dostarczyciel paczek do Lubonia nie pozostawia awiza,a na stronie śledzenia stoi że pozostawiono awizo, ani na papierka, ani sms ,totalna porażka!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Poznań Komorniki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Механик / Младший механик
Komorniki
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
beznadzieja

Komornikach pracuje niestety kwiat ludzi którzy nie powinni pracować w tej branży, moja paczka utknęła i od 5 dni sobie leży w komornikach. Jesteście nieudacznikami

Niezadowolona

Wiecznie przetrzymywane paczki.

Paczka utknęła w WER Komorniki, była wysłana priorytetem i zależało mi na szybkim dostarczeniu. Do WER Komorniki nie można się dodzwonić, nikt nie odpowiada na próby kontaktu. To jakaś kpina!

xyz Furby

paczka przekazana do doręczenia - 12.11.2020 - wer komorniki paczka dostarczono - 12.11.2020 - wer komorniki ta paczka do mnie dotrze czy co się z nią stało skoro ma status doręczonej, ALE do wer komorniki? Paczka priorytetowa już dawno powinna być u mnie.

xyz Furby
@xyz Furby

oczywiście dodzwonienie się graniczy z cudem. prędzej papież by odebrał telefon. Ta firma to jakaś kpina i porażka! Ostatni raz korzystam z waszych pseudo usług.

Wchodząc tu nie spodziewałem się że aż tyle osób będzie mieć ten sam problem co ja, paczka priorytetowa utknęła i leży sobie u was mając do odbiorcy tylko godzinę czasu drogi, zero aktualizacji i tylko same nerwy czy w ogóle kiedykolwiek dojdzie.

Andy

Od dawna zamawiam towary m/innymi z Aliexpress ( i to nie tanie) do Gdańska. Dlaczego piszę? Bo nigdy nie miałem kłopotów z dostawą przez Komorniki. Dostaję SMS o nadaniu, w nocy przerzut do wer Pruszcz, rano kolejny SMS o planowanym dostarczeniu i w południe mam towar w garści :) Nie mam związków z PP. Pozdrawiam

Wandal
@Andy

A co z cowidem na wer Komorniki zamiecione już wszystko pod dywan?! Czy nikt nie widzi co tam się dzieje pani Siwek halo!!!!!!!!!!!!!

Ela
@Wandal

Sanepid ma (usunięte przez administratora) wszystkie służby też a tam jest firma prywatna jak państwo w państwie

Ewelina

Moja paczka nr 00459007738746782476 wisi od 21 lipca 2020 roku w Komornikach. Poczta polska powiedziala, ze nadawca nie dal paczki fizycznie na pocztę. Dziwne. A maj frend z chin nie rozumie o co mi chodzi.

Xxx
@Ewelina

A kogo to obchodzi, to portal oceniający WER jako pracodawce a nie to gdzie jest twoja śmieszna paczka

Emi

Ma ktoś nr telefonu

Anita

Czy ktoś rozwiązał sprawę z nieotrzymaną przesyłką? Wisi w Komornikach już miesiąc. Nie było żadnych prób doręczenia z UP w mojej miejscowości. Paczka została przekierowana do Komornik. Czy ktoś wie co trzeba zrobić, żeby wysłali paczkę? Dodam, że wysłana została z ALiexpress a sprzedawca nie odda pieniędzy, bo mówi, że przesyłka ma status doręczonej.

@Anita

JUŻ PODPOWIADAM TRZEBA PODJECHAĆ NA UL POLNA 120 KOMORNIKI I WEJŚĆ NA 1 PIĘTRO DO DYREKTORA BO ON ODPOWIADA ZA TEN BAŁAGAN I POPROSIĆ O ZAPŁACONĄ PACZKĘ

Anita
@max

Jest taki problem, że jestem z drugiego końca Polski i nie wiem czemu przesyłka tam trafiła. Zwlaszcza ze w śledzeniu jest że była w moim UP i została przeslana do Komornik

Heros1
@max

Drogi Maxie, niestety mieszkam na drugim końcu polski:( Czy moglbys mi pomóc właśnie w takiej sprawie, w tej chwili nie mam ani paczki ani nie zwrócono mi wpłaconej kwoty za nią...

Edyta

To jakas banda podszywa się pod Ailexpres do nich trafiają nasze zamówienia i pieniądze, to ta szjka wysyla nam towary bo nawet Chińczycy nie wysłaliby nam takich śmieci jakie otrzymałam.(usunięte przez administratora)

Heros1
@Edyta

Dzięki za trop, czy udało się odzyskać pieniądze?

Rad

Poczta w Komornikach to jakieś żarty. Paczka wysłana kurier48 a mija już drugi tydzień odkąd tam leży. Dodzwonić się tam także nie idzie. Istny cyrk na kółkach (usunięte przez administratora)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

JAN

ZAPOMNI O UMOWIE NA STAŁE A JEŚLI KTOŚ TAK MÓWI TO KŁAMIE A JAK KTOŚ CHCE (usunięte przez administratora) NA NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ TO ZAPRASZAMY A PO 3 LATACH UMOWA BO SIĘ NALEŻY USTAWOWO

Daga

Przesyłka stanęła w WER Komornikach od 24 czerwca do teraz. Ma być dostarczona do POznania....

Leta
@Daga

Moja przesyłka utknęła w Komornikach na dwa miesiące , nadal nie dotarła do odbiorcy. Złożyłam reklamację i cisza.....

Emi

Czy w sobote sa wysylane paczki z komornikow

Del27

Paczka od 23 czerwca w Komornikach.. ma zostać dostarczona do Poznania. W paczce ważne dokumenty. Zero kontaktu, odzewu Utknela w WER..!!!

@Del27

TERAZ WYBORY A TU D Ę ZAWRACASZ PRZECIEŻ JAK WEJDZIE PO TO ZROBI PORZĄDEK Z POCZTĄ

wiktttoria

Paczka z Aliexpress wysłana z Komornik dotarła na pocztę w moim mieście po czym znów wysłali ja do Komornik i od tego momentu (28.05) to już jakby przepadła. Próbuje dzwonić, napisałam maila, ale żadnej odpowiedzi nie uzyskałam. Czy pozostaje zrobić coś innego poza czekaniem lub podjechaniem osobiscie do Komornik bo szczerze nie uśmiecha mi się jechać taki kawał drogi. Dodam, że dodatkowo płaciłam z przesyłkę na Aliexpress żeby mieć pewnosc ze do mnie dotrze a to właśnie z nią mam problemy.

Agata
@wiktttoria

Mam identyczna sytuacje z identyczna data , nie ma kontaktu,zadnych informacji....

Dorota
@Agata

Po co ci informacje sami jesteśmy dla siebie paniami :) dzieli i rządź !!

@wiktttoria

WSZYSTKO CO JEST WAM POMOCNE I CO SIĘ DZIEJE Z WASZYMI PACZKAMI JEST USUWANE PRZEZ gowork

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki