Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin

Łask

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin

RENATA 2015-05-21 19:17:49
Witam!!! Jestem rozgoryczona faktem, w jakim kraju żyjemy!!! Miałam nadzieję i zawsze ufałam temu, że w państwie prawa... Okazuje się jednak, że tylko nieliczni jeszcze tak myślą - NAIWNIACY. Chociaż człowiek na pierwszym miejscu stawia i spłaca jakiekolwiek zobowiązania finansowe i ma na to dokumentację potwierdzającą, którą przestawia sądom, to i tak nie ma znaczenia... Można później oczywiście dochodzić swoich roszczeń, ale na drodze sądowej. Nie każdy ma na to siłę i pieniądze (bo to przecież kosztuje - 100zł -założenie takiej sprawy). I na tym żerują ludzie tacy, jak ten Pan (a może to wina jego współpracowników, którzy nie panują nad tym co robią). Nieważne. Ważne, że nie robiąc nic, nawet /wręcz bezprawnie (bo mimo udokumentowanych potwierdzeń), ONI robią swoje, tzn, dochodzą tego, co im się nie należy, byle tylko zarobić. o zgrozo!!! Gdzie "człowiek w człowieku"?
Martix 2015-07-03 22:05:43
Droga Renato, komornik wykonuje wniosek wierzyciela, ktory mu dostarczyl wraz z nakazem zapłaty. Jeśli jest nakaz zapłaty nie należy miec pretensji do komornika
Jacek 2016-02-16 12:05:13
Jak jak poprosiłem o przedstawieni mi dowodu ze odebrałem pismo to powiedziano mi ze maja to w archiwum . A do archiwum nie maja dostępu i tak właśnie wyciąga się pieniądze od biednych ludzi. Najlepiej oszukują kłamią i wykorzystują ludzie ci którzy maja władze w rękach !!
Nie
mm 2016-05-13 22:54:04
ten komornik to samo zło
mam potracenie dla komornika z wyplaty teraz z chorobowego 730 jest przekazywane a ten KOZIara NIE chce zwolnic mi rachunku bankowego i co zus przekazal mi pieniadze a nie moge ich pobrac
nie mam za co zyc
Anna 2016-08-09 02:00:16
Marcin Koziara ponad rok czasu blokuje mi konto za to że mam rzekomy dług 36.5 mimo że pokazałam kwity nie robi to wrażenia i ściągnął mi z konta 700 zł kosztów egzekucyjnych, Jest mi przykro że tak się traktuje ludzi w tym kraju.
gosia 2016-09-02 17:54:41
Ja czekam na pismo które miał wysłać do banku juz dwa tygodnie temu aby zwolnili mi rachunek z czego ostatnia wyplate 30,08 przelali na jego konto nie został mi nawet grosz do zycia . Jest to nie zgodne z prawem ... ciezko sie doprosić odpowiedzi na meila oraz jakich kolwiek pism
gruby@wp.pl 2016-09-08 19:22:10
to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miałem zadluzenie w zusie zaczełem pracowac i swiadomie podałem by sciagali zostawiajac najnizsza krajowa.wszystko bylo ok ale gdzies miałem nie zapłacony rachunek i trafilem na ta parówe,nie moze mi zabrac nic ponizej krajowe chyba ze alimenty a zabrał z konta.telefdony nie pomagaja brak reakcji.wiec niech frajer zacznie sie ogładac za siebie.
IdzDoKsiazek 2016-11-04 18:44:48
Komornik działa na wniosek Wierzyciela. Ciezko jest przeczytać prawo jakie panuje w kraju? Najlepiej zeby komornik zwolnil rachunek, a pozniej niech go wierzyciel stawia przed sadem za dzialanie na niekorzysc wierzyciela. Ludzie, poczytajcie, a nie sie plujecie na forach. Nie znoszę ludzi nie mających pojecia o tym na co narzekają.
Zostaw swoją opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin - Łask
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Koziara Marcin