SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców FENIKS

Wrocław

Opinie o SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców FENIKS

piątka 2015-08-12 09:51:45
Witam
Idę na rozmowę do Spółdzielni Feniks mieszczącej się we Wrocławiu, rynek. Praca biurowa, zakupy, sprzedaż.
Czy może ktoś napisać coś o tym pracodawcy, o pracy w tamtejszym biurze??? Jaki zespół, warunki, godziny, płaca. Cokolwiek.
Z góry dziękuję.
piątka 2015-11-17 21:06:43
No i sama sobie odpowiem:-) To chyba była najbardziej konkretna, rzeczowa i profesjonalna rozmowa na jakiej ostatnio byłam. Nie dostałam tej pracy (inspektor ds zakupów) ale uważam, że miło mnie rekruterka potraktowała. Zadawała konkretne pytania, opowiedziała o stanowisku. Niestety płacą mało i moje wymagania finansowe chyba przekreśliły zatrudnienie (2500-2600netto). Po zakończeniu procesu rekrutacji otrzymałam telefon, że wybrano innego kandydata. Uważam, że to bardzo profesjonalne.
Alix 2016-07-25 18:42:01
pracowałam tam , całe szczęście umowa zlecenie bo płacą stawkę minimalną, nie liczcie na nic więcej.
Szefów, kierowników, prezesów, dyrektorów nie zliczysz, zmieniasz półki co chwilę bo co kto popatrzy to nowe pomysły . Praca wiecznie w nadgodzinach bo ciągle nie ma ludzi. Zanim będziesz tam pracować to przejdź się i popatrz jak ludzie zapieprzają i stawiam dużą wódkę jak zobaczysz uśmiechniętego sprzedawcę.
Ela 2016-08-25 06:33:58
Dajcie sobie spokój .Powiedzą Wam że stawka minimalna na początek. W tej firmie nie ma podwyżek ! Pracuję tu od wielu lat
,zawsze na minimalnej ,też stąd odchodzę . A dlaczego ciągle mają problem z ludźmi ? Pieniądze upokarzające , nadgodziny, dźwiganie i wieczna krytyka. Atmosfera strachu i chamstwa. Szef nie powie ci nawet dzień dobry .
Zostaw swoją opinię o SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców FENIKS - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców FENIKS