SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców FENIKS

Wrocław

Opinie o SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców FENIKS

piątka 2015-08-12 09:51
Witam
Idę na rozmowę do Spółdzielni Feniks mieszczącej się we Wrocławiu, rynek. Praca biurowa, zakupy, sprzedaż.
Czy może ktoś napisać coś o tym pracodawcy, o pracy w tamtejszym biurze??? Jaki zespół, warunki, godziny, płaca. Cokolwiek.
Z góry dziękuję.
piątka 2015-11-17 21:06
No i sama sobie odpowiem:-) To chyba była najbardziej konkretna, rzeczowa i profesjonalna rozmowa na jakiej ostatnio byłam. Nie dostałam tej pracy (inspektor ds zakupów) ale uważam, że miło mnie rekruterka potraktowała. Zadawała konkretne pytania, opowiedziała o stanowisku. Niestety płacą mało i moje wymagania finansowe chyba przekreśliły zatrudnienie (2500-2600netto). Po zakończeniu procesu rekrutacji otrzymałam telefon, że wybrano innego kandydata. Uważam, że to bardzo profesjonalne.
Alix 2016-07-25 18:42
pracowałam tam , całe szczęście umowa zlecenie bo płacą stawkę minimalną, nie liczcie na nic więcej.
Szefów, kierowników, prezesów, dyrektorów nie zliczysz, zmieniasz półki co chwilę bo co kto popatrzy to nowe pomysły . Praca wiecznie w nadgodzinach bo ciągle nie ma ludzi. Zanim będziesz tam pracować to przejdź się i popatrz jak ludzie zapieprzają i stawiam dużą wódkę jak zobaczysz uśmiechniętego sprzedawcę.
Ela 2016-08-25 06:33
Dajcie sobie spokój .Powiedzą Wam że stawka minimalna na początek. W tej firmie nie ma podwyżek ! Pracuję tu od wielu lat
,zawsze na minimalnej ,też stąd odchodzę . A dlaczego ciągle mają problem z ludźmi ? Pieniądze upokarzające , nadgodziny, dźwiganie i wieczna krytyka. Atmosfera strachu i chamstwa. Szef nie powie ci nawet dzień dobry .
Metti 2017-05-03 08:43
Pracowalam dwa lata i z ulga odeszlam, kierownictwo hamskie,gburowate.Wieczne kontrole,co bys nie zrobil wieczna krytyka,minimalna krajowa od lat zero podwyzki. Wielka rotacja,nie odchodza tylko ci co sie boja ze nic innego nie znajda. Odradzam szczerze. Kto ma tam uklady to moze i ma ok,ale szary czlowiwczek traktowany jest ja smiec. Naprawde szczerze odradzam.
Ania 2017-05-29 17:38
W Feniksie pracują tylko zastraszone starsze kobieciny. Inne zwalniają się szybko. Pracownicy biura gardzą szeregowym pracownikiem i zawsze patrzą z góry . Jeden na drugiego donosi. Odradzam szczerze!
Karolcia 2017-10-06 19:17
czy zarobki się poprawiły? bo wszędzie place podwyższają.
Zostaw swoją opinię o SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców FENIKS - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców FENIKS