brak logo

Nordhaus

Poznań

Opinie o Nordhaus

lola 2011-01-14 17:21:02
Witaj, mam pytanie, w związku z pracą w n( usunięte przez administratora ) otóż zastałam zaproszona na szkolenie, w celu podjęcia pracy, i zastanawiam się jak to szkolenie będzie wyglądało, czy np wiąże się z podpisaniem jakiś zobowiązań, lojalek- że np mam dla nich pracować jakiś określony czas, bo inaczej będę musiała ponieść koszty z tym szkoleniem związane? nie powiedziano mi tez nic na temat ewentualnego wynagrodzenia, wysokości prowizji, czy dowiem się tego na szkoleniu? czy to jest indywidualna stawka dla każdego? czy mogłabyś napisać mi coś więcej o pracy dla ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-01-15 00:44:48
Magda - 2011-01-09 11:20:09To solidna firma o zasiegu ogólnopolskim a nawet musze to stwierdzic europejskim. Pracowałam w tej firmie przez kilka lat i Od razu widać, że( usunięte przez administratora ) uskutecznia prymitywny public relation podczas przepustki. We wszystkich fałszywie "pozytywnych" wpisach te same błędy ortograficzne, gramatyczne i stylistyczne. Żałosne A właśnie - może ta panna co to niby do Anglii wyjechała i tak żałuje odejścia z( usunięte przez administratora ) łaskawie opisałaby system płacowy i szkoleniowy w tej firmie? bo pomimo długiego stażu ja do tej pory nie wiem na jakich zasadach ta firma rozlicza się z agentami i nigdy nie wysłano mnie na żadne szkolenie. Niech nieświadomi kandydaci na agentów też dowiedzą się prawdy
kartofel 2011-08-10 14:28:30
Byłem parę miesięcy temu na szkoleniu - ale zrezygnowałem jak zasięgnąłem kilku informacji.Najlepiej wypytaj się dokładnie na szkoleniu o: wysokość prowizji (ok 20%), wszelkie możliwe warunki współpracy i zabezpieczenia jakie firma przewiduje dla siebie w umowie (najczęściej samemu trzeba pokryć wszystko - koszt benzyny, telefonu, zus i ubezpieczenie chorobowe, podpisać weksel in blanco).
golas 2011-08-16 13:27:53
Witam, ja również miałem do czynienia z tą firmą. wysyłają ludzi na 2/3 dniowe szkolenie do Bydgoszczy, które ogranicza się do przekazania podstawowych informacji - szkoda czasu i pieniędzy !!!!, umowa zlecenie, weksel in blanco, koszty ponosi pracownik (benzyna, tel itp.), dyzury w biurze ograniczają mobilność agenta co ma bezposredni wpływ na jakość jego pracy. Wystarczyłoby zatrudnić osobę odpowiedzialna za prowadzenie biura i po kłopocie. Brak podstawy. Prowizja od transakcji to max 30%. Niechętnie współpracują z innymi biurami co zamyka wiele drzwi do szybkiego finału. Mało elastyczne warunki prowizyjne. Ja trafiłem na bardzo miły, młody zespół, który mimo braku doświadczenie przez początkowy okres bardzo ambitnie i sprawnie funkcjonował. Za odejściem przemawiał brak wsparcia merytorycznego ze strony tzn "góry", wygórowane wymagania, kiepski marketing firmy, która przyciąga jedynie nazwą. Raczej nie polecam !
posrednik 2011-08-19 19:23:20
Powyższa opinia jest bardzo ciekawa i daje do myślenia ludziom rozważającym pracę dle tego przedsiębiorstwa. A czy ktoś może napisać jak wygląda wypłata prowizji? Czy nie ma problemów i czy zawsze agent dostaje zapłatę za wykonaną pracę?
anonim 2011-10-01 00:00:43
Wypłata prowizji? Jakiej prowizji człowieku............. Charujesz jak osiol bez żadnej gwarancji, ze cokolwiek zarobisz. A koszty są co miesiąc, jakżeby inaczej. [usunięte przez moderatora] wręczy ci z przepięknym uśmiechem comiesięczny rachunek za komórkę służbową. Swoją drogą firma żądająca od pracowników opłacania rachunków telefonicznych, nie wzbudza zaufania. Płacisz, ale faktury oczywiście nie dostajesz.
1
anonim 2013-05-26 21:51:06
Zweryfikuje ktoś to, że Nordhaus żąda od pracowników opłacania rachunków telefonicznych? Bo nigdy się z czymś takim nie spotkałem, przecież jak nie zapłacę to oni będą mieli problemy. Chyba, że potrącają to z pensji, ale wtedy tez bez sensu.
Anonim 2014-08-27 14:29:22
Płacenie za telefony służbowe przez pracowników to fakt. Firma ma zero strat, tylko zyski z tytułu Twojej pracy. Mogą potrącić za nieopłacony telefon z weksla inblanco, który musisz podpisać na początku współpracy. Mogą wpisać dowolną kwotę lub odsprzedać weksel np. komornikowi.
1
ala 2015-09-08 18:41:29
hej widziałam że niedawno firma Nordhaus Sp. z o.o. wstawiła kilka ogłoszeń o pracy a mianowicie na stanowisko przedstawiciela handlowego w Bydgoszczy, Chojnicach i Gnieźnie, dyrektora regionalnego w wielu województwach w Polsce np. zachodniopomorskim, warminsko- mazurskim, wielkopolskim, świętokrzyskim.
alan 2016-03-18 18:59:45
szukają nadal widziałem, ze widnieją ogłoszenia na stronie goworku i inny podobnych, z tego co wiem to oferują niezbedne narzedzia pracy auto i laptopa.
paiala 2016-03-20 20:32:34
teraz jest u nich oferta pracy jako Przedstawiciel Handlowy i wydaje mi się, ze tutaj nie patrzą na dyplom, bo nic o tym nie napisali,k tylko na doświdczenie.
aisz 2016-03-22 20:35:35
tak doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego zawsze jest ważne, a szukają ich w bielsko-białej, chojnicach i bydgoszczy, trzeba umieć nawiązywać kontakt z klientami
Bogdan 2016-03-29 20:29:17
w takiej firmie jak Nordhaus, to chyba ważne, by pozyskać wielu stabilnych klientów. Wydaje mi się, że poza kontaktem z klientami, ważna jest kultura.
okn 2016-03-31 20:53:00
wiecie co wlasnie wczoraj pojwail sie od nich foerta na stanowisko doradcy klienta w Bydgoszczy ogloszenie kieruja do osób operatywnych, zorganizowanych, samodzielnych i lubiących pracę w kontakcie z klientem. C
nina 2016-05-18 22:49:54
firma wyraźnie pisze @okn że nie zatrudnia na umowę o pracę. Porządna firma podaje właśnie w ogłoszeniu wszystkie szczegóły. Ale umowa zlecenie rekompensowana jest prowizją która wynosi do 70%. Dodatkowo prowadzą szkolenia
Zostaw swoją opinię o Nordhaus - Poznań
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordhaus