operator maszyn

Toyama

Opinie o operator maszyn

anonim 2009-04-28 14:40:23

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry w firmie
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo solidni i dobrze wykonuja swoje obowiazki
Od jakiej stawki można negocjować pensję 1500zl
Najbardziej podobało mi się w operator maszyn mozliwosc pokazania sie w samodzielnej przcy mozliwosc wykazania sie i pokazania ze kursy zdobyte przydaly sie bardzo..
Najbardziej nie podobało mi się w operator maszyn robienia prawie ciagle tego samego z czasem stalo sie rutyna maly kontakt z ludzmi
Xenna Extra 2009-05-26 20:16:52
Osoba opisująca poprzedni tekst to: albo kierownictwo albo pośrednik agencji!!
- Szkoda że nie napisali że to kwota brutto
-Niestety rzeczywistość jest inna przykre ale prawdziwe
operatorzy pracują z prędkością "dźwięku" na dużej liczbie maszyn
- szkolenia, nie pamiętam kiedy były ostatnio.
- perspektyw nie widziałam
Życzliwy 2010-10-19 13:04:35
Praca w tej firmie to porażka Najważniejsze to oszczędności ale tyko w stosunku do pracowników produkcji,a kierownictwo, spija śmietanke .Ludzie traktowani są gorzej niż zwierzęta w cyrku . Łzy wylane przez kobiety w tej pracy to normalność.Pracownicy są wyśmiewani przez kierownictwo - w tej firmie to standart.Ten tekst opisujący jak tam jest dobrze to bzdet napisany przez kogoś z kierownictwa.
anty ykk 2011-10-29 23:47:12
Ten komentarz to zwykłe kłamstwo!!!
Mała pensja, same krzyki i debile w kierownictwie którzy pracują tylko nad tym żeby poniżyć i zbłaźnić zwykłego szarego pracownika z produkcji!!!
Nigdy więcej takiej pracy
Fail 2013-05-04 13:42:34
Domyślam się, że pierwszy komentarz jest napisany przez głównego kierownika produkcji. To co napisał w rzeczywistości całkowicie mija się z prawda... Zarobki najniższa krajowa brutto. Pracownicy są wykorzystywani - umowa operator a w rzeczywistości wykonuje kilka różnych funkcji nie związanych ze stanowiskiem jakie ma pełnić. Ogólnie mówiąc pracownicy są wykorzystywani i nie doceniani, podwyżki są żenująco niskie np.: 10zł brutto po okresie rocznej pracy. Rozmowa na temat podwyżki z dyrektorem, kończy się słowami z jego strony "Jak się nie podoba to tam jest brama". Kierownik główny potrafi się znęcać psychicznie nad operatorkami, kłamie prosto w oczy, wypiera się wszystkiego co powiedział kilka minut wcześniej. Kierownictwo i zarząd prowadzi destrukcyjne działania w stosunku do firmy.
NIE POLECAM PRACY W YKK.
anonim 2013-06-20 14:04:10
Chyba jednak płaca w YKK Group jako operator maszyny nie jest jakiś zaskoczeniem. Ale pracować gdzieś trzeba więc się pewnie do nich zgłoszę?
Zostaw swoją opinię o operator maszyn - Toyama
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie operator maszyn