Partner - Karolina Biernat, Renata Graczyk, Magdalena Szczęsna Sp.j

Piaseczno

Opinie o Partner - Karolina Biernat, Renata Graczyk, Magdalena Szczęsna Sp.j

duplo 2013-03-11 16:51:27
Witam, współpracowałem z tą agencją. Koordynatorzy niekompetentni, Panie właścicielki równiez. Przez 4 miesiące pracy ani razu nie dostałem wypłaty na czas i poprawnie naliczonej, zawsze jakieś błędy!!!!
Zyga 2013-08-13 13:24:50
Poziom tej Agencji przypomina zabawę koleżanek z Piaskownicy w założenie firmy. Właścicielki wykazują żenująco niski poziom intelektualny nie wspominając już o braku elementarnej wiedzy z zakresu zarządzania , prawa pracy jak funkcjonowania tego typu działalności. Można by się rozpisywać w nieskończoność podając różne przykłady absurdów tej firmy .....
Powodzenia Drogie Panie w realizacji swoich jakże infantylnie, niedojrzałych założeń biznesowych.
Zostaw swoją opinię o Partner - Karolina Biernat, Renata Graczyk, Magdalena Szczęsna Sp.j - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner - Karolina Biernat, Renata Graczyk, Magdalena Szczęsna Sp.j