Opinie o Atomik Laboratorium Badawcze w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Atomik Laboratorium Badawcze. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Atomik Laboratorium Badawcze o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atomik Laboratorium Badawcze w Warszawa

Paweł Nowy wpis

Polecam firmę, miła atmosfera dobre warunki pracy. System premiowy największy plus.

PAWEŁ Nowy wpis

Pracowałem tu 5 lat i bardzo miło wspominam ten czas. Była to moja pierwsza praca i bardzo wiele się nauczyłem, poznałem wielu ciekawych ludzi. Praca w tej firmie bardzo mi pomogła w dalszej karierze. Wszystkim z którymi pracowałem bardzo dziękuję za owocną współpracę i miło spędzony czas. Pawełek

Maciej Nowy wpis

@Grzes a o jakim sprawozdaniu mowa ?

Grzes Nowy wpis

Nadal 30zl za sprawozdanie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Atomik Laboratorium Badawcze spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iza

@Piotr, Twój komentarz jest pozytywny ale bardzo krótki, zachęcam Ciebie do dłuższej wypowiedzi na temat warunków pracy oferowanych przez Atomik Laboratorium Badawcze. Jakie czynniki według Ciebie powodują, że polecasz pracę u tego pracodawcy? @Robert, możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie Atomik?

Edison

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu na śmieciowej umowie. Miałem płacone za każdy raport, który zajmował dość sporo czasu (razem z poprawkami). Pracując 8h dziennie będziecie w stanie zarobić na czysto 1500 zł.

@Edison

Edison czy sądzisz że są osoby chcące pracować za 1500 Teraz Ukrainiec zarabia w Warszawie ok 3000

@Edison

Byłem na rozmowie o pracę w Atomik i otrzymałem propozycję pracy na Etat i zarobki dużo wyższe niż 1500 ))), Nie wiem skąd taka różnica w porównaniu do Edisona, ja znam dobrze Auto-Cad i jestem już 4 lata po studiach. Powodzenia dla innych szukających pracy

Robert
@Edison

Edison, Przeczytałem twoją opinię i jeśli pracowałeś kilka lat za 1500 zł to źle świadczy o tobie, ja też tam pracowałem i zarabiałem tyle tygodniowo, ale jak się komuś nie chce pracować to powinien mieć pretensje tylko do siebie. Pozdrowienia z Angli

Polecam wszystkim pracę w Atomik

Iza

@Michał, warunki zatrudnienia, za którymi idzie wynagrodzenie, są zależne od pełnionych obowiązków w firmie. Czy stopień znajomości programu, o którym wspomniałeś zaważył na tym, że w tej chwili jesteś pracownikiem atomik laboratorium badawcze? Zostałeś zatrudniony na wybrane przez Ciebie stanowisko nie mając na nim uprzednio doświadczenia, czy je posiadałeś?

Iza

@Edison odnosząc się do własnego doświadczenia, mógłbyś napisać czy wymienione przez Ciebie wynagrodzenie było adekwatne do ilości obowiązków? Czy istniała szansa na zmianę umowy na umowę o pracę?

Edison
@Iza

@Iza do rozmów o zmianę umowy nie dotrwałem. Kwotę 1500 zł możesz zarobić pracując 8h dziennie przez miesiąc. Czy ta kwota wydaje Ci się wysoka i satysfakcjonująca?

Iza

@Paweł zadowolenie z pracy jest najważniejsze. Napisałeś, że dziwią Cię negatywne opinie. Czy mógłbyś przedstawić atomik laboratorium badawcze ze swojej perspektywy? Jakie stanowisko zajmujesz w firmie i na jakich warunkach opiera się Twoja współpraca z tym pracodawcą?

Witam, Jestem zadowolony z pracy w firmie Atomik L,B, dziwią mnie negatywne opinie, Polecam.

Robert

Pozytywne myślenie i do przodu, wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

bw

tO W TAKIM Razie JAKIE twoim zdaniem są największe plusy z zatrudnienia w tej firmie? ja raczej nie koncentruję się na negatywnych aspektach zatrudnienie, mam optymistyczne podejście - w ssumie firma wiem że istnieje od 2004 roku, młoda, ale ma wielki potencjał

Pracują już 3 lata w firmie Atomik i się dziwię niektórym opinią, dla mnie jest b. dobrze, może dlatego że już miałam doświadczenie z innych prac i moja opinia jest taka. Nie ma idealnych miejsc ale o tym wiemy po doświadczeniu z kilku miejsc pracy.

Pracuje w firmie i jestem zadowolony , śmiesza mnie trochę niektóre opinie.

marcin

czytam niektóre opinie i sie dziwiie, dla mnie firma jest OK

Pawel

Pracowalem w Atomik 2 lata temu i obecnie po doświadczeniach z dwoma innymi pracodawcami moja opinia o tej firmie jest bardzo dobra, doświadczenie uświadomiło mi jak miałem dobrze..

Zbygeeer

Prawda jest też taka, że jest zdecydowanie więcej osób wykształconych nie mających pracy, za to mających świetne doświadczenie laboratoryjne, co automatycznie jest wskazaniem bardziej na nich niż na osoby mające tylko papierek z jakiejś warszawskiej uczelni odnośnie tytułu naukowego. Trzeba się pogodzić z tym niestety.

frezer

akurat co do ilości etatu i tego czy zaczniesz te prace u nich to nie zależy od Ciebie a od tego czy akurat będą kogoś szukali. W branży obecnie nie ma tak , że jest wielkie zapotrzebowanie na ludzi. Od czasu do czasu rzeczywiście można znaleźć jakąś fajną ofertę pracy, ale to wszystko. Bez rewelacji

były pracownik 2

staż 2 lata pracy - nie polecam, nie przyjemna atmosfera, zarobki-zgodnie z opinią "były pracownik - 2012-02-22 09:58:01"

Zostaw merytoryczną opinię o Atomik Laboratorium Badawcze - Warszawa

• Jak się pracuje w Atomik Laboratorium Badawcze?

Zobacz opinie na temat firmy Atomik Laboratorium Badawcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atomik Laboratorium Badawcze?

Atomik Laboratorium Badawcze
1.8/5 Na podstawie 66 ocen.
  • K.E.N 105 lok. 78
    02-722 Warszawa