Mikrofilm-Center Digital-Center Andrzej Chojnacki

Gdańsk

Opinie o Mikrofilm-Center Digital-Center Andrzej Chojnacki

Ina 2013-08-11 12:11:20
Faktycznie potwierdzam opinie kilku poprzedników. Ta tzw. firma nie szanuje pracowników, byt tam zależy od nastroju właścicieli. Na początku obiecują piękną przyszłość i rozwój, a ostatecznie dostaje się marne grosze. Praca mało ambitna i brak rozwoju zdecydowanie. Towarzystwo w fili poznańskiej bardzo niemiłe, intrygi i kłamstwa. Niektóre osoby powinny poszerzyć swoją wiedzę w zakresie za jaki odpowiadają. Brak profesjonalizmu, braki w kompetencjach. Podsumowując nie polecam ani pracodawcy, ani współpracowników. Nic nie tracicie, ponieważ praca w tej firmie nie wniesie nic do waszego doświadczenia zawodowego. Strata czasu. Wykorzystanie go efektywniej.
a po co ? 2015-02-24 13:59:36
Zgadzam się z przedmówcą. Każdy na każdego donosi - zero przekazywania informacji, chociaż każdy siedzi ze sobą box w box, pomieszczenie w pomieszczenie. Liczą się tylko pieniądze i zyski dla firmy. Nagrody, bonusy czy też zwykłe podziękowanie dla pracownika nie istnieje. Premia świąteczna 160 zł :)Stale słyszy się tylko o tym, że kryzys, że firma nie ma pieniędzy mimo tego iż kupują sprzęt za grosze, sprzedają z GIGANTYCZNĄ marżą. Obiecywanie wiczenie lepszego jutra albo słowa CIO w poznaniu " na twoje miejsce mamy 10 jak Ci nie pasuje to możesz odejść " Nie polecam - ani jako usługodawcy, ani jako pracodawcy. SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ !!!
a po co ? 2015-12-19 22:59:26
@ buzu - no weź sobie nie żartuj :) 160 zł premii świątecznej :) w obecnej firmie mam duuuuzo wiecej + pakiet multisport za free a nie za ktory musze placic + opieke medyczna medicover + karte " zywnosciowa " nie wposmne o imprezach integracyjnych, lepszej atmosferze w pracy i szacunku.
hiczkokek 2016-04-24 17:21:51
różnie bywa i faktycznie pakiet socjalny można by było jakoś usprawnić i podbrandować, ale nie ma na co narzekać, wypłaty na czas
Zostaw swoją opinię o Mikrofilm-Center Digital-Center Andrzej Chojnacki - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrofilm-Center Digital-Center Andrzej Chojnacki