Wigor Trans

Mińsk Mazowiecki

Opinie o Wigor Trans

jacek 2014-01-07 13:24
mysle nad zatrudnieniem sie w tej firmie
fan księżnej 2014-08-24 17:35
firma dziad nie polecam spedycja o ile można nazwać spedycją ludzi pracujących od 9 do 16 i potem nikt nie odbiera telefonu do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą marnie ogólnie nie polecam wręcz przestrzegam bo ogólny syf
fifa 2014-09-19 09:23
Fanie jak jest taki syf to czemu task długo tu pracujesz? Ja bym na twoim miejscu poszedł w piz....
Chyba nie znasz innych firm, ja tam nie mam problemów ze spedycją, ani z P.Kierownik ani z resztą. Tylko u Was to wszyscy tylko żądają, ale nic od Siebie. Po za tym jak ktoś mądrze napisał, jak byścioe mieli mózgi to byście troche myśleli sami.
234 2014-10-01 16:02
WITAM,
JA TEZ PRACOWAŁEM W WIGORZE I W BEDZINIE I W PIOTRKOWIE I ROBILEM SPEDYCJE, NIE MOGE POWIEDZIEĆ ZLEGO SLOWA. W INNYCH FIRMACH, TO FAKT NAWET KOMUREK NIEZABIERAJA DO DOMU.A TU CHOCIAZ JAK MASZ PROBLEM POPOŁUDNIU TO GO ZAŁATWI KSIĘŻ.....

Pozdrawiam.
Warszawe.
ktoś 2014-10-16 18:56
Nie polecam tej firmy robiłem gościa 2 lata .Zawsze było tylko norma kilometry i paliwo .Każdemu obiecują 3000 ale to tylko obietnice wyssane z palca.Wyjeżdzasz autem w trase i się modlisz abyś wrócił spowrotem.Pan Janu M. po pierwszy podpierdalacz w firmie do prezesa i wyciągacz informacji od kierowców Aby pracy nie stracić . Taki pupil Prezesa>.Jeszcze raz nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
JARUBAS 2015-04-16 13:44
dziadostwo i syf prcowałem pół roku i mam wstręt do zawodu, jadziesz w droge i prosisz boga zebyś wrócił na sobote
qwert 2015-07-03 19:27
Pracuje "na Lidlu". Robota ciezka, dobrze oplacana, nie narzekam na firme
domi1981 2015-07-31 15:09
Ja też pracuje na Cerfurze w Piotrkowie , nie jest żle . Jak wszędzie zeby coś zarocbić trzeba się narobić . Można się dogadać i z R.G. i z Warszawą . Jak Ty im pomozesz to i on też są ok. Ale jak podpadniesz u E... to masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ona woli okrutna prawdę niż słodkie kłamstwo. Z drugiej srony wiadomo taka ich rola, potem beka sama. Im więcej z kierowcy wydusi tym większy zysk dla firmy. P... też idzie z nim wytrzymać, czasem filozofuje tylko. Reszty nie znam . tylko telefonicznie . Nie jest tak żle jak piszą . Pracowałem w dużo gorszych firmach. Tylko zarabiać by mozna było wiecej .
Chłopaki na Bedzinie też nie narzekają, a na Lidlu to w ogule bo tam wracają na pusto . Tam tak lidl ma w umowie.
awe 2016-05-22 15:51
Właściciele się pokłócili i nie wiadomo co będzie z firmą.
2344 2016-07-04 18:03
@awe i co wiaodmo co dalej z firma? bo nie widze zeby nowe oferty wstawili a ostatnia byla jakos z maja
Awe 2017-01-06 23:39
Wigor istnieje już chyba tylko na papierze.
Zostaw swoją opinię o Wigor Trans - Mińsk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wigor Trans