Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.

Witamy, Miło nam, że interesujesz się Agro-Efekt i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl. Dziękujemy za wszystkie pozostawione opinie. Jesteśmy otwarci na merytoryczną dyskusję oraz na słowa konstruktywnej krytyki. Rozumiejąc i szanując prawo do wolności słowa, pragniemy przypomnieć, że są pewne granice ustanowione przez prawo i chcielibyśmy się tego trzymać. Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu i/lub przepisy polskiego prawa - obraźliwe, pomawiające i naruszające godność osobistą, będą archiwizowane przez administratora i pozostaną bez odpowiedzi, a jeżeli zajdzie konieczność, będą wyciągane konsekwencje prawne. Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami ze współpracy, będziemy starali się brać aktywny udział w rozmowach na forum. Jeśli chcesz wziąć udział w prowadzonych przez nas procesach rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu lub masz jakieś pytania dotyczące zatrudnienia, prześlij swoje CV lub zapytanie na adres: kariera@agroefekt.pl Pozdrawiamy Agro-Efekt

@Marcin

Oczywiście, każdy ma prawo wyrażać swoje opinie. Jesteśmy otwarci na konstruktywne słowa krytyki oraz merytoryczne dyskusje. Trzeba mieć jednak na uwadze, że należy zachować poziom tych dyskusji. Przypominamy, że istnieją pewne granice i wypowiedzi obraźliwe, pomawiające i naruszające godność osobistą - naruszają regulamin i nie będą akceptowane.

Amy Nowy wpis

dzień dobry. interesuje mnie opis aktualnych szkoleń, które są oferowane sprzedawcom maszyn rolniczych. W ogłoszeniu na stronie pakiet został określony jako atrakcyjny. Ile czasu wymaga jego zrealizowanie? I jak oceniacie jego skuteczność?

Nowy wpis

@Amy

Zachęcamy do złożenia aplikacji lub zadania pytania poprzez e-mail kariera@agroefekt.pl. Na rozmowach kwalifikacyjnych rozszerzane są informacje dotyczące zatrudnienia i możliwości, jakie daje firma. Można wtedy zadawać pytania na nurtujące tematy. Pozdrawiamy Agro-Efekt

Michał Nowy wpis

Agro -Efekt dział budowlany Pani Ewelina Kędzierska jest osobą doskonale zorganizowana.szybko nawiązuje kontakt,ma przyjazne usposobienie co korzystnie wpływa na postrzeganie jej przez klientów w tym mnie. Mogę z łatwością powiedzieć że jest osobą otwartą, uśmiechnięta jak również skuteczna konkretną i rzeczowa w tym co robi. Towar który potrzebowałem załatwiła w bardzo szybkim czasie co bardzo sobie cenię .Posiadanie takiego handlowca jest cenne dla każdego zespołu zajmującego się sprzedażą. Pani Ewelina działa jednym słowem skutecznie, jednocześnie budząc sympatię klientów. Naszą współpracę oceniam jak najbardziej na pozytywną i z chęcią przyznam że ponownie skorzystam z oferowanych usług

Nowy wpis

@Michał

Dziękujemy za opinię. Doceniamy każde miłe słowo skierowane w stronę Firmy i jej pracowników. Dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni ze współpracy z Agro-Efekt.

Dzień dobry, Czy pracownik serwisu maszyny rolniczych dostaje możliwość powrotu autem służbowym do miejsca zamieszkania?

@Piotr

Dzień dobry. Tak, istnieje taka możliwość.

@Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.

Witam, a jakie są dalsze warunki użytkowania? Jedynie dojazd do domu oraz do miejsca pracy wchodzi w grę czy jednak można również wykorzystywać je prywatnie? Jak wygląda wtedy rozliczenie?

Procedury użytkowania samochodów służbowych, są jasno określane podczas procesu zatrudniania i wprowadzania nowego pracownika. Zachęcamy do aplikowania poprzez adres mailowy: kariera@agroefekt.pl. Podczas rozmowy rekrutacyjnej istnieje możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące procedur oraz zakresu obowiązków pracownika.

Ayo
@Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.

Witam interesuje mnie to ile czasu mniej więcej może zająć sam proces rekrutacyjny od momenty wysłania CV to podjęcia ostatecznej decyzji o wyborze kandydata. Do tego jeszcze ile trzeba czekać na zaproszenie na rozmowie jeśli wysłało się wiadomość?

@Ayo

Kontaktujemy się z osobami, których CV zawiera informacje zbieżne z poszukiwanym profilem kandydata. Osoby takie są zapraszane na rozmowę kwalifikacyjną. Podczas spotkania kandydaci są informowani jaki będzie czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną o jego wyniku.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Nie wszystkie rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie firmy. Miejsce rozmowy uzależnione jest od lokalizacji miejsca pracy, na które aplikuje kandydat i obiektu, do którego jest ono przypisane.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KIEROWCA - MAGAZYNIER?

@Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.

po co wam tyle ciągników na placach z rocznika 2023 r sprzedaż pewnie idzie słabo co ?? place macie pełne. ktoś kupuje 7r i 8r czy nie? o te małe nie pytam bo nie warto

@Tomek

Po informacje dotyczące maszyn, odsyłamy do naszych oddziałów maszynowych. Lista oddziałów znajduje się na naszej stronie www.agroefekt.pl . Pozdrawiamy Agro-Efekt

@Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.

jakie niby konsekwencje prawne ? Na jakiej podstawie ? Obywatel RP ma prawo zadać pytanie i wyrazić opinię nawet negatywną !!!

@Tomek

Jeśli jest Pan zainteresowany zakupem, bądź zasięgnięciem informacji dotyczących ciągników z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi obiektami maszynowymi.

@Marcin

Daria

Jestem aktualnym pracownikiem, przeszłam cały proces rekrutacyjny w dziale HR. Jestem zadowolona z rozmowy jak i z zatrudnienia i dalszej pracy. Firma jest przyjazna dla ludzi, Panie w dziale HR jak i szkoleń profesjonalne i pomocne. Mój staż na ten moment wynosi ponad pół roku. Mam kontakt z wszystkimi oddziałami i nie rozumiem niektórych komentarzy.

@Daria

Skoro warunki są w porządku tak jak opisujesz to ciekawa jestem jak od strony finansowej to wygląda? posiadasz może informacje o tym, że po przykładowym roku możesz starać się o jakaś podwyżkę, skoro piszesz ze pól roku już jesteś?

Warunki zatrudnienia i przedłużania umów, a tym bardziej warunki finansowe, ustalane są indywidualnie z kandydatami podczas rozmów, w trakcie procesu rekrutacji. Przedłużanie umów i podwyżki, to także sprawa rozpatrywana indywidualnie. Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji poprzez e-mail: kariera@agroefekt.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

@Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.

Witam, zauważyłem to podkreślenie, że kontakt nastąpi jedynie z wybranymi osobami. Czy to oznacza, że nie będzie nawet automatycznego maila, by ktoś miał jednak pojęcie czy jego wiadomość dotarła i ze faktycznie został dorzucony? dodatkowo po jakim średnio czasie można otrzymać odpowiedź?

Daria

Po okresie próbnym, miałam rozmowę z przełożonym na której omówione były moje obowiązki oraz możliwe było negocjowanie wynagrodzenia. Jeśli chodzi o podwyżkę po roku to nie posiadam takiej informacji, ale wydaje mi się ,że to jest indywidualna sprawa, w zależności od stanowiska oraz twoich kompetencji.

grzesiu

Zgadzam się. Super firma Osobiście polecam. Trzeba mieć chęci do pracy i sumiennie wykonywać swoje obowiązki. A leniwi pewnie będą pisać niefajne rzeczy . Radzę takim wziąć się do pracy . pozdrawiam Grzesiu

stev

super firma. bardzo dobre podejscie do klienta. Najlepszy punkt srzedazy maszyn rolniczych oraz serwis to POBIEDZISKA. Jestesmy mega zadowoleni. A narzekaja przewaznie ci ktorym sie nie chcialo pracowac i teraz pokazuja jak to niby kochaja ciezko pracowac. Tak zawsze w zyciu jest. Ja polecam. i radze tym co tak płaczą wziąć się za rzetelna i sumienna prace. Pozdrawiam

Ida

Hej. :D gdy ktoś dołącza do zespołu to zdjęcie w zakładce z karierą jest aktualizowane? I przechodząc do meritum to czy ta oferta dla speca od IT jest wciąż aktualna? Zastanawiam się nad kandydaturą. Czy opiszecie mi aktualny zespół na dziale? Są w ogóle jakieś rotacje? Ciekawi mnie projekt, nad którym obecnie pracujecie, nowe osoby od razu są do niego wdrażane? Co ze stawkami?

@Ida

Wszelkie zapytania odnośnie ofert pracy i zatrudnienia, prosimy kierować na adres mailowy kariera@agroefekt.pl Pozdrawiamy

@Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.

Co do stawek to faktycznie może być rzecz indywidualna ustalana z Pracodawcą ale to jak się pracuje na dziale to pewnie tylko sami Pracownicy mogą opisać? To oferta jest w końcu tylko poglądowa? Mnie interesuje ogólna atmosfera oraz to czy polecacie aplikować od kolejnego sezonu. Jest tu ktoś kto pracuje i da znać?

Zapytania odnośnie zatrudnienia oraz aplikacje w sprawie pracy należy kierować na adres mailowy: kariera@agroefekt.pl

Wiecie może, czy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Widzę jakieś opinie od byłych mechaników, a czy o magazynie by ktoś coś więcej napisał? była na LinkedIn oferta na kierowcy / magazyniera ze dwa tygodnie temu wystawiana. Pokazuje mi ze nabory się zakończyły ale widać, że 0 kandydatów się zgłosiło. Czy to oznacza, że oferta będzie wznowiona? Ilu osób tam trzeba?

Schelbby

Ogólnie pewnie oferta wróci , ale tam bardzo szybka rotacja pracowników jest serwisantów i magazynierów .Możliwe że ogłoszenie zściagli bo słabo sprzedaż idzie jakoś kolejek ciagników nie widać do napraw= brak sprzedaży części ,po za tym bardzo słabe opinie tu czytałem o zarządzaniu i od ludzi z okolic Poznania więc odradzam tam pracę strata czasu moim zdaniem .Bajki opowiadają ładnie piszą o ofertach a reale pewnie inne

Wszystkie pytania dotyczące aktualnych procesów rekrutacyjnych należy kierować na mail kariera@agroefekt.pl

@Schelbby

Sugerujemy wysłać zapytanie na adres mailowy kariera@agroefekt.pl. Najlepiej wyrobić sobie własne zdanie i kierować się swoją opinią. Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. zaznaczamy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Uczciwy były pracownik

Polecam firmę Agro Efekt jak najbardziej oddział w Sycowie super kierownictwo i ludzie na poziomie super podejście do pracowników .Polecam proponowane usługi w zakresie rolnictwa i kierownictwo serwisu w Sycowie .Z wyrazami szacunku dla całego oddziału w Sycowie .

@Uczciwy były pracownik

Dziękujemy za słowa uznania i polecenie. Pozdrawiamy

Uczciwy były pracownik

Jestem byłym pracownikiem serwisu firmy Agro Efekt w Pobiedziskach.Firma Agro efekt jest jak dla mnie bezkonkurencyjna daje duże możliwości rozwoju super szkolenia w JD dla pracowników polecam firmę z całego serca jestem uczciwym dobrym człowiekiem pełnym pasji do mechaniki kocham to co robię mechanika jest moim życiem . (usunięte przez administratora)Firma na rynku jest super i bardzo ja polecam wogóle JD jak dla mnie numer 1 mega maszyny rolnicze.Pozdrawiam firmę Agro efekt.

@Uczciwy były pracownik

Dziękujemy za opinię i życzliwe słowa. Doceniamy również słowa konstruktywnej krytyki. Daje nam to możliwość wyciągnięcia wniosków, by móc usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Zależy nam na tym, by zarówno klienci , jaki nasi pracownicy byli zadowoleni ze współpracy z firmą Agro-Efekt. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Zależy nam na wysokiej jakości naszych usług i kompetencjach pracowników, którzy je świadczą. Szkolenia są dla pracowników cennym zbiorem informacji. Dają im możliwość zebrania wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, a co za tym idzie, poprawiają jakość wykonywanej pracy. Życzymy powodzenia i zadowolenia w innej pracy. Pozdrawiamy

Pręt serwisant

Polecam firmę Agro Efekt w Sycowie .Szkolenia okazały się dla mnie bardzo cennym zbiorem informacji ,które poprawiły moją znajomość budowy i zasad działania podzespołów maszyn rolniczych JD ,którym mogłem się wykazać podczas pracy w tej firmie i poprawiły moją efektywność i szybkość działania przy naprawach .Życzę z całego serca dalszej możliwości rozwoju tej firmie w przyszłości jak i obecnie .Polecam Kierownictwo serwisu w Sycowie jeśli chodzi o podejście do pracy pracowników i usług świadczonym dla rolników MEGA PROFESJONALIZM.

@Pręt serwisant

Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam kilku miłych słów. Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej oferty szkoleniowej i pracy w naszym zespole. Życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

Diego

Moj znajomy pracuje jako serwisant i wynagrodzenie to mają akurat bardzo dobre . Dobra podstawa plus premie. Więc na prawde nie mają na co narzekać. W Jelonku tyle nie zarabiają co tutaj. mają auta np na dojazd do pracy z domu i do domu.

Brunet 36

Macie dużo kosiarek samojezdnych do trawy na placach , ale ceny też macie duże. U innego dealera maszyn jest taniej. Także ja nie skorzystam z waszej oferty. Pozdrawiam

Ogólnie to macie dużo maszyn na placach . Jak człowiek jedzie drogą to z daleka widać. Macie ciągnik 7r na sprzedaż wielkopolska ?

@Piotr

W celu uzyskania oferty, proszę skontaktować się z działem sprzedaży maszyn z Pana terenu. Lista naszych oddziałów zamieszczona jest na stronie internetowej Agro-Efekt

Kris

Czy posiadają państwo opryskiwacz M962i w centralnej wielkopolsce? Macie tutaj punkty sprzedaży maszyn ?

@Kris

W ślad za pozostawionym komentarzem informujemy, iż w procesie rekrutacyjnym kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Natomiast, podczas przygotowanej rozmowy rekrutacyjnej, wyczerpująco omawiamy wymagania na dane stanowisko. Zapewniamy przyjazną atmosferę spotkań. Serdecznie zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. - Syców

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.